Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2132. Dócy (válaszként erre: 2127. - Mareee)
2009. szept. 4. 11:37
Igen, mikor néztem azt a londoni sajtótájékoztatót, nekem is feltűnt, h más a hangja, és a mozgása is.Az egész viselkedése más.
2131. Jolie25
2009. szept. 4. 11:33

Sziasztok!!


HÚha ezek tudják ám hogy kell kételyt kelteni az emberekben!! Hát ha ezeket nézem, és elolvasom akkor már én se vagyok benne biztos hogy tényleg meghalt! De, van egy két dolog amit nem értek hogy mit akarnak mondani vele, és van jó pár dolog ami nem egyezik! Pl. szerintem nem ugyanaz a kabát E casanován mint ami MIchealon van. MIchaelnek a jobb karján van a pánt az E casaonováén pedig bal oldalt flitteres. Az tény hogy a hangaj tényleg más Londonba, mint a többi videoin! Ott olyan lágy hangja van, LOndonba pedig kicsit mélyebb, de nekem a kezei ugyanazok!! Napszemüveget meg szinte állandóan viselt (bár ezt nem tudom miért) nem hiszem hogy az álcázás miatt, és miért ne rágózhatott volna ő is?! Szerintem néha mindenki szokott!! NEkem az már túl sok lenne ha hogy ennyi helyen "használt volna dublőrt". NEm tudom róla elképzelni hogy szinte mindig más jelent meg helyett!! Mondjuk a képeken E casaonova és közte tényleg megtévesztő a hasonlóság!! Ezt a will you be there-es s -es sztorit nem értem igazán!! Ja és Joe Jackson mögött egyértelműen nem ő ül, szemből látszik hogy egyáltalán nem hasonlít Michaelra, talán még oldalról bár az orr az nem azonos, szerintem egy rajongó aki hasonlóan sminkelte magát!! Azt hogy miért nem voltak ott a legjobb barátai a temetésén azt én sem tudom! És tényleg furi hogy olyan "jó hangulat" volt a temetésén!! De akkor is ha belegondolok ott az a sok ember, Murraytől kezdve mindenki család, barátok, rendőrök, orvosok!! Bár ez lehet 1-2 személy is, nem orovosok tömkelege meg rendőrök tömkelege!! Tényleg mindneki be van avatva??? HÁt az már túl sok lenne, és lehet hogy Murray se menne börtönbe, csak színáték az egész!! Hú már olyan sokat foglalkozunk ezekkel a videokkal hogy mi magunk is elhisszük hogy él, pedig ha józanul belegondolunk, szegény MIchael is halandó volt, és egyszer neki is meg kell/ett halnia! CSak nem tudjuk elfogadni a halálát hogy egy ilyen nagyszerű ember elment közülünk, ezért próbáljuk hinni hogy talán még él és mindenbe kapaszkodni!! Pedig ha csak simán belegondolunk akkor tényleg meghalt!! Bár modnom már engem is összezavartak rendesen....

2130. csilla80 (válaszként erre: 2123. - Mareee)
2009. szept. 3. 22:40

Koszonet a forditasert!

Arany vagy!

2129. csilla80
2009. szept. 3. 22:11

Jajjjj lanyok nagyon beindultatok...:-)))

Reggelig sem olvaslak vegig...:-)))

2128. mareee
2009. szept. 3. 20:38

Húúú, de hosszú voltam, elnézést. Azért remélem, hogy érdekesnek találtátok a videókat.


Love Michael!

2127. mareee
2009. szept. 3. 20:38

Hozzáfűznék pár gondolatot:

A londoni koncertek márciusi bejelentésénél szerintem sem MJ volt jelen. Ezt már akkor anno is mondtam a barátaimnak, hogy nagyon fura volt, külsőleg is más, a mozgása, ahogy pl. az autóból kiszállt és ment befelé, nem MJ-ra vall, az egész viselkedése különös volt, a beszéde, vagy inkább az, hogy milyen keveset beszélt és mondott, stb. De ez önmagában még nem bizonyíték sem arra hogy az igazi MJ él, sem arra hogy meghalt, nem?

Az a rágózós sem MJ volt szerintem.

De azért elég érdekes, hogy itt is meg ott is dublőr volt, ezt is meg azt is photoshopoltak, hamisítottak és mégsem tökéletes semmi. Ez az E’Casanovás dolog is sántít valahogy. A dzseki meg hol barna-arany hol fekete-ezüst.

Tényleg elgondolkoztató, hogy a legjobb barátai nem vettek részt a búcsúztatásán és hogy alapvetően tényleg vidám volt a hangulat; ez nekem nem tetszett. Paris megnyilvánulása azonban őszintének tűnt.

A Will you be there-es „S”-es dologgal viszont nem is igazán tudok mit kezdeni. Mégis milyen következtetést vonjak le? Talán hogy ott állt a színfalak mögött, Ő mondta a monológot és most életében először elrontotta, máshogy mondta? Na ne már! Mégis csak kellett léteznie egy „S”-es felvételnek!

Olyan homályos és bizonytalan minden. Most mégis, milyen egészségi állapotban volt?? Teljesen ellentmondó információk keringenek. És tényleg tönkrement a család? Nem hiszem. Mi is van azzal a biztosítással? Tudunk róla bármi biztosat?

Továbbá valóban feltűnő, hogy halála előtt nem sokkal megmutatta a gyermekeit.

Rendkívül furcsa még a véres ing, a hullazsákos dolog vagy hogy csak egyetlen fotó készült az ambulanciánál, pedig biztosan rengeteg volt a paparazzó, hiszen állandóan jelen voltak.

De azért ezek nem egyértelmű bizonyítékok. Sőt, ennyi erővel ezek is lehetnek manipuláltak. Ti mit gondoltok?

A videóban szerepelnek Dubai-os képek, melyek akár készülhettek az utóbbi években, amikor tényleg élt ott. Honnan olyan biztosak, hogy azok 2009.06.27-iek? Aztán ott van a BET Awards-os kép, amelyen úgy néz ki, mint 20 évvel ezelőtt!! Olyan képekkel is hasonlították össze az arcát. Ez és a Dubai-os képek nem mondanak ellent egymásnak? És miért ült volna ott, épp az apja mögött, akit biztosan fotózni fognak?

Na viszont amit nagyon el szeretnék olvasni, az a bizonyos 94’-es cikk, mely szerint kész lenne megrendezni a halálát. De mivel újságírókról van szó, erre sem vennék mérget, hogy ő mondta, vagy hogy tényleg pontosan ezt mondta és nem csak a szájába adták vagy egyszerűen csak kitalálták, mint oly sok mindent.


Mindenesetre én egyetértek Jolie25-tel: ezek után hogy élne, hogy találkozna és lenne együtt a gyermekeivel? Ugyanolyan vagy hasonló arccal nem élhetne, felismernék. Más arccal és más személyazonossággal? Nagyon sok embernek kellett volna benne lennie az eltüntetésében: nemcsak a családnak és a legközelebbi barátoknak kellett volna beavatva lennie, hanem orvosoknak, mentősöknek, rendőröknek, boncnokoknak stb. Mi van MJ testőreivel, embereivel stb.? Mindenki tartaná a száját? Nem lehet ennyi embert lefizetni. Murray pénzért vállalta volna, hogy börtönbe megy? Bár érdekes, hogy még mindig nem emeltek vádat ellene. Ja és ha nem MJ halt meg, akkor mi a helyzet a boncolással? Itt már mindenki benne van és mindenki megjátsza magát? Na ne!

Számomra nem hihető, hogy MJ anyagi problémák miatt belement volna ekkora rizikóba és csalásba. Ne felejtsük el, hogy egy megrendezett halállal bűncselekményt követett volna el. És tényleg profibb módon kellett volna csinálni egy ilyen eltűnést. Ha a halálát tervezte volna, miért nem hagyott hátra előtte rendes, tiszta helyzetet teremtő végrendeletet?

És mi van a This is it filmmel? Akkor milyen felvételekből is készítik el?? Áááá, kezdek belezavarodni… Azt hiszem, néha már magamnak is ellentmondok, elnézést..

Én igazán megérteném, ha úgy döntött volna, hogy már nem akar a nyilvánosság előtt élni (de akkor már korábban is megrendezhette volna a halálát. Hiszen ebben az új évezredben borzalmas dolgokon kellett keresztülmennie szegénynek.) és szeretné, hogy békén hagyják.

De végülis én még mindig úgy hiszem, hogy meghalt, és nem látok rá esélyt, hogy életben van.

A tv-knek, újságoknak érdeke, hogy fenntartsák az emberek érdeklődését és kihasználják, hogy a rajongók nem tudják elengedni Michaelt…

2126. mareee
2009. szept. 3. 19:47

[link]


MJ megrendezett halála, 4. rész


Néhányan azt írták nekem, hogy nem dublőr volt márciusban és páron úgy vélték, hogy az az ember a videón E’Casanova volt.


Igazuk lehet azoknak, akik szerint E’Casanova volt. Nézzétek meg még egyszer alaposan ezeket a fotókat! Mi tűnik fel?


Szép dzseki, de ezt már ismerjük valahonnan, nemde?


Ez ugyanaz a dzseki, amelyet MJ márciusban, Londonban viselt.


E’Casanova ugyanolyan dzsekit visel, mint az állítólagos MJ Londonban.


És a londoni dublőrnek ugyanolyan ajkai vannak, mint E’Casanovának és az orr és a bőrszín is egyezik.


De semmi gond. E’Casanova nem halt meg MJ-ért, ott volt a búcsúztatásán. Megint abban a dzsekiben…


Így készül el egy MJ dublőr…


A rajongók tényleg úgy gondolták, hogy az MJ.


E’Casanova minden előadásán olyan parókát hordott, melyet MJ már nem viselt.


Mit gondoltok ezekről a felvételekről? MJ úgy néz ki, mint régen, göndör hajjal.


A halottkémek…


Egyetlen nyilvános nyomozás?!


Ez a jelenet úgy néz ki, mint egy filmben, nem?


Látunk egy embert a nyitott ajtóban, míg a helikopter még a levegőben van…


Néhányan azt mondják, hogy a propellerek forgása miatt van…..


Látunk egy fehér hullazsákot…

Nem lehet, hogy az ajtó csak azért volt nyitva, hogy láthassuk a hullazsákot?....


A LA-i halottkémek rendes kék hullazsákokat használnak, melyek védenek attól, hogy a testfolyadékok távozzanak.


Igen furcsa, hogy fehér hullazsákot használnak.


BET Awards 2009….


A BET Awards 2009-en Janet Jackson beszédet mondott, és nyilvánosan gyászolta bátyját.


Az apa, Joe Jackson is ott volt, de csak pár interjút adott, melyekben elmondta, hogy milyen remekül megy a családnak.


De pillanat… Ki az az alak a háttérben öltönyben és baseball sapkában, aki elnéz a kamera mellett….


MJ? Remekül sminkelve? Nézzétek csak….


Az orra ugyanolyan, mint MJ-é.


A fülek is egyeznek.


MJ állán egy pont van. Azonos pont a Joe Jackson mögötti férfi állán is….


MJ volt? A ti döntésetek, hogy elhiszitek-e vagy sem.

2125. mareee
2009. szept. 3. 19:47

[link]


MJ megrendezett halála, 3. rész!


Sok furcsa és különös dolog volt a búcsúztatásán a Staples Centerben. Íme pár, melyeket találtam.


Ez állt a képernyőn a búcsúztatás végén: „Életben vagyok és örökre itt vagyok.”


Hogyhogy nem volt jelen egy közeli barátja sem: Uri Geller, Diana Ross, Liz Taylor, Macaulay Culkin, Quincy Jones, stb.


Hogy lehet, hogy a „Will you be there” monológjánál Michael azt mondja: In My Anguish And My Pains (Gyötrelmeimben és fájdalmaimban)


Az eredetiben ez áll: In My Anguish And My Pain „S” NÉLKÜL


Hogy lehet, ha SOSEM volt olyan felvétel, amelyen In My Anguish And My Pains szerepel. MJ a monológban mégis azt mondja, hogy In My Anguish And My Pains?!


La Toya azt mondja, hogy Michael most figyel mindannyiunkat! A kérdés: honnan?


Kenny Ortega azt mondta, hogy Michael egy héttel ezelőtt itt volt! De két hete meghalt.


Így néznek ki a gyászolók? Fehérben és széles vigyorral az arcukon?


Paris, miután kiállt és rövid ideig sírt, egyből újra jobban lett. Mindenki ünnepelt, nevetett és táncolt!

Hallo!!! A gyerek állítólag elvesztette az apját, hogyan lehet akkor olyan jó hangulatban?!


És látjuk La Toyát szépen pózolni a színpadon.


És most még egyszer mindez röviden, a következő elhatározásban:


A Weekly World News egy kiadásában MJ bevallotta: Ha a mozgalmas élete már rémálom lenne számára ….


kész lenne a halálát megrendezni.

Weekly World News, 1994


MJ tönkrement. Még egyszer színpadra kellett állnia.


MJ kiállta a több órás egészségügyi vizsgálatot a turnéjára. Tehát minden rendben, vagy?


A szervezők nagyvonalúan biztosították egy baleset/szerencsétlenség esetén!


Márciusban MJ bejelentette a turnéját, de az egy dublőr volt, nem az igazi Pop Királya.


Először mutatta meg a gyermekeit maszk nélkül!


Kiderült, hogy az utolsó próbájának videója egy régi videó.


Ezt a fotót photoshoppal készítették.


A dublőrt küldték a táncosokhoz, ez megint csak nem az igazi MJ.


Halála előtt pár nappal MJ elment a Medical Bedford Centerbe, de túl rövid ideig van ott egy vizsgálathoz, viszont elég soká ahhoz, hogy a halálát megtervezzék.


A segélyhívás: Miért csak 30 perc múlva telefonáltak és miért beszél az úr a telefonban egy Gentleman-ről


és nem MJ-ról? Ha azt mondta volna, az ambulancia rögtön tudta volna, hova kell menniük.


Conrad Murray miért az ágyban próbálta újraéleszteni? Neki mindenképpen tudnia kellett volna, hogyha valakit újra kell éleszteni, akkor előtte kemény talajra kell fektetni.


Állítólag ez az ember készítette azt a fényképet, amely bizonyítja, hogy MJ a betegszállító kocsiban volt.


Látható, hogy a paparazzi mögött nincs piros autó. De azon a képen, melyen MJ a betegszállító autóban látható, egy piros autó tükröződik vissza. Ezt a fotót is hamisították? És hány dolgot még?!


Miért nem kötötték be rendesen a lélegeztetőkészüléket? Egyértelműen láthatók a fogai!


Miért vonakodik minden orvos a halotti bizonyítványt aláírni?! (Ha egy orvos hazudik, elveszítheti munkáját és még többet.)


Hogyhogy a TMZ már órákkal mindenki más előtt tudta a hírt? (Pedig nem erősítették meg akkor!) Részesei a történelem legnagyobb eltussolási akciójának?


2009.06.27


Ezeken a fotókon állítólag MJ van Dubaiban, 2009.06.27-én! De nem biztos, hogy valóban ő az. De úgy tűnik.


Elterjedt a hír, hogy MJ szekrényében egy véres pólót találtak!


Ez nem lehetséges, mivel a család MINDEN személyes dolgot eltávolított, mielőtt a rendőrség házkutatást tartott!


Halálával minden problémája megszűnt.


Közeli barátai nem voltak jelen a búcsúztatáson, mert őket beavatták és a családja is nagyon sokat nevetgélt.


Az emberek pénzzel könnyen megvehetők.


Már a turnéja bejelentésénél is dublőrt használt és senki sem vette észre.


Egyszerűen túl sok dolog hibádzik a halála körül. Most már biztosan szép élete van sajtó és egyebek nélkül.

2124. mareee
2009. szept. 3. 19:46

[link]


MJ valószínűleg megrendezett halála, 2. rész!


Megjelentettek olyan felvételeket és képeket, melyeken MJ a halála előtt pár órával a táncosaival a Staples Centerben látható.


Sok rajongó szerint itt úgy néz ki, mint egy korábbi turnéján és a rutin is ugyanaz. DE…


Miért akarják újként eladni a videót az embereknek…? Talán hogy tudják, hogy MJ valóban LA-ben volt. Legalábbis ezt kell hogy bizonyítsa a videó.


És itt van ez a videó, amely MJ-t mutatja, ahogy a táncosait figyeli, szintén a Staples Centerben, röviddel a halála előtt.


De nézzétek meg még egyszer ezt a képet. Az ál-MJ állán inkább egy bevágás van, míg az igazién egy pont. Nézzétek meg MJ-t a következő videón. Itt is inkább bevágás van az állán.


Állandóan azon igyekszik, hogy a hajával valahogy eltakarja az arcát. Figyeljétek meg!


Szemüveg nélkül egy kicsit máshogy néz ki, mint MJ, talán ez az oka annak, hogy miért visel éjszaka napszemüveget. Azért, hogy az álcázás ne tűnjön fel.


Hasonlítsátok össze az ezen a képen látható MJ-t a márciusi dublőrrel.


Azt mondanám, hogy a táncosaival látható MJ újra csak a dublőr volt. Ez azt is megmagyarázza, hogy a próba régi felvételeit miért adták el újként.


Ez a fotó a szakértők szerint hamisítvány, melyet photoshoppal csináltak.


Az „S” betűnek folytatódnia kellene a lábai között, de lerövidítették/levágták.


Néhány fényforrás sem stimmel.


És miért tettek fel egy nem éppen olcsó „This is it” feliratot a Staples Centerben, ha…


a show-k Londonban lesznek az O2 Arénában?!

2123. mareee
2009. szept. 3. 19:44

Sziasztok!


Bocs, hogy csak most válaszolok, előbb nem volt rá időm.


Kolibri01,

az a felvétel, amelyen látható, hogy egy alak kiszáll egy halottszállító autóból és a saját lábán az alagsori bejáraton át eltűnik, biztosan nem valós, szerintem már felesleges ezzel foglalkozni. A német RTL többször is kijelentette, hogy ők készítették azért, hogy felmérjék, hogy milyen hatást vált ki az emberekből. A videón be is mutatták, hogy hogyan készült el a MJ-t alakító statiszta sminkje (bár a felvételen látható alak arca nem is látszik) vagy hogy az autóra hogyan ragasztották fel az egyes jelzéseket, ugyanazt a rendszámtáblát stb. Beszéltek az összeesküvés elméletekről, volt szó a korábbi esetekről, amikor MJ képe megjelent egy autón vagy amikor a szelleme átsuhant Neverlanden a házban. Mondták, hogy sok rajongó képtelen elfogadni, hogy MJ meghalt, és szerintük gratulálni kellene nekik ehhez a remek videóhoz. Dicsekedtek, hogy milyen gyorsan elterjedt, mennyien nézték már meg stb…


Kolibri01,

mást azonban érdemesnek tartottam arra, hogy lefordítsam, a következő 4 részes videó ugyanis inkább gyanút kelt!!



[link]



2009.06.25-én Michael Jackson halálának híre sokkolta a világot!


De ha alaposabban szemügyre vesszük a halálát, egyre több furcsa dolog tűnik fel.


Íme pár tény, melyek bizonyítják, hogy Michael Jackson csak tettette halálát.


2007. október: MJ súlyos reumát kap


2007. november: Neverlandet végrehajtási árverés fenyegeti


2008: 25 éves a Thriller – MJ megjelenteti a világ legtöbb példányszámban eladott albumának új kiadását


2008. március: Az egész Jackson család tönkrement, Janetet kivéve


2008. november: Az album szemmel láthatóan nem hozta a remélt forgalmat…


Neverland Ranchet, „MJ életének álmát” eladják…

MJ áttér az iszlám vallásra


2008 december: MJ súlyosan beteg és az A1AD betegségben szenved

MJ állítólag egy világkörüli turnét tervez


2009 február: MJ-nak halálfélelme van!

Jacko Janet Jacksonra szeretné bízni gyermekeit


2009 március: Michael Londonban ismerteti visszatérésének terveit (ismeretes pedig, hogy az egy dublőr volt)


Úgy tűnik, mintha a Pop Királyának fogalma sem lenne, hogyan kell használni egy mikrofont és hogyan kell rendesen belebeszélni.


Meglehetősen mély a hangja, nem?!


Ha alaposan odafigyelünk, észrevehetjük, hogy a dublőrnek néha nem sikerül eltalálnia MJ magas és lágy hangjait.


Ez az utolsó Curtain Call (köszönetnyilvánítás, meghajlás a közönség előtt)?!


Miért bizonytalanodik el csak úgy?!


2009. március: Az 1 millió jegy!!! MJ 50 koncertjére rekord idő alatt elfogyott! MJ újra gazdag!


2009 június: Szenzáció! MJ megmutatja a gyermekeit maszk nélkül! Miért lett ez egyszerre mindegy neki?!


2009. június: MJ elmegy a Medical Bedford Centerbe! (túl rövid ideig van ott egy vizsgálathoz, de elég soká marad ahhoz, hogy a néhány nap múlva történő eltűnését megtervezzék)


2009. június 25: MJ halott!


2009. június 25-hez:


Ez a paparazzi azt állítja, hogy a barátja készítette az egyetlen fotót, amelyen MJ a betegszállító kocsiban látható.


Állítólag a sárga pólós férfi készítette a fotót. Hazugság!


Látható, hogy egy piros autó tükröződik vissza, de a paparazzi mögött nem volt autó…


És a lélegeztetőkészüléket miért nem rögzítették rendesen? Egyértelműen láthatók MJ fogai


Látható, ahogy MJ keze mozog, pedig halott?!

2122. Jolie25 (válaszként erre: 2121. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 3. 14:23

Cijja CSajszikám, nagyon jók a videok amiket belinkeltél!!! Jaj én annyira imádom MIchaelt, napról napra jobban!!


MIchael idézet! Már úgyis rég volt!


" A szívem mélyén mindig Pán Péter maradok!"


"Aki elhiszi a hazugságot, táplálja azt."

2009. szept. 3. 05:45
2009. szept. 2. 23:19
2009. szept. 2. 23:16

"NEM VAGYOK JACKO"


[link]

2009. szept. 2. 23:14
2117. Jolie25 (válaszként erre: 2114. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 2. 22:32
Jaj csajszim, nem magyarul hallgattam hanem magyar felirattal!:) Már beszélek össze vissza! Írtam a privibe hogy egy MJ-és naplóba, és ott olyan jól össze vannak szedve a dolgok MIchaelről!! Jól van csajszim majd írsz ha lesz időd!! Pusszantalak!!
2116. Jolie25 (válaszként erre: 2115. - Millie)
2009. szept. 2. 22:31
Hát igen, biztos mindenkinek vannak furcsa dolgai, vagyis inkább ami másnak furcsa az lehet hogy nekem nem vagy pont fordítva! Én ahogy egyre többet nézem nem is találom furcsának! INkább különlegesnek!! Mert igazán nem is tudnék mondani olyat ami furcsa rajta vagy a viselkedésén, csak tényleg az elvesztett gyerekkorát akarta kárpótolni azzal hogy szeretett a gyerekekkel lenni, és ha ebbe belegondolok akkor már nem is furcsa semmi!! Nekem inkább nagyon különleges és vonzó pasinak tűnik, olyan hogy csak EGY VAN BELŐLE AZ EGÉSZ VILÁGON!!
2115. Millie (válaszként erre: 2110. - Jolie25)
2009. szept. 2. 21:40

Hát általában a legtöbb zsenit furcsának tartják és hát ugye ő igazi zseni volt:)))


Ettől elvonatkoztatva biztos voltak furcsa dolgai, bogarai, de ilyenkor kérdem én, kinek nincsenek?:)

2114. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2110. - Jolie25)
2009. szept. 2. 21:36

CSAJSZIM SZIA!

Hol halgattad magyarul a childhood-ot!Megirnád,mert én is szeretném meghallgatni!Köszi szivem!Irok majd privit csak még nem jutottam oda..de nemsokáig váratlak..iiiirok csajszim!

puszi mindannyiatoknak!

2113. Millie (válaszként erre: 2107. - Kolibri01)
2009. szept. 2. 16:47
Nem, sajnos nem tudom. Én csak néhány részletet láttam belőle, de már maga a fickó stílusa is elég irritáló.:S
2112. Kolibri01
2009. szept. 2. 15:38

Igen, sajnos ez az igazság. Ebben a szemét világban csak az marad talpon, aki lop, csal, hazudik, de legalábbis valamilyen szempontból botrányos életet él. Ezek a jó emberek, ezeket becsülik meg. Ezeknek van jövője. És hát a mi Michaelünk jól kilógott (szerencsére!) ebből a sorból.

És bármennyire is magányos volt, azért én bízom abban, hogy úgy halt meg, hogy tudta, sokmillió ember szereti. És sokmillió ember állt ki mellette a legnagyobb bajban (molesztálási perek). Gusztustalan média ide, vagy oda.

2111. csilla80
2009. szept. 2. 15:32

Sziasztok!

Hogy en hogy szetrugnam ennek a Martin Bashir-nak a se...t!!!

Kar,hogy nem neztem meg ezeket az interjukat... orulet!

Szegeny Michael! Elkepeszto,hogy mit lemuveltek Vele.

:-(((

2110. Jolie25 (válaszként erre: 2109. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 2. 15:22

Szia Csajszikám!!!

Tényleg mindig a jó emberek járnak rosszul!! De ő volt az az ember aki soha nem érdemelte volna ezt meg!!

MEghallgattam a childhood-ot magyarul, annyira szép!! És ahogy nézem a videoit, szerintem egyáltalán nem volt furcsa, mint ahogy azt sokan állítják!!CSak sajnálta az elvesztett gyerekkorát, és ez napi szinte nagy fájdalmat okoztt neki, mint nekem a halála!! (lehet neki még jobban fájt) ÉN semmi furcsaságot nem látok a viselkedésében, na és azt a lágy hangot amin megszólal, hát nagyon jó hallgatni...

2009. szept. 2. 14:41

Szerintem épp azért tették tönkre mert nem engedte a sajtót be az életébe..mert keveset beszélt magáról!És mivel az embereket érdekelte a magánélete..jó kis szaftos hazugsággal teli storyval jó pénzeket lehet kaszálni!

Nem ivott,nem zavarászta a nőket világ szeme láttára!Ez nemtetszést váltott ki a médiában!Gondolhatták,ha összehordanak róla mindenfélét akkor majd nyilatkozik!


Sajnos a jó emberek járnak rosszul mindig!Már sokszor megfigyeltem ezt a civil életben is!

2108. Jolie25
2009. szept. 2. 14:30

Sziasztok!!


Ez a BAshir egy szemétláda!!! Uri Geller is mondta hogy bánja hogy bemutatta MIchaelt neki!! Szegény MIchael mindenki tényleg csak kihasználta!! Neki meg áldott jó szíve volt és mindenki csak segített!! Én is csak angolul láttam ezt a szemét Bashir riportot, de lehet jobb is!!! Én akkor is imádom MIchaelt!*

2107. Kolibri01 (válaszként erre: 2103. - Millie)
2009. szept. 2. 13:56

Komolyan mondom, nem találok szavakat! Ez nagyon felhíborít.

Érdekes, hogy eddig erről nem hallottam, pedig rengeteg dolgot olvastam már Michaelről.

Millie, Te sem tudod véletlenül, hogy hol találom meg ezeket magyar felirattal?

2106. Kolibri01 (válaszként erre: 2104. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 2. 13:52

Te jó ég!!!! Ezt nem hiszem el!!!! A hideg ráz ki, ahogy ezeket a sorokat olvasom. Én ezt nem is tudtam. Láttam a sorozatot, de angolul és így nem sokat értettem meg belőle.

Hogy lehet valaki ilyen aljas???? És miért pont ezt az áldott jó embert szemelte ki mindenki azért, hogy tönkre tegye???? Annyi kegyetlen, romlott és gonosz ember él a világon. Miért nem az ő életüket teszik tönkre???

Most ezek után már tényleg nagyon szeretném megnézni magyar felirattal is, bár ha tényleg ennyire ki van forgatva, akkor jó darabig nem fogom tudni feldolgozni.

2009. szept. 2. 10:47
2009. szept. 2. 10:43

2002. Nyár - 2003. Február: Living With Michael Jackson

2002. Júniusában Michael Jackson Uri Geller tanácsára felkérte Martin Bashir angol riportert, hogy készítsen dokumentumfilmet az életérõl, hogy a világ megismerhesse az "igazi Michael Jacksont". Jackson Geller tanácsára, és Bashir Diana Hercegnõtõl származó "ajánlólevelére" való tekintettel teljes bizalmat szavazott a riporternek. Bashirnak egyébként nem ez volt az elsõ próbálkozása, hogy közel kerüljön a sztárhoz, korábban többek között Shmuley Boteach Rabbi, Jackson spirituális tanácsadója hesegette el õt. Most azonban révbe ért, Jackson volt olyan naív, hogy aláírt Bashirral egy két sorból álló szerzõdést, amelynek szinte egyetlen kitétele az volt, hogy gyerekei nem jelenhetnek meg a mûsorban.


Az elsõ felvételekre 2002. Nyarán került sor Neverlanden, majd többek között Berlinben, Las Vegasban és Miamiban is találkozott Jackson és Bashir egészen 2003. Januárjáig bezárólag. Az így készült interjúkat végül Bashir és csapata megvágta, majd saját kommentárral ellátva mutatták be, elõször 2003. Február 3-án az Egyesült Királyságban Living With Michael Jackson címen, majd azt követõen közel 40 másik országban, több, mint 150 millió nézõt a képernyõk elé ültetve.



Jackson és vádlója a Living With Michael Jackson címû dokumentumfilmben

[2003-02-03 / Neverland]


A problémák valószínüleg 2002. Õszén kezdõdhettek el, amikor vagy Bashir döbbent rá arra, hogy "megrendezett jeleneteket" vesz fel stábjával, vagy a berlini "babalógatós eset" után egyszerüen "elkapta a gépszíj" és úgy gondolta, hogy sokkal botrányosabb, sokkal eladhatóbb mûsort lehet készíteni, mint amilyet esetleg Jackson és csapata sugallt.

A lényeg, hogy Bashir bizonyíthatóan manipulatív módon vágta meg végül az anyagokat, majd saját kommentárjaival más, botrányosan negatív színezetet adott a történteknek.


A legkellemetlenebb helyzet akkor alakult ki, amikor a dokumentumfilm egy 2002. Õszén készült részében Jackson a történet elején említett 12 éves rákbeteg Gavin Arvizzoval volt együtt látható. A konkrét helyzet szerint Jackson és Arvizzo egymás mellett ültek egy kanapén, amikor Bashir az 1993-as vádaskodásokról kezdte el kérdezgetni a sztárt. Ekkor megeredt Arvizzo nyelve és elmesélte, hogy ugyan már hosszú heteket töltött a birtokon, soha, semmi hasonlót nem tapasztalt. Elmesélte, hogy egyetlen alkalommal aludtak csak együtt, akkor is úgy, hogy Jackson matracokból rakott magának fekhelyet a döldön, míg õ az ágyában aludt.

Az ártatlannak tûnõ helyzetet súlyosbította Jackson kijelentése, miszerint nem lát semmi rosszat abban, hogy egy ágyban aludjon gyerekekkel. Igaz a kijelentést valójában úgy értette, hogy nem lát rosszat abban, ha egy gyerek az ágyában alszik, a szerencsétlen megfogalmazásnak, és Bashir kommentárjának köszönhetõen mindenkinek az 1993-as ügy jutott eszébe és újabb botrány pattant ki.

2103. Millie
2009. szept. 2. 10:21

Sziasztok!


Egy ideje olvasgatom a fórumot és pont láttam, hogy a Living with Michael Jacksonról beszélgettetek.

Az a férfi riporter egy bizonyos Martin Bashir, egy szemétláda, aki nagyban hozzájárult ehhez a pedofilos ügyhöz, hogy annak állítsák be.


,,Bashir bizonyíthatóan manipulatív módon vágta meg végül az anyagokat, majd saját kommentárjaival más, botrányosan negatív színezetet adott a történteknek."

:(

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook