Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 50 feletti, duci, és magas vérnyomásos tagok.Van valami ötletetek, ami természetes, és nagyon jó vérnyomás csökkentésre?(180 körüli) fórum

50 feletti, duci, és magas vérnyomásos tagok.Van valami ötletetek, ami természetes, és nagyon jó vérnyomás csökkentésre?(180 körüli) (beszélgetős fórum)


2020. szept. 21. 16:24
Fogyás.
2010. aug. 30. 19:38
chromium maxot EZT AJÁLJA A KOLLÉGÁM
2010. aug. 30. 19:37
szíasztok én szedtem a fokhagyma és petrezselyem kapszulát ,magas vérnyomira elhizásra meg Q 10 ET TÖKÉLETES
2009. szept. 15. 20:16
Hello! Engem is érdekelne a téma. Egy hónapja kaptam a gyógyszereket, 230 lett a vérnyomásom, nagyon rosszul voltam. De amióta szedem ezeket a fránya gyógyszereket: rossz a kedvem, rémálmaim vannak, nem akarok emberekkel kommunikálni, gyenge vagyok, Ebben az az érdekes, hogy áprilisban, elkezdtem egy életmódváltást, nem drasztikust, sok mozgás, egészséges kaják stb. elindult a fogyás is, -13 kg és erre felment a vérnyomásom, mióta szedem a gyógyszereket/mérgeket/ azóta fogyni sem tudok, borzasztóan érzem magam. valami természetes megoldást keresek, én is, mert így az élet nem ér semmit. Igaz hogy alacsony lett a vérnyomásom, de mire megyek vele, ha az életörömöm elveszi a gyógyszer. És ezt értsd minden tekintetben.
2009. júl. 9. 15:35
A Bánó féle Fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszula nagyon jó hatású. DE!!!! csak gyógyszer mellé, NEM helyette!!!
9. 88e297a0b8 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2009. jún. 25. 23:25

Szia, ha nem szedi anyukád a gyógyszert, meg is halhat, infarktusban, vagy agyvérzést kap, és örök életére gondozásra szorul.


Én anyukámnak uez a betegsége, majdnem meghalt, mert nem szedte a gyógyszereket.

230/120 - as vérnyomással 3-szor voltunk egymás után intenzíven. Szintén alacsony, szintén duci, és 180-as vérnyomással kezdődött neki is.

Hogy megértsd, a szervezetében már olyan ördögi kör alakult ki, amiből csak fogyással, és folyamatos gyógyszereléssel tud kilábalni.

Én nem javaslom, hogy anyukád abbahagyja a gyógyszert. Kiegészítésnek cickafark-teát lehet esetleg esténként egy bögrével meginni.


Én anyukám úgy megijedt, és belátta, hogy az életével játszik, hogy szedi a gyógyszert, a minimálisat, ami szükséges, plusz elkezdett diétázni, de nem eszetlenül, plusz elkezdett mozogni.


A nagy súly és a magas vérnyomás együtt még a cukorbetegség veszélyét is nagyon megnöveli.


Életmódot kell váltania, kitartani. Neked okos dolgokat kellene neki javasolnod. Örüljél, hogy szedi a gyógyszert, inkább vezesd rá az egészséges táplálkozásra, és a mozgásra.


Remélem érthetően írtam :)

2009. jún. 25. 16:47
reishi
2009. jún. 25. 16:25
Nem gyógyszer, de jó tehet a fokhagyma-galagonya-fagyöngy kapszula.
2009. jún. 25. 16:20
Még nem voltam ezzel dokinál,de kellene,tudom.Reménykedem,hogy elmúlik,de eléggé idegesit már ez a szédülés.A fagyöngy kapszula viszont érdekel,azt biztosan megnézem.
5. b2d0b7d91e (válaszként erre: 4. - 021ff75d72)
2009. jún. 25. 16:14

Rákérdeztél már?

Én is napi kettőt szedtem és még kicsit alacsony is lett a vérnyomásom. igaz nekem már abba lehetett hagyni, mert rendeződött.

2009. jún. 25. 16:12
Szia!Hasonló helyzetben vagyok,de én csak az orvos által felírt vérnyomáscsökkentöben bízom.Ha szorgalmasan szedem napi 2x1-et,akkor 140/90 körül van.Miért nem ad az orvos erösebbet,amitöl jobban közelíteném az ideális 120/80-at azt nem tudom.Az utóbbi idöbem eléggé szédülök.(Pedig alkoholt egyáltalán nem fogyasztok.)
2009. jún. 25. 16:11

Én azért azt mondanám, hogy inkább szedje a gyógyszert, mint kapjon egy agyvérzést.

Napi 1 vagy 2 szem gyógyszer ne olyan vészes.:)

2009. jún. 25. 16:08

Szia!


Az én páromnak is, bár ő még fiatal ehhez, ilyen magas vérnyomása volt. Ő fagyöngy-kapszulát szedett kúraszerűen.

Sokat segített neki!

2009. jún. 25. 16:06

Sziasztok


Szokás szerint megint eszembe jutott valami.Édesanyám az utóbbi időben kicsit ducika,sajnos 100 kilo körül van,mindehhez 155 centi magas.Ezekből az adatokból gondolom látszik,hogy ez nagyon sok.Sajnos a nagyon nagy súlyához még egy nagyon magas vérnyomás is társul,általában 180 körüli,ami szintén nagyon sok,természetesen már kapott rá gyógyszert is,amit nagyon szorgalmasan szed is,de nekem nagyon nem tetszik,ez a gyógyszer ügy,én inkább,azt szeretném,ha valamilyen természetes megoldáshoz folyamodna.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy van e valaki,aki hasonló problémával küzd,és természetes módon normalizálta a vérnyomását?Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,Ha van valami ötletetek,akor írjátok meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook