Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mennyi idős korában vettétek le éjjelre a pelust a gyerkőcről? Mikor volt már száraz egész éjjel? fórum

Ti mennyi idős korában vettétek le éjjelre a pelust a gyerkőcről? Mikor volt már száraz egész éjjel? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 26. 14:18
3.5 éves volt a fiam amikor egyik napról a másikra elhagytuk a pelust éjszakára.
2009. jún. 26. 13:59

1,5 éves volt a lányom, mikor szobatiszta lett, pár hétig még attam rá éjszakára pelust, amit reggel mindig szárazon vettem le, ezért nem is adtam rá azután.

Ha egyszer leveszitek, nem szabad utána visszaadni rá, mert összezavarja.

8. kry84 (válaszként erre: 7. - Kry84)
2009. jún. 25. 21:31
Ja,viszont a déli alvásnál nem kap pelust és nem pisil be.
2009. jún. 25. 21:30
A fiam májusban volt 2 éves,nappal már pelus nélkül van,de még néha becsurran,éjjelre még nem merem úgy hagyni.Még várok vele egy vagy két hónapot.Ez tőle is függ,azaz csak tőle függ.
2009. jún. 25. 19:37
Nekem most 2,5 éves a lányom és nappal már pelus nélkül van úgy is alszik, de éjszaka még pelusban, nem is akar bugyiban aludni, meg még van is benne reggelre.
2009. jún. 25. 17:30
2.5
2009. jún. 25. 17:10

Szia!


Az ikrek 3 éves korukra lettek nappalra minden gond nélkül szobatiszták (előtte lévő nyáron is próbálkoztunk, de amint bugyi/gatyó került rájuk mindig bepisiltek). Bármilyen hosszú útra simán elmehettünk az első perctől kezdve.

Alvásnál még adtam pelkót, majd egy idő után a délutáninál elkezdtük ébrezgetni őket, majd maguktól keltek. Ekkor már több mint 3 és fél évesek voltak.


Este pedig

2009. jún. 25. 17:03

Nekem a fiamról két és fél évesen vették le a bölcsibe a pelust.Egyszer pisilt be.Éjszakára ráadtam ugyan,de mivel folyton száraz volt-két hét után már éjszakára sem adtam pelust.

A lányomat,most szoktattam le két hónapja-két éves volt februárban.

Viszont éjszaka bepisil a pelusba.így nem merem levenni még róla.

2009. jún. 25. 17:00
Szia! A fiam majdnem 3 éves volt mire szobatiszta lett egyik pillanatról a másikra.
2009. jún. 25. 14:28
Ti mennyi idös korában vettétek le éjjelre a pelust a gyerköcröl?Mikor volt már száraz egész éjjel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook