Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Oxytarm tapasztalatok fórum

Oxytarm tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
102. Zoli74 (válaszként erre: 99. - Dorina.s)
2017. okt. 5. 09:50

Jobban vagy már azóta Dorina?

Ezt én sem igazán értem, hogy eleinte miért hatnak ezek a szerek, aztán később már nem, vagy nem annyira.

Úgy látszik többfélét kell kipróbálni mindig.

Én most a Cotifibra nevű bélradírt néztem ki, lehet majd ki is próbálom valamikor, bár az nem mostanában lesz, mert most akácvirág teát iszom reflux ellen.

Vagy még nagyon hatásos állítólag a hasmenés előidézésére a patikai glaubersó.

Igaz gyógyszertárakban nem mindenhol kapható, a keserűsót árulják inkább, bár az is hatásos, egyszer próbáltam azt is.

101. virgilius (válaszként erre: 99. - Dorina.s)
2017. okt. 4. 22:23
Nekem is úgy volt, hogy elsőre szuper hatása volt, aztán később a második doboz nem ért semmit. Egy-két év múlva elkezdtem egy harmadik dobozzal, az már végképp nem hatott egyáltalán.
100. Zoli74 (válaszként erre: 99. - Dorina.s)
2017. okt. 4. 21:26

Igen, én is tapasztaltam már más készítményeknél, hogy először hatottak nekem, aztán amikor egy idő után újra elkezdtem szedni őket, akkor már nem, vagy esetleg csak kevésbé.

Nekem még a vastabletta csinált hasmenést, amikor szedtem, tablettában is, ill. pezsgőtabletta formájában is.

99. dorina.s (válaszként erre: 98. - Zoli74)
2017. szept. 28. 11:36
Én most kezdtem el újra! Régebben szedtem kb 2 évvel ezelőtt akkor csodaszernek tituláltam, minden este a 4 szem nekem úgy hatott. Viszont most este bevettem a 4 szemet és semmi nem történt reggelre....nem emlékszem anno rögtön hatott e vagy kellett neki pár nap de remélem most is jó lesz, mert borzalmasan leállt az emésztésem. Most már 5. napja nem történt semmi, pedig körtét kefirt és zabkorpát eszem vacsira meg vmi könnyűt. Nekem a Hunyádi János gyógyvíz sem csinált semmit pedig mások istenítik. Igazából borzalmasan el vagyok keseredve mert rettenetes a közérzetem és olyan mintha lenyeltem volna kb 2 lufit :(((((
98. Zoli74
2017. máj. 25. 09:31

Sziasztok.


Szedi valaki mostanában az Oxytarmot?

Én kb. 1 hete kezdtem el szedni. Érzem, hogy dolgozik bennem, de nem igazán csinált eddig hasmenést nálam. Illetve hol normál a széklet, hol meg vízszerű, váltakozik időnként.

Bár az is igaz, hogy nemrég vagyok túl egy colon hydroterápián, és gondoltam, hogy akkor az Oxytarmmal ráteszek még egy lapáttal erre az egsz méregtelenítésre.

Általában naponta 2x2 tablettát szedek belőle, de ha hosszabb időre elmegyek valahová, akkor csak 2 tablettát veszek be biztonságból miután hazaértem.

Szájkiszáradást nem tapasztaltam még eddig, kicsit gyakoribbak a székelések, de nem vészesen.

Egy dobozt elhasználok, aztán majd meglátom, hogy utána folytatom-e...

2015. nov. 9. 17:00

Sziasztok!

Van vki aki esetleg most is szed ilyen bogyót?

2012. nov. 25. 21:01

Van itt valaki aki épp most szedi?

Én most tartok kb. a felénél és jó lenne tapasztalatot cserélni.

2012. jún. 30. 22:28
Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy : már a 3. doboz Oxytarm végére érek lassan. Tökéletesen beállította az emésztésem minden napira, ami ezelőtt hetente 2-szer volt. Számomra ez egy csodaszer. De itt olvastam, hogy 3 hónapnál tovább nem ajánlatos szedni. Előre félek, hogy most ha abbahagyom megint nem fogok tudni WC-re menni. Azt szeretném tudni, hogy van-e valaki aki huzamosabb ideje szedi? Illetve, hogy mikor szedhetem újra majd?
2012. jan. 30. 11:04

És hogy szeditek, kajától függetlenül? Én próbálom kaja közben bevenni, mivel elég érzékeny a gyomrom, főleg mostanában.

Annyira teltnek érzem a hasamat és a beleimet, mintha nem is lenne bélmozgásom, de mégis tudtam ma reggel wc-zni (pdig csak kisdologra indultam), de viszont azt a rendes "ingert" nem érzem, hogy menni kell.

Van ezzel más is így, vagy nem tud valaki segíteni, mi miatt lehet ez?

Voltam gastron a múlt héten, azt mondta a doki IBS (irritábilis bélszindróma), adott gyógyszert, de csak akkor váltsam ki, ha nagyon muszáj.

Hú de nagyon útálom ezt... :(

2012. jan. 30. 10:33

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni,hogy aki szedte már az oxytarm-ot, nem volt olyan "mellékhatás", hogy ki van száradva a szája? Nekem ez a 2. nap, 2*2 szedek belőle, egy egyfolytában innom kell.

92. manyika72 (válaszként erre: 91. - Amja)
2012. jan. 21. 21:08

Meg és nem is gondoltamvolna!!!!

Az jo ha van!még ami nagyon jo kefirbe tegyél 1 teáskanál buzakorpát ez jo rostanyag!!!!

Elinditja a székleted!!!

91. Amja (válaszként erre: 89. - Manyika72)
2012. jan. 16. 22:09

Jól megszenvedtél ezzel a lisztérzékenységgel.... :(Én tudom magamról,hogy nagyon kevés rost-ot viszek be szervezetbe és kevés folyadékot... :S Próbálok úrrá lenni ezen a dolgon.

Nekem az oxytarm szedése óta van bélmozgásom,ami eddig annyira nem tűnt fel...

90. manyika72 (válaszként erre: 89. - Manyika72)
2012. jan. 15. 18:39
ja és most egyre több a lisztérzékeny beteg!!!!
89. manyika72 (válaszként erre: 88. - Amja)
2012. jan. 15. 18:37

Állando vérszegénység,napi2-3 lágyabb széklet,hol székrekedés,állando bélmozgás!

Aztán elkapott egy virusos hasmenés,és hol elmult hol visszajött.elmentem dokihoz,elküldött hasi ultrahangra ott csak gázos beleket mutatott ki!más eredményem negativ lett!éjszakánként 2x mentem wc-re világos volt a székletem a doki azt mondta epegyulladás diétazzak,diétáztam szinte alig birtam az elején enni,volt hogy kihánytam.

nagyon lassan kezdtem hizni azt leadtam!A vashiányt nőgyogyászati dologra fogták,(polipom volt ezzel megmütöttek a vashiányom helyre állt kezdtem helyre jönni!Idén juniusba éreztem hogy nem igazán jo a tej mert reggelre mindig meghajt és görcsölt a hasam!agusztusba jöttünk szabira elmentem a háziorvoshoz vérképet csináltatni éves ellenőrzésre,alfa-amilázom,vérsejtsüllyedésem magas lett,ujra leesett a vasam,ő egyből gasztrora küldött,csináltak egy hasi ct,laktoztesztet,vérvétel laktozra lisztre,a hasict vékonybélbetegséget igazolt.gyomortükrözés és igy derült ki!biopsia mutatta ki alisztérzékenységet,de már gyomortükrözéskor mondta a doki hogy sima a vékonybelem!egyből lisztmentes diéta!!!!


Most hal4tam hogy nem muszáj hasmenésnek lenni hogy lisztézékeny legyen valaki!!!!


azért nem ártana kivizsgáltsd magad nekem 2 év után derült ki!!!!

88. Amja
2012. jan. 14. 21:54

Még nem vagyok elkeseredve :) Minden ember más, mindenkinél máshogy hat :) lehet nekem egy kicsit több idő kell,hogy beinduljon a folyamat :) de amit észrevettem, hogy van egy intezívebb bélmozgásom,ami eddig nagyon nem tűnt fel,csak amióta szedem :) Majd csak akkor írok neki, ha problémám van :) Eddig minden ok és várok :)Köszönöm az infót ! ;)

Hogy derült ki a lisztérzékenység???

87. manyika72 (válaszként erre: 86. - Amja)
2012. jan. 14. 20:35

Én lisztérzékeny vagyok,4 honapja,most megint van hogy 2 naponta megyek!!!!

minimum3 honap kell én mielőtt elkeztem emailt irtam az oxytarm termék oldalán,van egy hapsi akitől kérdezni lehet ha gondod van!!!!

86. Amja
2012. jan. 14. 11:12

Szia Manyika!

De jó neked :) én szenvedtem vele egy kicsit....majd meglátjuk,hogy beáll e a dolog nekem is napi szintre :) Remélem :) Optimista vagyok :) Én 2 hónapos kurára terveztem a dolgot :) Köszönöm a választ! :) Még jelentkezek :)

85. manyika72 (válaszként erre: 84. - Amja)
2012. jan. 13. 19:00
Engem első éjszaka meghajtott aztán szépen beállt 1 naposra! 3-hos kurát csináltam!!!
84. Amja
2012. jan. 13. 12:09

Sziasztok!

Én kedden este kedztem el szedni az O.T-ot....azóta semmi gond nincs,de még hatása sem jelentkezett :( Ritkán járok nagydologot végezni ezért kezdtem el szedni.

Nektek mennyi idő alatt állt be a nagydolog mindennaposra???

83. Daniella77 (válaszként erre: 82. - Agines)
2012. jan. 5. 21:15
Milyen gyógyszerre gondolsz?
82. Agines
2011. dec. 29. 10:12
Sziasztok! Szerintetek gyógyszer szedése mellett használható vagy kimossa és nem szívódik fel a gyógyszer tőle? Köszönöm!
2011. dec. 2. 12:30
Narancsfa81, végülis hogy döntöttél? Belevágtál a 30Days-be? Vagy maradt csak az Oxy? Lett valami eredmény? :)
80. manyika72 (válaszként erre: 77. - Narancsfa81)
2011. okt. 16. 11:56
én is igy szedtem aztán volt hogy lecsökkentettem az adagot!
79. manyika72 (válaszként erre: 76. - Narancsfa81)
2011. okt. 16. 11:55
semmit nem csináltam mellette.Varronőként dolgozom ,ettem mindent!
78. Daniella77 (válaszként erre: 74. - Narancsfa81)
2011. okt. 10. 18:48
Szia! Ha csak az Oxytarmot szeded, akkor szerintem a 3 hónapos kúra mindenképpen javasolt, hogy a legjobb hatást tudja kifejteni, bár szerintem, ha szimultán szeded a 30 days-zel, akkor sem fog ártani :) Én az Oxytarmot másfél hónapig szedtem (menet közben elfogyott), aztán már csak a 30 dayst, mert nekem igazából a fogyás volt a cél :))) Egyébként teljesen meg voltam vele elégedve, ha nem annyit akartam volna leadni, amennyit, akkor lehet, hogy én is csak az oxyt szedem 3 hónapig, dehát ugye a hiúságom... :) Viszont így a kettő együtt tényleg csodákra képes, szóval ha van még rajtad felesleg, ráadásul a hasadon, akkor érdemes kipróbálni, esetleg együtt is. Csak ügyesen, sok sikert!
77. Narancsfa81 (válaszként erre: 76. - Narancsfa81)
2011. szept. 15. 09:16
Pontosabban, azt, hogy én is így szedem, az nem kérdés akart lenni :))) hanem kijelentés
76. Narancsfa81 (válaszként erre: 75. - Manyika72)
2011. szept. 14. 21:15

Kettőt reggel, kettőt este? Én is így szedem? És tényleg, havi 3 kilót leadtál? Az tök jó :))

Diétáztál mellette vagy mozogtál, vagy csak az oxynak tulajdonítod az eredményt?

75. manyika72 (válaszként erre: 74. - Narancsfa81)
2011. szept. 14. 17:47

három honap kell!Szerintem arra a másikra már nem lessz szükséged!

én kettessével szedtem!

3-om honapig!

2011. szept. 14. 11:14

Sziasztok!

Én lassan az első doboz végére érek, szerintem a héten elfogy. Szerintetek 2 hónapos kúrát érdemes csinálni, esetleg hármat? Gondolom, az egy hónap az kevés. Egyébként a 30days-en is gondolkodom, mert főleg hasi zsírpárnás vagyok :)) Van olyan aki a kettőt egyszerre szedi? Én arra gondoltam, hogy előbb egy oxytarm kúra, aztán 30 days.

2011. szept. 4. 21:32
Sziasztok! Na, végére értem a 3 hónapos kúrának, és mindenkinek csak ajánlani tudom! Régen éreztem magam ilyen jól a bőrömben; eleve reggelente nem kínlódással indul a nap, ráadásul az energiám is megsokszorozódott:) Szóval én bátran ajánlom mindenkinek!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook