Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2162. Jolie25 (válaszként erre: 2161. - Kolibri01)
2009. szept. 10. 15:49
Jaj istenem de jó!!! A szegedire el is tudok menni mert itt van közel!! Jaj bárcsak összejönne!!!!!!!!!!!!!!! És már holnaptól lehet jegyeket venni rá???!!
2161. Kolibri01
2009. szept. 10. 13:18

És mégegy link ezzel kapcsolatban. Állítólag ez az ember pont úgy néz ki, mint Michael.


[link]

2160. Kolibri01
2009. szept. 10. 13:14

Csajok! Ezt láttátok már???


[link]

2159. Kolibri01 (válaszként erre: 2157. - Jolie25)
2009. szept. 10. 09:01

Jé, ez nagyon érdekes. Vajon mikor mondhatta és hogy érthette ezt? És vajon tényleg mondott ilyet?

Megint csupa kérdőjel minden. :-(


Igen, igazad van, valóban évekig nem láttuk őt. Ha meg láttuk is, akkor sem lehettünk benne biztosak, hogy tényleg őt látjuk, mert állandóan el volt takarva az arca.

A legutolsó, amikor maszk nélkül láthattuk, az 2005-ben volt a per idején. Azóta meg még 4 év eltelt.

De akkor is olyan furcsa volt ott Londonban. Ahogy meglepődött a bekiabálásokon, ahogy olyan bizonytalanul használta a mikrofont, aztán az a furcsa mozgássorozat, amit a színpad szélén csinált...

Hát nem tudom.

De végülis az is igaz, hogy teljesen mindegy is. Ha ő volt, ha nem, ha meghalt, ha nem, mi akkor sem látjuk őt többé. Bármit is csinálunk, bármiről is fantáziálunk.

Sajnos ez a szomorú igazság.

2158. csilla80 (válaszként erre: 2156. - Jolie25)
2009. szept. 9. 22:40

Szia Draga!

Szinte mindig nyitva van a gep napkozben,ket jatek kozt be be nezek... de mindig ugy elszomorodom,mikor hallom szegenyt...:-(

2157. Jolie25
2009. szept. 9. 22:13

MIchael mondta:


"Megváltoztam. Az ilyesmi előfordul az emberekkel."


HÁt lehet ennek tudható be az a sok különös furcsaság. Az ökölbe szorított kéz, rágózás stb. Bár nem tudom pontosan mikor mondta ezt, meg valószínű nem is ezekre a dolgokra! CSak azt akarom mondani hogy attól hogy rágózott meg furán viselkedett Londonba attól még sztem ő volt, csak tényleg megváltozott!! HIsz mostanába nem is láttuk sehol sem.

2156. Jolie25 (válaszként erre: 2155. - Csilla80)
2009. szept. 9. 22:10

Szia CSajszi! De rég voltál erre!!


Igen Zolcsika tényleg igazad van!!

2155. csilla80 (válaszként erre: 2154. - 7717d911a9)
2009. szept. 9. 21:12
Szivembol szoltal!
2009. szept. 9. 00:41

Michael egy földreszállt angyal volt roppant nagy tehetséggel és energiával. Egyéniségét felvállalva meghozta az élet számára a sikert.

Fantasztikus szívhez és vérhez szóló számai az egész világra hatással voltak. De változtak az idők és eltüntével nem láttak benne mást csak egy pénzesládát. Összefogtak ellene, beperelték, kiforgatták a vagyonából. Gyermekszeretetét használták fel mocskos ügyeik lebonyolítására. Mivel lassan 20 éve kezdődött az első bírósági ügye, nem csoda hogy nyomorgatták szegényt. Nem az orvos volt a gyilkos hanem a bíróság, a rendőrök, ügyvédek, üzletemberek. Hiszem hogy a szakmájában szinte mindenki elismerte Őt!! Sajnos ez a valóság!! A pénz akkora úr hogy nem számít az emberélet még ha egy Géniuszról is van szó!! RIP MICHAEL JACKSON!!!

2153. pampers
2009. szept. 7. 22:44
Én örülnék ha élne és röhögne a markába,egyszer az életében ö is szegény,de nem hiszem hogy meg tette volna ezt.
2152. Kolibri01 (válaszként erre: 2135. - Mareee)
2009. szept. 7. 17:03
Jajj, de iszonyat jó pasi!!!! Nem is tudtam, hogy mostanság is hordta így a haját. Mindig csak a hosszú simával láttam.
2151. Kolibri01 (válaszként erre: 2134. - Mareee)
2009. szept. 7. 16:59

De végülis olyan sokszor nem jelent meg dublőr. Egyszer Londonban, egyszer (vagy esetleg néhányszor)meg a válogatáson a turné előtt. Ez szerintem bele fér, pláne abban az esetben, ha készül valamire.

De persze igazatok van, meg kell próbálnunk reálisan gondolkodnunk, bármennyire is szeretjük őt. Lehet, hogy tényleg meghalt és csak a képzeletünk játszik velünk és mindent másnak szeretnénk látni, mint amilyen valójában.

De azért jó érzés ez a nyitott kiskapu. Hátha mégis él...

2150. Kolibri01
2009. szept. 7. 16:53

Sziasztooooooook!

Hű, mennyi info! Most olvastam végig.

Mareee, nagyon jó, hogy lefordítottad, köszönjük szépen! Ne bánd, mert nagyon hasznos volt.

Természetesen nekem sem áll össze a kép egészen, mint ahogy már azt Ti is írtátok.

Az tény, hogy Londonban az állítólagos Michael nagyon furcsán viselkedett. Tényleg vicces volt, ahogy a mikrofont állítgatta, nem igazán tudta, hogy szóljon bele. Meg hát a mi Michaelünknek mindig bekiabáltak a rajongók és ő ennek örült, nem lepődött meg rajta. Ellentétben a londoni Michaellel, aki ezen először nagyon meglepődött. És hát az a furcsa boxoló (vagy nem is tudom milyen) mozdulat a színpadon, hát én ilyet sem láttam még Michaeltől. Szóval számomra is nagyon gyanús, hogy az nem az igazi Michael volt. Meg valahogy olyan nagyképűnek tűnt. Michael mindig olyan kis szerény, félénk volt, amikor beszélnie kellett.

Aztán a búcsúceremónia. Hát igen, ott nagyon sokat, köztük a gyermekei is vidámak voltak. Sok olyan képet láttam, ahol mosolyogtak. Meg a temetésnél is, amikor mutatták a gyerekeket kiszállni a kocsiból, úgy viselkedtek, mintha csak valami színházi bemutatóra jöttek volna. És azért a két nagyobbik gyerek már elég nagy ahhoz, hogy felfogja, mi is az a halál. Hogyhogy nem láttam szomorúságot az arcukon???

Aztán vannak zavaros dolgok is. Én nem láttam piros autót tükröződni, nem láttam a fogait és azt sem, hogy bárhol is megmozdult volna a keze.

Aztán az a bizonyos próba a halála előtt két nappal. Én már régebben is mondtam, hogy az egy régebbi felvétel, mert ő 2009-ben nagyon nem így nézett már ki. Aztán amikor a táncosait figyeli, hát az sem ő szerintem. Furcsa ez a rágózás, meg nekem itt is egy kicsit nagyképűnek tűnnek a mozdulatai. Szóval valahogy nem úgy viselkedik, mint szokott. Bár az is igaz, hogy nem láttuk őt próba/válogatás közben soha, tehát akár ez alapján az ő is lehetett.

A This is it felirat érdekes, lehet, hogy tényleg csak trükk?

Ami még elgondolkodtató az az, hogy a halál napján miért nem mondták a mentősöknek a telefonban, hogy Michael Jacksonról van szó, miért csak azt mondták, hogy egy férfi? Lehet, hogy akkor tényleg hamarabb odaértek volna.

Aztán itt van ez a Casanova. Amikor egymás mellett van a két kép róla és a londoni Michaelről, meg lehet nézni, hogy nem is hasonlít annyira. Az állkapocs, a gödör az állon teljesen más. Szóval lehetett dublőr Londonban, de az nem Casanova volt. Ha csak nem igazították ki egy kicsit az arcát. Egy dublőrnél ez is benne van a pakliban.

Szóval nagyon jók voltak ezek a videok, azért a reménysugár nem halt ki bennem.

2149. Jolie25
2009. szept. 6. 21:14

SZIASZTOK!!


SEhol senki??? Hát kihal ez a fórum!:((

De dobok egy MIchael idézetet:


"Megbíztam Martin Bashirban, beengedtem az életembe és családom életébe, mert azt akartam, hogy mondja el az igazságot. Martin Bashir meggyőzött, hogy rábízhatok egy igaz és becsületes portrét az életemről, és azt mondta, hogy ő volt az, aki megváltoztatta Diana életét. Meglepett, hogy egy profi zsurnaliszta feladja a feddhetetlenségét azált, hogy így becsap. Ma sokkal inkább elárulva érzem magam, mint korábban bármikor. Valaki, aki megismerte a gyermekeimet, a stábomat és engem, akit beengedtem a szívembe és akinek mindig csak az igazat mondtam, ezután feláldozta a belé helyezett bizalmamat és elkészítette ezt a szörnyű és igazságtalan műsort. Ak csak ismer, az mind tudni fogja, hogy az igazság az, hogy számomra mindig is a gyermekeim lesznek a legfontosabbak, és sohasem bántalmaznék egyetlen gyereket sem. Mindamellett meg szeretném köszönni rajongóimnak szerte a világon azt a sok üzenetet, amelyben biztosítottak támogatásukról. Főként Nagy Britanniából kaptam sok elektronikus levelet, amelyekben az emberek leírták, hogy mennyire felzaklatta őket Bashir filmje. A kapott szeretet és támogatás mélyen megrendített."

2148. pampers
2009. szept. 6. 21:08
Sziasztok csajok de kihalt itt minden.
2147. Jolie25
2009. szept. 5. 11:11

Sziasztok!!


MOst már elhiszem hogy eltemették! MÉg el is pityeredtem!:( MOst már tényleg vége mindennek!!!:(( De legalább már békében nyugszik, annyira szomorú volt ahogy láttam a képeket róla a koporsójánál!!

Ez a dal tényleg nagyon szép, és szomorú is!!!!!:(

R.I.P MICHAEL, I LOVE YOU FOREVER!!!


Hát tényelg írkálnak már össze vissza mindent, vajon legközelebb mit találnak ki hogy ki a gyerekek apja már! Ilyen hülyeségkeket!!!


MIchael idézet:


"Elizabeth Taylor olyan, mint egy meleg, ölelgetni való takaró, amelybe szeretem befészkelni magam és magamra borítani. Megbízom benne. Ő Teréz Anya, Diana hercegnő, Anglia királynője és WEndy személyben."

2146. csilla80 (válaszként erre: 2144. - Mareee)
2009. szept. 5. 09:57

Ez a dal tenyleg gyonyoru!

Koszike!

2145. mareee
2009. szept. 5. 09:33
(Na, most látom csak, ebben a belinkelt Népszavás cikkben is hatalmas csúsztatás van. Nem Culkin állt elő azzal, hogy ő Blanket vér szerinti apja, sőt ő cáfolta is ezt! Ennyit a sajtóról :-(((
2144. mareee
2009. szept. 5. 09:21

Jaj, nagyon kedvesek vagytok :-)


Jolie25, szerintem a tegnap hajnali már az igazi temetés volt, hidd csak el. Tanúskodnak róla a képek, videók és persze a megjelentek. A korábbi híreszteléseket nem is tudták mivel alátámasztani, puszta kitalációk voltak, hogy titokban eltemették stb. (Meg hogy jeltelen sírba? A világ egyik legnagyobb emberét? Á dehogy!)

A temetéséről (bár gondolom, már ti is sokat olvastatok, hallottatok róla):

[link]

[link]


Igen, annak a rettenetes 200 kilós pasinak a történetét én is elolvastam. Olyan abszurd, hogy már azt sem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek rajta. Tragikomikus. A halála óta is annyi gusztustalan, hihetetlen dolgot találtak már ki róla. Elkeserítő, de tényleg. Szomorú, hogy bármit leírhatnak, következmények nélkül!!


Azt a linket én is várom, Millie.


Göndör hajjal meg valami eszméletlen helyes volt! Bárcsak vissza lehetne menni az időben. Megint május 30 lenne, amikor ezeket a képeket készítették és vhogy meg lehetne változtatni a történteket és most már arról hallanánk, hogy milyen fergeteges koncerteket ad…

(Na már megint elkezdetek álmodozni, bocsi.)


Inkább íme egy szerintem nagyon szép tribute-song: [link]


Sziasztok.

2143. Millie (válaszként erre: 2142. - Jolie25)
2009. szept. 4. 17:20
Persze, majd előkeresem a linkeket, majd valamikor este visszajövök és berakom.:)
2142. Jolie25 (válaszként erre: 2141. - Millie)
2009. szept. 4. 17:09
Igen tényleg Lisába látszott hogy szerelmes, és szerette is volna ha újra összejönnek!! Igen azt is elismerte hogy Diana Rossba szerelmes volt!! Picit furi mert ő azért jóval idősebb nála!:) Ezt nem láttam még, be tudnád lineklni?
2141. Millie (válaszként erre: 2140. - Jolie25)
2009. szept. 4. 16:46

Igen LMP-be látszott, hogy az volt.:)

Sok rajongó szerint viszont élete nagy szerelme Diana Ross volt. De van is benne valami, minden felvételen, ahol közösen szereplenek csak úgy sugárzik Diana mellett.:)

Na de ki tudja...:)

Egy régebbi telefonbeszélgetésből az is kiderült, hogy volt neki valami arab hercegnő szerelme is, aki viszonozta is az érzelmeit. Nem tudom láttátok-e már, fent van a youtube-on is több részletben meg egy blogon is. Érdekes dolgokat mesél.:)És biztos, hogy eredet, tényleg az ő hangja.

2140. Jolie25 (válaszként erre: 2139. - Millie)
2009. szept. 4. 15:46
HÁt igen, mondjuk az még mindig hihetőbb mint ez a sztori! De nem hiszem, hogy Dianaba lett volna szerelemes, csak jóba voltak, és szerette mint embert! Egyszer azt mondta hogy Brooke Shieldsba szerelmes!:) De jó volt neki!! Na meg szerintem LIsa Presleybe is az volt, mondjuk ő a felesége is volt!!
2139. Millie (válaszként erre: 2138. - Jolie25)
2009. szept. 4. 15:18

Egy újság reklámjában meg az volt, hogy szerelmes volt Diana hercegnőbe...


Nevetséges, amiket összehordanak komolyan. Nyilván böki sokaknak a csőrét, hogy olyan titokzatos életet élt és nem kötötte a magánügyeit a média orrára, ezért most kitalálnak mindenféle ostobaságot.

2138. Jolie25
2009. szept. 4. 14:56

JA és nálunk meg tegnap, egy újság azt írta hogy viszonya volt az orvosa asszisztenésvel aki egy homoszexuális férfi!!! KB. 200 Kiló gusztustalan pasi!! HÁt én olyat mosolyogtam magamba(mert a boltba olvastam el) Gondolom a pasi szerette volna MIchaelt közelebbről is megismerni (ha értitek mire gondolok:)) ILyenkor már könnyen dobálóznak ilyen baromságokkal, annyira nevetségesek!!! Ilyenekkel gyalázzák szegény MIchaelt!!


Mareee tényleg jó hogy lefordítottad, köszönjük szépen!! Azért én megnézek mindent szívesen, aztán vagy igaz vagy nem!!


Jaj nagyon helyes ám ott göndör hajjal!! Hú de jó pasi!!!:)))))))))))

2137. Jolie25 (válaszként erre: 2134. - Mareee)
2009. szept. 4. 14:50
Mareee Igazából én a szövegnek dőltem be, elbizonytalanított! De amikor megnéztem a videókat, akkor nekem egyből szembetűnő volt pl. hogy a dzseki teljesen más, Joe Jackson mögött egyértelműen nem ő ül!! A fogai nem egyértelműen látszanak, az újraélesztésnél.sőt szerintem nem is az, csak a maszknak a széle, nem tiszták a képek annyira hogy ilyen részleteket lehessen látni!! A bevágás az állán meg kép kérdése, attól függ hogy van fotózva! MOndjuk E casanova tényleg hasonlít így képekben rá, de kérdés hogy élőben mennyire, hogy el tudta e volna játszani a dublőr szerepét!! ÉN kétlem!! ÉN is nagyon imádom MIchaelt, és nagyon rossz hogy meghalt, de sajnos el kell fogadnunk, mert ha nem is halt volna meg akkor is mi lenne!! Semmi mi azt úgysem tudnánk már meg soha, mert úgyse állna ki énekelni a nagyközönség elő! Na és tényleg milyen élet lenne, bújdosva, álarc mögé bújva!?? Á ő szerintem nem akart volna így élni!! HÁt ezt a temetést meg már nem tudom hogy elhigyjem e vagy sem, most ezt írják a jövő héten meg azt hogy még mindig nincs eltemetve!! Ha nem írnak legalább 1 hónapig arról hogy még nincs eltemetve akkor talán elhiszem hogy már tényleg eltemették!! R.I.P MICHAEL!! I LOVE YOU FOREVER!!!!!
2136. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2134. - Mareee)
2009. szept. 4. 14:18

SZERINTEM NE BÁND,HOGY LEIRTAD!!!!

Én élveztem és olyan jó volt olvasni..én azért reménykedem,hogy talán él...bár ugysem fogjuk megtudni ha igy lenne is!!!!!!

Csak nyugton hagynák végre a hülye média!Én tiszteletben tartom,hogy meghalt...de remélem azért él és most boldog végre valahol!!!!!!!!

MICHAEL ALWAYS IN MY HEART!!!!!!!

2135. mareee
2009. szept. 4. 14:07

Igazad van Millie. Én is képtelenségnek tartottam, hogy él, aztán ennek a hülye videónak a hatására kétségeim vagy inkább fals reményeim támadtak tegnap. Sajnos. Bánom is, hogy leírtam.



Ezt láttátok már?

[link]

Olyan remekül néz ki itt! Tényleg olyan, mint 92’-ben..

2134. mareee
2009. szept. 4. 13:48

Eltemették Michael Jacksont. Jelen voltak a szerettei és minden barátja…


Tökéletesen egyetértek Veled, Jolie25. Már bánom is, hogy leírtam a fordítás közben felmerült és megfogalmazódott kételyeimet. Sajnos rám is túlságosan hatott a videó. Tényleg nagy hatalma van a médiának..:(

Azokra, amiket tegnap különösnek, gyanúsnak tartottam, biztos van ésszerű magyarázat. Nem jelenhetett meg helyette annyiszor dublőr, stb… de már tényleg nem folytatom.


Michael sajnos meghalt. De hiszem, hogy egy sokkal jobb helyen van, ahol boldog és ahol már nem bánthatják.


Egy idézettel búcsúznék:


„Lelked, mint fehér galamb, csendesen messzire szállt.

Hiába keresünk, könnyes szemünk már többé nem talál.

De tudjuk, hogy a csillagok között a legfényesebb TE vagy.

Utat mutatsz, mert szívünkben örökre itt maradsz.”


Örök békességet és nyugodalmat, drága Michael!

Sosem felejtelek el, mindig a szívemben élsz.

I love you more and more…

2133. Millie
2009. szept. 4. 13:38

Sziasztok!


Nem akarok kötözködni, de ez az egész feltételezés miszerint életben van képtelenség.Nem szabad ezeknek bedőlni. Ahogy már írtátok is korábban rengeteg embert kellett volna bevonni ebbe, ami szintúgy képtelenség, na és, hogy mindenki tartsa is a száját...Különben is Michael biztos nem tett volna ilyet a szeretteivel és a rajongóival. Nem hiszem, hogy el akart volna bújni a világ elől, hisz a visszatérésére is olyan lelkesen készült. Csak gondoljatok bele az egészbe. Különben meg miért rendezett volna a családja ekkora búcsúztatást a rajongóknak és ilyen temetést, ha minden csak színjáték volna. Ne haragudjatok, de ez badarság. El kell fogadni, hogy ő nincs többé, viszont az emléke és a zenéje még él, és remélhetőleg nagyon sokáig is fog.:)


videó a temetésről: [link]

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook