Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játszóház / zene-ovi kereső fórum

Játszóház / zene-ovi kereső (beszélgetős fórum)


2009. jún. 29. 16:34
Köszönöm a jó tippeket! :-)
10. McKenzi (válaszként erre: 9. - OlíviaAnna)
2009. jún. 26. 19:33

megnéztem tényleg jó :) Nekünk is vannak hasonló játékaink a fakopáncsból :)

Igen, ott vannak a gekkoban a szülők is - kiscsoportos 2-4 fős foglalkozásokat tartanak.

Több fejlesztő játszóház van, nekem még ajánlották a pöttöm pankát is, nekik van játékboltjuk is - ott még nem voltam, de biztos, hogy jó.

A fejlesztő játékboltokra a neten kerestem rá, több is van, mostanában a katicából rendeltem, de ott inkább nagyobb gyereknek vannak játékok.

9. OlíviaAnna (válaszként erre: 8. - McKenzi)
2009. jún. 26. 13:47
Érdekelnének a fejlesztő játékok. A gekkóban a szülők is ott vannak, nem? Mit értessz azon, hogy "összetenni", párokban kell játszaniuk?? Én a Tudatos Szülő weboldaláról rendeltem meg DVD-ket, CD-ket, valamint vettem feladatlapos (összekötős, szinezős, kiegészítős) könyvecskét. Persze ez utóbbit max. másfél-két évesen tudom majd elővenni Olíviával.
8. McKenzi (válaszként erre: 6. - OlíviaAnna)
2009. jún. 25. 19:46

Mi jártunk gekkoba is, otthagytuk mert a fiamat egy olyan gyerekkel akarták összetenni, akitől félt - mondjuk alapból mindenkivel bizalmatlan, de a szelíd gyerekeket elfogadja.

Ráadásul olyan volt, mintha ők még nem láttak volna félénk gyereket. Mindenhol máshol természetesnek vették, hogy van aki nehezebben oldódik. De ez csak egy tapasztalat. Amúgy jó volt, azóta sokkal jobban figyelek az egyéni fejlesztésre, sok fejlesztő játékot vettem.

7. OlíviaAnna (válaszként erre: 2. - 39ff6fe670)
2009. jún. 25. 17:48
Kenguru üzletre gondolsz? Melyikben?
2009. jún. 25. 17:47
Köszönöm a tippeket! Valaki hallott már / volt már Gekko-játszóházakban, Tücsökzenén?
5. McKenzi (válaszként erre: 1. - OlíviaAnna)
2009. jún. 25. 14:45

sok kerületben van menő-manó torna (www.menomanotorna . hu) vagy

csiri-biri torna

mi erre a kettőre járunk, most sajnos nyári szünet lesz. Itt azt írják, hogy 1-4 éves korig, de sokan járnak kisebb babákkal

kisebbeknek meg a ringató a legjobb.

Nekem erről a kettőről nagyon jó tapasztalatom van.

Indult egy mini-menő-manó torna is az egy évnél fiatalabbaknak, de az csak két kerületben van - ez is rajta van a honlapon.

2009. jún. 25. 13:01
Mi a könyvtárba járunk és teljesen ingyenes.Igaz csak heti egyszer van sajnos!
2009. jún. 25. 12:56
Sok helyen van Ringató. Ez egy zenés foglalkozás. Időpontok és helyszínek: www.ringato.hu
2. 39ff6fe670 (válaszként erre: 1. - OlíviaAnna)
2009. jún. 25. 12:43
Nem tudom milyet keresel, olyat ahhol foglalkozás van vagy csak síma játszóházat? Mert egyszerű csúszdás, labdázós, labirintusos játszóház van a Kenguruban.
2009. jún. 25. 12:23
Olyan budapesti játszóházat keresek, ahol a szülők is ott lehetnek 1 évnél fiatalabb csemetéikkel. Kinek milyen (jó és rossz) tapasztalatai vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook