Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2102. Kolibri01 (válaszként erre: 2100. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 2. 08:18
Igen. Az, amikor egyedül ül és mesél, az fent van a youtube-on magyar felirattal. De a Living with MJ csak angolul van sajna.
2101. Kolibri01 (válaszként erre: 2099. - 64669b9c48)
2009. szept. 2. 08:16

Szia! Azt megtaláltam, írtam is. Amit én keresek magyarul, az a Living with Michael jackson. Az 10 részes és egy férfi riporterrel beszélget.

Ha esetleg tudod, hogy ezt hol lehet megtalálni, akkor nagyon várom az infót. :-)

Azért rákeresek azokra az oldalakra, amiket írtál, bár talán valamelyiken már jártam is. Már nem is tudom, annyi felé keresgéltem. :-)

2100. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2099. - 64669b9c48)
2009. szept. 1. 23:48
SZIA!Ez a youtube-on nincs fent??????
2099. 64669b9c48 (válaszként erre: 2093. - Kolibri01)
2009. szept. 1. 23:43

Privat Home Video 9 rész, magyar felirattal

(ebben ül egyedül és mesél, bejátszásokkal)

www.michaeljacksonmagyarul.info de a mommo oldalán is vannak fordított klippek például keressétek fel a Michael Jackson klubbot. Csak egy van, nem nehéz megtalálni

2098. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2097. - Jolie25)
2009. szept. 1. 15:24

Jól van szivem..majd irsz amikor ráérsz!!!!

Addig is puszillak!


És minden Michael rajongónak sok puszit küldök!

ANDI

2097. Jolie25 (válaszként erre: 2095. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 1. 15:15

Cijja CSajszikám majd írok privit csak még nem volt időm!!

MIlló puszi!!

2096. Jolie25
2009. szept. 1. 15:14

Sziasztok!!


Én is nagyon szeretném ha élne, vagyis a képzeleteimben még mindig él, és a szívemben!! Nagyon hiányzik és szomorú vagyok miatta!! Tudom nem is ismertem személyesen, de akkor is!! De ha tényleg csak meg is játszotta volna a halálát, milyen élete lenne azután!? CSak maszkba járhatna (mondjuk ő szerette a maszkokat ezt többször is mondta), lehet hogy ő még élvezi/né is! De a gyerekeivel hogy tudna így együtt lenni!? És az a sok ember is be van avatva a halálába? És akkor Murrayval is mi lesz? Mert álllítólag lecsukják emberölésért!! Ha ezekbe belegondolok akkor azt gondolom hogy meghalt!!! DE ha a másik oldalát nézem hogy csak el akart tűnni akkor meg úgy érzem hogy él!! De a szívembe biztos örökké élni fog, csak hiányzik hogy nem énekli többé a healt the world-ot....

2095. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2093. - Kolibri01)
2009. szept. 1. 10:52
CIJJA DRÁGA!Én megtaláltam a Living with Mj. meg is van dvd-n de csak angolul sajnos!puszi
2094. Kolibri01
2009. szept. 1. 10:15
Ja meg azt is megtaláltam, amikor egyedül ül és ő mesél magáról. Sajnos annak a címét nem tudom. De nagggyon jó.
2093. Kolibri01
2009. szept. 1. 09:59

Tegnap este megint keresgéltem a neten magyar feliratú interjúkat, de csak az Oprah által készített videókat találtam. Viszont van egy olyan 10 részes interjú, aminek az a címe, hogy Living with Michael Jackson. Nagyon érdekes lehet, nagyon jó lenne magyar felirattal is megnézni.

Megtalálta esetleg ezt valaki közületek?

2092. Kolibri01 (válaszként erre: 2088. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 1. 09:45

Viszont ha tegyük fel tényleg csak megrendezte a halálát, elég jól csinálta, mert tulajdonképpen csak ez az egy felvétel van, ami gyanut kelthet. Semmi más.

És a gyásszertartáson is több olyan képet láttam már,ahol a gyerekei is mosolyognak. Pedig a gyerekek őszinték, ezt Michael is mindig hangoztatta. Szóval lehet, hogy mégis...

Na jó, ezt abba kell hagynom, mert ha tényleg meghalt, békében kell nyugodnia. Legalább mi (vagyis ebben az esetben ÉN) ne gyártsunk elméleteket róla. Hiszen ő ezt utálta a legjobban, amikor valótlant állítottak róla. Igaz, hogy mi/én ezt nem rossz szándékból tesszük, hanem szeretetből! És ez nem mindegy.

Nyugodj békében Michael! A szívünkben örökké élsz!!! Mindörökké!

2091. Kolibri01 (válaszként erre: 2085. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 1. 09:35

Szia Britneykém!

Szívemből szóltál. Ha él is valahol, nyilván nem áll szándékában visszatérni. És lehet, hogy tényleg úgy gondolta, hogy máshogy nem tudja rendezni az életét, csak így. Nyilván tudta, hogy halála után nagyon sok pénzt fog keresni a kiadott lemezeivel és ebből legalább ki tudja fizetni a tartozásait, amik a per miatt keletkeztek. De ha tegyük fel ez így is van, akkor a gyerekei és a rokonság tud erről. Mert azt én sem hinném, hogy nekik ilyen fájdalmat okozna. Ő erre nem lenne képes.

A rajongók pedig, akik igazán szerették, ahogy mi is, megértik majd a döntését.

Aztán az is lehet, hogy hülyeségeket beszélek össze, mert tényleg már semminek nem lehet hinni, ami a hírekben van.

2090. Kolibri01 (válaszként erre: 2087. - Mareee)
2009. szept. 1. 09:26

Ez igaz. Ha él, ha meghalt, a mi szívünkben úgyis örökké él és táncol és énekel és gyógyítja a világot. És majd elmeséljük a gyermekeinknek is, hogy ki is volt ez a fantasztikus ember, akinek a példáját majd nekik is követniük kell.


Miről szól ez a felvétel, le tudnád írni nekünk egy-két szóval? Németül sajnos nem tudok én sem. Kíváncsi lennék, hogy valakit miért tesz boldoggá, hogy ilyen videokat készít...

Ezzel csak rajongók millióinak a lelkét korbácsolja fel.

2089. Kolibri01 (válaszként erre: 2086. - Dócy)
2009. szept. 1. 09:20

Szia Dócy!

Nem is bizonyítékként tekintek rá, inkább csak egy kis reménysugárként. Titkon még mindig arra várok, hogy kiderüljön, nem is halt meg. Persze tudom, hogy erre nem sok esély van, csak hát ilyenkor az ember fantáziál. Pláne amikor meglát egy ilyen felvételt. Autómatikusan elkezdünk reménykedni.

2009. aug. 31. 21:51

Ezt a német videót már én is láttam..de nem értek belőle egyetlen szót sem!!!!!

Szerintem is ha megrendezte volna a halálát akkor azt sokkal jobban csinálta volna és senki még csak gyanút sem fogott volna!Viszont az nem biztos hogy a gyerekei is halottnak tudnák..meg a családja sem!Olyan maszkokat csináltak már neki,hogy az eszem megált amikor láttam..itt ülhetne mellettem benne,akkor sem ismerném fel!

Én 9 éves korom óta szeretem Michaelt,nekem azóta ő a király!

Valamiért akkor is úgy érzem,hogy él!!!!

De gondolom nagyon sok rajongója érzi ezt...lehet,hogy csak a szív akarja ezt érezni és felfoghatatlan hogy meghalt...biztosan csak ezért van!!!!Nemtudom...de a szivemben örökké él...abban biztos vagyok!!!!

MICHAEL JACKSON ALWAYS IN MY HEART 4EVER!!!!!

2087. mareee
2009. aug. 31. 21:02

Sziasztok!

Bocs, hogy beleszólok, csak most találtam ide. Látom, sajnos ti is bedőltetek annak a videónak, amit a német RTL egy magazinműsorának szerkesztői készítették!!!

Itt meg is nézhetitek, hogy pontosan hogyan és miért:

[link]

(Egyébként már napokkal ezelőtt kiderült, hogy hamis a videó.)

Ne higyjetek az ehhez hasonló kitalációknak! Michael nem lett volna képes megrendezni a saját halálát és ilyen hatalmas fájdalmat okozni a gyermeinek és a rajongóinak.

Én gyermekkorom óta szeretem Mike-ot, nagyon megrendített a halála, de reálisan kell látni, hogy Ő már "csak" a szívünkben él, örökké!!

2086. Dócy (válaszként erre: 2084. - Kolibri01)
2009. aug. 31. 20:44
Szerintem ez a videó nem bizonyíték.Ilyet bárki tud csinálni.Nem hinném, h a gyerekeivel megtenné, h eltűnjön.
2085. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2084. - Kolibri01)
2009. aug. 31. 20:16

SZIA!!!Nemtudom,én is reménykedem,bár mi ugysem látjuk többé,akár meghalt akár nem...nem fog visszajönni és azt mondani,hogy "bocs de mégis élek"!

Lehet most kapok majd itt a fejemre de én valamiért azt érzem hogy él!

Megvolt az oka,hogy megjáttsza a halálát és ha igy akarta ezt tiszteletben is tartom!

De már annyi mindent kitaláltak már a neten róla...nemtudom!De szeretnék már valami tényleges bizonyitékot,hogy most akkor mi is vaaaan????


Bevallani ugysem fogja soha senki ha talán tényleg él is!

2084. Kolibri01 (válaszként erre: 2040. - 9fa28b0ed4)
2009. aug. 31. 19:29

Te jó ég Csajok! Én most néztem meg ezt a videot. Honnan szedték ezt most hirtelen??? Az tényleg ő??? Lehet, hogy tényleg nem halt meg??? Ti mit gondoltok?

Istenem, de jó lenne, ha élne!!!!!!!

2083. sophie06
2009. aug. 31. 18:09
Örülnétek ha lenne Michael Jackson song tribute?
2082. Kolibri01 (válaszként erre: 2081. - Jolie25)
2009. aug. 31. 15:30

Igen, ez volt az egészben a legjobb. Nem is az a pár tánclépés (igaz az is jó volt, hogy a táncát táncolhattuk), hanem az a dolog, amiért ott voltunk ilyen sokan. És amikor a happy birthdayt énekeltük. Na ott engem is folytogatott a sírás. Pedig mindenki mosolygott, de mégis olyan megható volt.

De lesz jövőre is, ha belekukkantasz a honlapra, már el is kezdődött a visszaszámlálás. :-)

És szerintem ki fognak találni egyéb Michaellel kapcsolatos programot is. Lehet, hogy még idén.

2081. Jolie25
2009. aug. 31. 14:46
Könnyeket csalt a szemembe ez a pár video!! Annyira szerettem volna én is ott lenni, de jó volt nézni hogy mennyien voltak és milyen sokan szeretik, és nemcsak Magyarországon, hanem az egész világon!!!!!!!
2080. gyula
2009. aug. 31. 13:48
2079. Kolibri01
2009. aug. 31. 11:02

De addig is itt vannak a már feltöltött youtube-os vidik (még én sem láttam mindet):


[link]

2078. Kolibri01 (válaszként erre: 2077. - Csilla80)
2009. aug. 31. 10:58

Táncoltam Helyettetek is tiszta szívemből!!!

Remélem hamarosan elkészül az összefoglaló, na azok lesznek a jó felvételek szerintem.

2077. csilla80 (válaszként erre: 2074. - Kolibri01)
2009. aug. 31. 10:52
A hideg futkos a hatamon ezektol a videoktol... barcsak ott lehettunk volna mind...
2076. csilla80 (válaszként erre: 2073. - Kolibri01)
2009. aug. 31. 10:39

Jaj Istenkem... mindjart bogok,annyira meghatodtam... :-)))

Minden tiszteletem a tietek!

Gratulalok!

2075. gyula
2009. aug. 31. 10:14
2074. Kolibri01
2009. aug. 31. 09:07

[link]


Ide fogják majd felrakni a videokat, csak még dolgoznak rajta. Addig is látható itt egy pici részlet az ünneplésről, ami a várban volt. Még én sem láttam, mert tegnap este még nem volt fent, itt meg nem tudom megnézni. Ezen kívül van itt egy video az utolsó próbáról, de ami még fontosabb, láthatjátok itt Karen Faye (Michael sminkese) üzenetét is. Alatta magyarul a szöveg. Ezt nagyon-nagyon sok embernek el kellene olvasnia!

A youtube-on is van egy-két video az örömtáncokról, de az nem a "hivatalos", azokat szerintem a nézők vehették fel.

2073. Kolibri01
2009. aug. 31. 08:51

Sziasztok Csajok!

Egy kis élménybeszámoló a szülinapi villámcsődületről:

Ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám, hogy fantasztikus volt. 3 helyszínen is voltunk, mindhárom jó forgalmas volt. Ott álldogáltunk készenlétben, várva a pillanatot. Egyszer csak megjelent egy kisteherautó, ami tele volt hangfalakkal. És pontosan a megbeszélt időpontban (nem kis hangerővel) megszólalt a Beat it. Először Botond (a táncoktató) kezdte a táncot, aztán folyamatosan csatlakoztak hozzá a táncosok és a végén már többszázan táncoltunk. A refrént hangosan kiabáltuk tánc közben. Aztán a zene végén hirtelen szétszéledtünk. Annyira jó volt. Úgy vert a szívem, olyan boldog voltam, hogy ott lehetek. Mindenhonnan kameráztak, fényképeztek minket, úgyhogy készül az összeállítás, szerintem hamarosan felkerül a honlapra is. Aztán a 3. helyszín után felmentünk a Budai Várba és ott is eltáncoltuk néhányszor a koreográfiát. Nagyon hangulatos volt sötétben a kivilágított várban. Igazán az alkalomhoz illő volt. Kétszer is elénekeltük a Happy Birthday-t Michaelnek, énekeltük a számait és nagyon sokszor kiabáltuk a nevét. És hát azt csináltuk, amit ő legjobban szeretett: táncoltunk.

Aztán a végén a szervezők pezsgővel készültek és koccintottunk egymással természetesen Michaelre.

Szóval nagyon jó volt, nagyon élveztem. És az egészben a legjobb az volt, hogy ez a sok-sok ember mind egy dolog miatt volt ott: MICHAEL JACKSONÉRT.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook