Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókor 45 évesen fórum

Változókor 45 évesen (beszélgetős fórum)


19. halasi71 (válaszként erre: 14. - HELGALINA)
2012. dec. 16. 14:23
Ne a kórháztól félj, hanem a betegségtől. Irány a doki, és majd segítenek és jobban leszel !!!
18. fairytalentum (válaszként erre: 14. - HELGALINA)
2012. dec. 16. 12:14
Akkor jóóó!Várjál még vagy 3-4 hónapot ec-pec alapon hátha túléled. :D
17. acuko (válaszként erre: 14. - HELGALINA)
2012. dec. 16. 11:23

AZONNAL menj orvoshoz!!! Ez nem játék. Ne az orvostól és a kórháztól félj, ha már félsz akkor a betegségtől, ami okozza a problémádat.

Sürgőssen keress fel egy nőgyógyászt, mert szó szerint elvérzel. Szurkolok neked, és jó lenne, ha beszámolnál, mi a baj. :)

2012. dec. 16. 11:06
Na ez a vénusz csepp nem hangzik rosszul.. ki fogom próbálni utánna olvastam..
15. judyt640 (válaszként erre: 14. - HELGALINA)
2012. dec. 13. 18:20
Azért dokihoz menjél el mert a saját véredböl is vérezhetsz pl ha miomád van.Nagyon sok ismerösöm szedi ezt a vénusz cseppet a fiataloknak rendezte az össze vissza mensit,van akinek a változókor miatt elhuzódó 45 napos ciklust rendezte,de a változókori tünetekre,höhullám,stresszre is jó.Én a miomámra kezdtem el szedni.
14. HELGALINA (válaszként erre: 11. - Halasi71)
2012. dec. 13. 18:04
SZIASZTOK 45 ÉVES VAGYOK, HÁROM HONAPJA VÉRZEM!NAGYON FÉLEK A KORHÁZAKTOL!
2012. dec. 13. 17:36

Én 44 vagyok, de még nem érzek semmit:)

A mensis eddig is bőséges volt,sajnos.

12. judyt640 (válaszként erre: 11. - Halasi71)
2012. dec. 13. 17:32
Szia a fogamzásgátlót lehet 50 éves korig szedni nekem a doki mondta,irta föl 48 éves elvagyok.A vérzésre próbáld meg a vénusz cseppeket hátha segit gyógynövényes,+ talán a palástfü /de nézz utánna/ vérzéscsillapitó hatásu.
2012. dec. 11. 21:43

41 éves vagyok, több hónapja nagyon erős és hosszan elhúzódó a menstruációm. 3 hónapja volt küretem, de azután sem lett


jobb a helyzet, az eredményeim jók (szövettan, Uh stb ) Most írt ki a doktor Symicia nevű fogamzásgátlót ( nem szedtem


fog.gyógyszert már 13 éve mert nem bírtam )de ettől sem javultam, már fél hónapnyit beszedtem de a menzeszem nem múlik már


több mint 2 hete. Doktorom javaslatára most duplán szedem a gyógyszert tehát e hátra lévő egy hetet napi 2x veszek be


Symicia gyógyszert. Nem tudom hogy a hormonok miatt e de borzasztó rosszul érzem magam, sírok már attól is ha valaki rám


néz, iszonyatos depresszióm van és hangulatváltozásaim.Ha elmúlik a vérzés akkor erősebb fogamzásgátlót írnak fel ha nem


akkor Hormont kezelés lesz.

Marvelon fogamzásgátlót kaptam..egyszerűen nem tudom mit csináljak kezdjem el szedni, mindjárt 42 évesen ?? Van aki szerint

új doki kellene, van aki szerint szedhetem nyugodtan a gyógyszert...

Kinek van tanácsa, kivel fordult már ilyen elő ???Ki mit tenne ??

10. judyt640 (válaszként erre: 9. - Zsoozsy)
2011. júl. 21. 17:28
Szia mért akarják kivenni a méhed ,a változókor miatt.
2011. júl. 21. 16:16
Én most tervezek orvost váltani 52 évesen, hormon problémákkal küszködve. Tudnátok ajánlani orvost, aki segítene, mert a jelenlegi már a hiszterektómiát fontolgatja, s ha lenne már megoldás, még nem műttetném meg magam, csak amikor már tényleg nincs más megoldás.
8. bige (válaszként erre: 1. - Judyt640)
2010. júl. 1. 11:15
a hormont azért írják fel, hogy minél jobban kihúzzák az szervezeted elöregedésének időpontját. a csontritkulást, stb. nem azért, hogy letudjanak valamivel
7. margareta51 (válaszként erre: 5. - Judyt640)
2009. dec. 18. 22:16
Hasonlo helyzetben voltam ugyan abban a korban nalam nagy volt a fajdalom amikor kellett volna menszeszem legyen a hohullamvolt de nekem azelott is volt es most is van most fedeztek fel pajzsmirigyemel van baj.
6. Brygy (válaszként erre: 5. - Judyt640)
2009. jún. 25. 19:59

Szia!

Sajna hasonló problémákkal küzdök én is. A házipatika oldalon van egy nagyon rendes nőgyógyász aki ilyen problémákkal foglalkozik. Tőle kérdezhetsz is és személyesen is felveheted vele a kapcsolatot is mert megadja a telefonszámát. A neve Dr Elek Csaba. Gyorsan válaszol a neten feltett kérdésekre is . 1-2 nap.

2009. jún. 25. 17:55
Hát ezaz egész nem most kezdödött.38éves voltam amikor fogamzasgátlo szedése mellett nem jött meg a mensim mindent produkalt a szervezetem a változokor minden tünetét elmentem az orvosomhoz felirta a norkolutot mondván ez majd meghozza simmi nem törtent.utrahang majd 3 féle gyógyszer aminek a tájekoztatóján annyi mellékhatás hogy eldöntöttem én mégegyszer ilyet nem veszek be.Ettöl megjött és innen rémalom 45 naponként menstrualtam kiálhatatlan ideges höhullamos álmatlansaggal küzdö Banya lettem.Igy telt el 6honap aztán megjött14 napra elmentem egy másik orvoshoz rögtön gyógykaparas és lehordta az elözö orvost mindennekamiért ilyen gyogyszert adott .GYogykaparas kimutatta hogy zsugorodik a méhem mint a változókor alatt vérvételis ezt igazolta.Közben eltelt még 6 honap .Választanom kellett vagy hormon vagy fogamzasgatlotszedek a legkissebb rossznak a fogamzasgatlo tünt.Közben megmütötték a gerincemet meggyengitve 4 csigolyat altatás elött kiderült hogy rosszabbodott a szivritmus zavaromis a csontritkulás vizsgalaton a határon vagyok ezek mind rizikófaktorok és most abba kellett hagyni a fogamzasgatlot utana mar nem jött meg és most kezdödik minden elölröl .ennek ellenére nem érzem magam ennyi idösnek.szeretnék egy jó orvost aki segit ezt atveszelni.
4. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - Judyt640)
2009. jún. 25. 08:02

Én is 45 éves vagyok, de én nem érzek még ilyet!

Az, meg hogy 35-nek nézel ki, nem függ össze a menopauzával!

Ha mégis változókorban lennél, az nem kifelé nyilvánul meg, hanem befelé!

2009. jún. 24. 22:28

Örülj, hogy 35-nek nézel ki, mikor 45 vagy.

A nőgyógyászod segíteni tud. Én már túl vagyok rajta. Az elején szörnyű volt. Jött a villanás a szememben, a család már tudta, hogy állj, mert harapok.Iszonyú feszült lettem pillanatok alatt. Most is van hőhullám, de már kevesebb. Én sugárkezelés után lettem klimaxos. A nőgyógyász tekintettel a betegségemre hormonmentes szert ajánlott. De nem szedtem,mert elviselhető volt. Mindig mondtam a páromnak, ha a klimaxot együtt kibírjuk, akkor már együtt öregszünk meg. Remélem így lesz.

2. c2f8e79cdf (válaszként erre: 1. - Judyt640)
2009. jún. 24. 21:35
Sajnos nem tudok segíteni,de ha nem haragszol kérdeznék.Miből gondolod,hogy változókor kerülget?
2009. jún. 24. 21:31
Mittegyek 45évesen amikor 35nek nézek ki és gyötör a banyakór.Tudtok olyan orvost aki ezzel foglalkozik és nemcsak a hormont akarja felirni hanem segit is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook