Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek, Csajok! Hol lehet legolcsóbban pelushoz jutni (nagyobb kiszerelésben)? fórum

Segítsetek, Csajok! Hol lehet legolcsóbban pelushoz jutni (nagyobb kiszerelésben)? (tudásbázis kérdés)


11. dus
2009. jún. 25. 18:56
Ja, és vannak pelenka-diszkontok (felénk Békés megyében), ahol 100 darab pelust 3.200 Ft-ért lehet megvenni! Ez is jó, nekünk ez is bevált. Majdnem olyan, mint a tesco-s, csak olcsóbb.
10. dus
2009. jún. 25. 18:48

Sziasztok.


Mi is Tesco-s pelust használunk a kezdetek óta. Nem a "VOLUE" minőséget, hanem a másikat.

De most a Tescoban van akciós Liberó, 4.600 Ft volt a 84 darab, így 54 Ft-ba jött ki darabja. Ha a Tesco-s pelust nem akciósan vesszük 2800Ft-ért, annak 50 Ft-ba jön ki darabja. Így érdemes kivárni az akciót (eddig 1600Ft volt a legjobb ár) és jó sokat venni belőle. Nálunk volt, hogy a család több tagja külön-külön pénztárban áll be dupla csomag pelussal, mert limitált volt a vásárlás mennyisége! :))

Minden esetre nem biztos, hogy az olcsó jó, de a legdrágább sem válik be biztosan! Mi a Pampers-re allergiásak voltunk, nem is használtuk el a csomagot, tovább adtam a családban. Ugyanígy jártunk a "hypoallergén" törlőkendővel! Azt is Tesco-sat használunk.

Próbálkozni kell, melyik válik be és melyik nem.

2009. jún. 25. 17:39
Dekni,ne haragudj,elgépeltem a neved:)
2009. jún. 25. 17:39
Denki,köszönöm!!!Mi pestiek vagyunk,mindenképpen ebben kell gondolkodnom...de nagyon köszönöm!!!!
2009. jún. 25. 17:34
Szia! Nem tudom hol lakol? Itt Győrbe van olyan baba bolt ahol 100 db-os pelus csomagolás 3340 forint. Én ezt használtam mind két gyerekemnek. Nekünk be vállt. Sok sikert a kereséshez. Meg még jó pelus a Tescos a lila csomagos pelus.
2009. jún. 25. 17:34

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat:)A Tesco-s pelenkáról már én is hallottam,hogy nagyon jó...akkor ezek szerint érdemes felderíteni egy-két helyet,mielőtt az ember ész nélkül vásárolgatna...gondolom a zsákosból is több fajta van,ezért is eltérőek a vélemények!!!Bared, érdekes,hogy Szegedet említetted,ott laknak Anyósomék,igaz mi Pesten,de sosem lehet tudni...van kit riadóztatni:)

Megnézem a Rossman-osat is,bár már a "márka" mintha fémjelezné az árat is...

Köszönöm még1x,belekukkolok a tesz-vesz-es hírdetésekbe is,sok okos dolgot találtam már ott is!!!!

Nagy köszönet még egyszer!!!!!:)

2009. jún. 25. 16:49
Egy idő után majd rájössz,hogy az árnál ezerszer fontosabb a minőség ! ..Én is most vettem olcsó pelenkát,jól át is ázott a gyerek !! Én a tescós pelenkára esküszöm!! Nem csak olcsó,de megbízható is ! Vészhelyzetben is kibír kb.5-6 órát !!És SOHA nem ázik át vagy ereszt mellé !!
2009. jún. 25. 16:34

Én a neten is láttam ilyneket a teszveszen,és a vaterán is vannak ilyen hirdetők.

De bababoltokban is van zsákos, sőtt már az Eurós boltban is láttam.

3. 9461d5d8fe (válaszként erre: 1. - Bentley86)
2009. jún. 25. 16:33

Szia!

Én is vettem ilyet de csalódtam benne nagyon.Náluk van egy maszek bababolt és ott találtam rá.Amikor újszülött volt a lányom vettem 70db-ot ,aztán alig vártam hogy fogyjon el.Ami nekem bevált és nem is túl drága az a Rossmanos.

2009. jún. 25. 16:32
igen, itt szegeden nagyon sok iylen kis bolt van, sőt már öko pelus is van 18-28-38 ft-ért darabja...
2009. jún. 25. 16:30

Sziasztok!Hallottam már olyanról,hogy zsákban darabra lehet pelust vásárolni és állítólag minél nagyobb kiszerelésben veszed,annál olcsóbb?Az a kérdés,hogy ezt merre lehet beszerezni??

Köszönöm előre is a segítséget!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook