Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki ismeri Dr. Bárdos Péter nőgyógyászt, írjon! fórum

Aki ismeri Dr. Bárdos Péter nőgyógyászt, írjon! (beszélgetős fórum)


2011. nov. 23. 20:15
Nekem eléggé megosztó a véleményem!Kisfiamat nála szültem 2008-ban akkor mint dokival nem volt problémám az egy dolog,hogy megkéri mindennek az árát ez sajnos orvos függő(Ő egy közép árkategóriában mozog...)!Nekem szülés után volt egy kis komplikáció amire ugye nem lehetett felkészülni elsőszülésnél de ott is helyt állt!Viszont 2011-ben ismét terhes lettem lányommal és 20hétnél észre vette,h kevesebb a magzatvíz...nem igazán törödött vele azt mondja igyak sokat hát hiába 25.hétre annyira kevés volt,hogy közölte ő ilyennel nem találkozott még így nem tudja meddig húzhatjuk a terhességet,amennyiben elérjük a 30.hetet császárral kiveszi a babát HA egészséges ha nem akkor nem kockáztat.....viszont bármelyik nap elhalhat méhen belül a magzat...hát mondanom sem kell mennyire megviselt ez minket a párommal..így elkeztem keresgélni egy mésik orvost aki jó hírű és tud segíteni...meg is találtuk egy hét múlva már nála voltunk és felvett a kórházba infúziós kezelésre és heti uh-val figyelték a baba fejlődését,és nem hogy 30.hétig hanem 38.hét 4 napra indították a szülést mert akkor már szinte nem volt magzat vizem.....viszont egészséges 3kilós gyermekem született!!!!!Tehát érdemes volt váltani,de a fiamnál nem volt probléma vele!
5. vadi79 (válaszként erre: 4. - Atom79)
2011. jan. 6. 12:52
Megtudnátok nekem adni a honlap címét?köszönöm
2010. szept. 26. 23:06

Sziasztok!

Csendesen szeretek háttérben maradni most mégis hozzászólnék.

Két vetélés után váltottunk Bárdos doktorhoz késöb három kislányunk éppen egészségesen született. Türelmes,pontos megbízható, még nekem is külön elmagyarázott mindent. Bár a párom orvosa volt Én csak jót tudok elmondani róla.

2010. aug. 25. 11:55

Nekem ő vette észre, hogy beteg a babám.

Szerintem egy nagyon jó orvos, bár végül amikor panaszt tettem a kórházban őt citálták elő, amit ő nem értett, mert tényleg figyelmes volt, kedves volt, együttérző és amit lehetett megtett értem. Sajnálom, hogy így alakult.

2009. júl. 2. 10:22

Sziasztok!


Azért leírom,hátha egyszer majd érdekel valakit,voltam dokinál, kedves aranyos,jófej, de nagyon drága:(

De körül tekintő,és hát majd meglátjuk:)

2009. jún. 25. 14:35

Sziasztok!


Most szombaton fogok először menni a Doktor Úrhoz, és szeretnék róla információkat,véleményeket.

Amennyire én tudom a Péterfi Sándor utcai Kórházban dolgozik.


Várom a hozzászólásokat!:)

Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook