Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
1562. csilla80 (válaszként erre: 1560. - Gyula)
2009. aug. 5. 22:22
Ezt Imadom,mar annyiszor hallgattam vegig,hogy szerintem a szomszedok mar unjak... en nem... ;-)))
1561. csilla80 (válaszként erre: 1559. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 5. 22:21

Assszta... Ez honnan van???

Nagyon tetszik... tomor alkotas... :-)))

1560. gyula
2009. aug. 5. 22:09
2009. aug. 5. 21:57
Hol volt, hol nem, volt a messzi Amerikában öt testvér, akik gondoltak egy nagyot, és Jackson 5 néven zenekart alapítottak. Énekesnek a pöttöm Michaelt állították, aki olyan átéléssel, lendülettel és szenvedéllyel adta elő a dalokat, hogy még azokat is magával ragadta, akik sosem szerették az ilyen funkos-groove-os muzsikát. A sosemvolt gyermekkor így gyorsan tovatűnt, az ifjú szólókarrierbe kezdett, és albumaival, a Thrillerrel, a Baddel és a Dangerousszel sorra döntögette az addig érvényes rekordokat. Mindenkinél több ideig szerepelt neve a slágerlistákon, mindenkinél több lemezt sikerült eladnia, tánclépés-arzenáljával mániákus rajongók tömegeit vonzotta, igényes videoklipjeivel elkápráztatta a világot: a Pop Királyává vált. Divatot teremtett, új zenei nyelvet és előadásmódot, a hang-mozgás-látvány színpadát, melyet fékeveszett erővel és spontaneitással uralt és szolgált, minden porcikájával és tehetségével. Olyan világot nyújtott, mint előtte soha más, miközben az alkotó erő a visszanyerni kívánt gyermeki ártatlansággal és vágyakozással keveredett. Álomvilágot épített, porondon, klipen és a valóságban, magávalragadót, lenyűgözőt. A különc művész, a szépészeti műtétek sorozatára vállalkozó zseni, a naiv és törékeny lelkű énekes, zeneszerző és táncos-koreográfus, az eleven bálvány megjárta a dicsőség édenkertjét. Majd megjárta a rosszindulat és megaláztatás poklát is... sötét rágalmak, vádak, botrányok erdején vitt át az útja, végül a rejtélyes kérdés nyitva maradt: milyen színű az igazság? A botránysorozatok után megpróbált felkapaszkodni a mélyből, meg akarta mutatni magát újra a világnak, de erre már nem kerülhetett sor. Még nem volt ötvenegy éves, amikor elment közülünk. Elment, de itt hagyta nekünk azt a mesés pillanatot, amikor elhittük: „We are the world, we are the children.” Mi vagyunk a világ, mi vagyunk a gyerekek.
1558. Jolie25 (válaszként erre: 1557. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 5. 19:50
NIncs igazság drágám!! ÉN is nagyon imádom, és nekem se telik el nap úgy hogy ne hallgatnék Mj-ét vagy ne néznék képeket róla! Imádom ahogy énekel, és még jobban azért hogy ilyen jó ember volt!!! Még mindig lenyűgöz mikor meghallom a zenéjét, annyira szeretem!! És nagyon sajnálom!! Ő tiszta szívből őszintén cselekedett jót nem úgy mint sok más énekes!!IMÁDOM!!
1557. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1555. - Jolie25)
2009. aug. 5. 18:21
Szia drága!Igen nekem tetszik az emlékdal!Amikor először hallottam akkor nemnagyon tetszett,de mostmár képes vagyok egésznap azt hallgatni!Szerintem nagyon jó!Meg külömben is állllandóan csak Michael Jacksont hallgatok!Én,aki megvoltam bolondulva Britney-ért is,mostmár teljesen csak és kizárolag M.J.-t hallgatok!IMÁDOM AZT AZ EMBERT!ÉS ANNYIRA SAJNÁLOM,HOGY IGY TÖNKRETETTÉK...NEM EZT ÉRDEMELTE,EGYÁLTALÁN!!!!A SOK JÓTETTÉÉRT EZ JÁRT CSERÉBE????Hát,hol itt az igazság?
1556. gyula (válaszként erre: 1553. - Jolie25)
2009. aug. 5. 14:27

Sajnos ez valóság Ő ezt jobban látta mint mi, és meg akarta mutatni az egész világnak, csak sajnos nem lettjobb a világ, mert pont azok nem nézik, akik tudnának tenni valamit.

Szörnyű én is így látom

1555. Jolie25 (válaszként erre: 1554. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 5. 12:39
Szia barátnőm!! De kár hogy csak angolul van meg,pedig én is úgy szeretném elolvsni! Még nem vettem meg én se a könyvet, de lehet meg is kérdezem a boltba hogy megvan e a moonwalker!! NEked is tetszik az emlékdal? Nekem nagyon!!
1554. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1552. - Jolie25)
2009. aug. 5. 11:43
Szia drága!Örülök,hogy tetszik!Tegnap kerestem a neten a Moonwalk könyvet..és le is lehet tölteni,de sajnos csak angolul van!ÁÁÁ,pedig ugy kerestem magyarul is!De akkkkor is megfogom találni valahol fent!Biztos megvan valahol!
1553. Jolie25 (válaszként erre: 1545. - Gyula)
2009. aug. 5. 11:33
Nagyon jók ezek a videók! Annyira gyönyörűen énekel rajtuk!! CSak annyira nem szeretem mert annyira szomorúak is és mindig sírok he ezeket látom!!:(
1552. Jolie25 (válaszként erre: 1538. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 5. 11:25
Csajszikám meghallgattam a számot Michael emlékére, hát nekem nagyon tetszik, szerintem szép! A dallama is jó!!
1551. csilla80 (válaszként erre: 1550. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 4. 23:47

Mi is cejetunk Teged!

:-)))

1550. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1540. - Csilla80)
2009. aug. 4. 23:44
DE ARI VAGY!!!!!Dehogy bántódtam meg!Semmi okom nincs rá!Cejetlek titeket!
1549. gyula
2009. aug. 4. 23:29
1548. csilla80 (válaszként erre: 1544. - Gyula)
2009. aug. 4. 22:52
Igen,ezeket mind tudtam... es meg mennyi van,amirol nem tudunk...
1547. csilla80 (válaszként erre: 1546. - Gyula)
2009. aug. 4. 22:51

Ezt remelem en is,en biztos,hogy soha nem fogom elfelejteni...

Ha talalsz vmi erdekeset Rola,kerlek hozd ide nekunk is.

1546. gyula (válaszként erre: 1543. - Csilla80)
2009. aug. 4. 22:48
Köszönöm a kedves üdvözlést, igen, szerettem, és szeretem Ő még nagyon sokáig élni fog az emberek szivében.
1545. gyula
2009. aug. 4. 22:46
1544. gyula
2009. aug. 4. 22:45

A világon a legtöbbet adakozó ember volt, a szegényeken.

Szerette volna megváltoztatni, jobbá tenni a világot, minden tisztelet az övé.

Mikor Magyarországon járt, egy magyar kisfiú Neki köszönheti az életét.

Ha nézitek a következő emlékezést, így gondoljatok Rá.

1543. csilla80 (válaszként erre: 1542. - Gyula)
2009. aug. 4. 22:42

Te is szeretted?

Isten hozott kozenk. :-)))

1542. gyula
2009. aug. 4. 22:39
1541. csilla80 (válaszként erre: 1539. - Gyula)
2009. aug. 4. 22:36
Mar szinte bogok... ez tul kemeny... tudom,hogy ilyen a vilag,de latni a gyerekek szenvedeset... borzaszto.
1540. csilla80 (válaszként erre: 1536. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 4. 22:33

Koszi,hogy bemasoltad... es orulok,hogy nem bantodtal meg... :-)))

Puszka Neked is!

1539. gyula
2009. aug. 4. 22:30
1538. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1537. - Jolie25)
2009. aug. 4. 22:23
Irok csajszim,én vagyok a soros!Addig is puszillak milliószor!
1537. Jolie25 (válaszként erre: 1534. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 4. 21:56
CSajszi, sajna én még nem tudtam meghallgatni,(sztem mert más jelszóval jelentkeztem be, vagy nem tom)de a magyar szövege nagyon szép! Bizti tetszeni fog angolul is!! Ha lesz időd majd írj!Puszillak csajszikám!
2009. aug. 4. 21:41

BETTER ON THE OTHER SIDE

-Jobb a másik oldalon-


AZ EMLÉKDAL MAGYAR FORDÍTÁSA


Emlékszem még az első alkalomra mikor megláttama "hold-táncod",

Azt hittem képes vagyok bármire(akármire)

Megtáncoltattad a világot

S életre keltetted a zenét,


Ez az a fajta zene ami megrígatja az angyalokat,

Felnézek az égre s azon tünődöm, miért?!

miért kellet elmenned,elmenned,

Tudom hogy jobb a másik oldalon,

Kiválasztott voltál a kezdetektől,

Soha nem fogsz elmenni


Ki az a Michael Jackson?

Te vagy Michael Jackson,

Én vagyok Michael Jackson,

Mi mind Michael Jacksonok vagyunk


Tudom, mit kérjek:mindenki hajtsa meg a fejét egy legendáért,tartsa vissza a lélegzetét egy másodpercig!

most engedjétek ki a levegőt,fogjátok meg a kezét valakinek aki fontos nektek!

Szóval hallgassátok az üzenetem,a vallomásom!

Valaki azt mondja: "Usher,

láttalak a holdon sétálni" Úgy vélem,a thriller akkoriban megérintette őt,

úgy, ahogy akkoriban megérintett engem,mint ahogy megérintett téged

Igy folytatom amit ő itthagyott...valamit tennem kell!

És hiszek benned!Miközben meggyujtok egy gyertyát,tisztán látom,ahogyan én és a testvéreim

hallgattuk akkoriban a Jackson5-ot a nappaliban.

Először,mikor meghallottam,levágtam a telefont.

Mert a Jackson5 és Mike próbálta mindig megállitani a veszekedést közöttünk,

Kik voltunk mi?Én és ötven,az a veszekedés meg elmult,Ő és mike Jackson fog minket a szőnyeg szélére álitani


Ez az a fajta zene ami megrígatja az angyalokat,

Felnézek az égre s azon tünődöm, miért?!

miért kellet elmenned,elmenned,

Tudom hogy jobb a másik oldalon,

Kiválasztott voltál a kezdetektől,

Soha nem fogsz elmenni.



ahogy kiöntöm ezt a piát a gyertyák elkezdenek pislákolni,

s közben sorolom mi volt,hogy Michael milyen közel volt hozám.

nem ez az a játéklabda,az egyetlen hollywoodi csillaggal,

és mióta hollywood-i csillag vagyok,azóta mesélem nektek a történetemet:

sosem volt családom,akihez közel lettem volna,sosem láttam Barry Gordy t átsétálni a határon,

olyanok mint én,ők is mikrofont adtak michael kezébe,

nem érdekes mit mondasz,

szeretem őt és még az ő rabja vagyok,

engedd meg hogy felidézzem 85'öt mikor lázban égtem,

mikor táncoltam a mamámnak a thilleres dzsekimbe felcipzározva,

most 90-nel tartok ebben az Astonban,

s most az Outcast-tot hallgatom,sajnálom miszter Jackson.

Bármit megteszek hogy jobb legyen neked,s a gyerekednek,hisz a mi királyunk voltál

szóval nemfogunk elfelejteni!

Ezt a levelet irom minden Jackson gyereknek,hisz mi mind jackson gyerekek vagyunk,

s vészeljük át ezt az időt...



Ez az a fajta zene ami megrígatja az angyalokat,

Felnézek az égre s azon tünődöm, miért?!

miért kellet elmenned,elmenned,

Tudom hogy jobb a másik oldalon,

Kiválasztott voltál a kezdetektől,

Soha nem fogsz elmenni.



Ez az a fajta zene ami megrígatja az angyalokat,

Felnézek az égre s kérdem istent miért,o miért,miért?

Miért élünk,s hagy minket meghalni?

Ez az a fajta zene ami megrígatja az angyalokat,

Felnézek az égre s kérdem istent miért,o miért,miért?

Miért élünk,s hagy minket meghalni?

1535. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1531. - Csilla80)
2009. aug. 4. 21:36
cia!Nem bántottál meg...nem én irtam a dalt!Elejével nekem sem tetszett,de mostmár mindig jobbnak tartom,mostis ezt hallgatom!Egyre jobban tetszik!Dehát nem vagyunk egyformák,nem tetszhet mindenkinek!Puszi,neked is!
1534. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1533. - Jolie25)
2009. aug. 4. 21:34

CIA DRÁGA CSAJSZIKÁM!

Nincs meg nekem sem a Moonwalker könyv,itt a neten olvastam ezt a részletet belőle!Majd keresem,hátha megtalálom valahol a könyvet ahonnan le birom tölteni!Puszi csajszim,régen láttalak!

1533. Jolie25 (válaszként erre: 1529. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 4. 21:29

szia CSajszi!

Ezt hol olvastad? Megvan neked a moonwalker című könyve? Egyébként az igaz hogy szegény Michaelt egész életébe az orrával piszkálták! Mikor még nem volt megműttetve akkor azért mert széles, aztán meg azért mert megműttete! Szegény, nem tudom mit kellett ezen annyit fenn akadni!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook