Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Katonai misszió fórum

Katonai misszió (beszélgetős fórum)

2009. aug. 24. 16:32

Sziasztok!

Az én férjem már megjárta 10 éve Koszovót,3 éve Afganisztánt és jelenleg Szarajevóban van egy hónapja.

Hát Afganisztán.......

Nagyon kész voltam! A srácaink úgyszintén,verték az apjukat,amiért ilyen helyre megy.A búcsúnál úgy köszönt el tőlem a férjem,hogy köszöni a csodálatos 15 évet,mert nem tudni mi lesz.

Hát ezek a szavak! Míg élek el nem felejtem!

De szerencsésen hazatért!:) Az első magyar alakulattal ment ki annak idején és akkor még haza sem lehetett jönni a fél év alatt.

Életem leghosszabb 6 hónapja volt.Heti két telefon volt engedélyezve és a neten keresztül leveleztünk.Megígértettem a férjemmel,hogy naponta minimum 3x ír,hogy ne kelljen lerágni a karomat az idegeskedéstől.

Aztán amikor haza jött....Megláttam és nem hittem a szememnek! Összetörten,lefogyva kaptam vissza.Nagyon megviselte.Bár az én Drágám lelkis.

Bele telt egy kis idő mire "helyre" hoztam.De sikerült!

Nem akartam,hogy még egyszer mennie kelljen.Nem tudunk mit tenni,ez van!:(

Most közel van,naponta beszélünk,levelezünk,msn-ezünk és még szabi is jár!

Sokat dob rajtam ez a napi kapcsolattartás és tudom,hogy időközben még találkozunk is.

Mindenkinek kitartást,sok szerencsét kívánok!

Bár nem tudom,hogy mik a megfelelő szavak,annak ellenére,hogy tudom mi mivel jár.

2009. aug. 24. 13:22
Elég kemény! Az én barátom most megy vissza. Senkit nem szeretnék elkeseríteni, de iszonyú érzés! Nagyon rossz kinn nekik, de attól is függ, milyen egységben szolgál. Az enyém harcoló.... azt hiszem nem is kell többet mondanom.
2009. jún. 26. 07:29
Hát egyáltalán nem örülök, hogy kimegy!!! Sőt.... Nagyon dühös vagyok!!!
2009. jún. 26. 07:14
A telefon drága azért nem ajánlom. Az internetszolgáltatók árait nem nagyon ismerem abba nem tudok segíteni, de azt tudom, hogy korlátlan csomagot érdemes választani.
2009. jún. 25. 20:55

És melyik internet szolgáltatóval érdemes internet előfizetést kötni? A telefon drága v. egyéb okokból?

Köszi a segítséget :)

2009. jún. 25. 18:47
Skipe-on tudtok beszélni, a telefont viszont nem ajánlom.
2009. jún. 25. 18:03
Sajnos a férjem szeptemberben arra felé veszi az irányt :( Ezért érdeklődök, hogy mennyire is veszélyes. milyen sűrűn tud haza telefonálni. Én is nagyon-nagyon féltem :(
2009. jún. 25. 16:50
Én párom még nem volt ott csak KOszovóban. De oda nem engedném,meg szerintem nem is menne. Most is kint van párom egyik haverja.
2009. jún. 25. 13:10

Miért érdekel?


Bátyám valahol Koszovó környékén van, mint békefenntartó. Baromira féltem pedig ő pont a nyugisabb területen van, de akkor is.

2009. jún. 25. 13:05
Van valakinek tapasztalata afganisztáni misszióval kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook