Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kövérek, soványak fórum

Kövérek, soványak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kövérek, soványak

1 2
33. grizus
2014. júl. 19. 02:01
Nem kéne ezen vitatkozni szerintem. A legjobb, ha mindenki egészséges súlyú. De van, aki nem bír hízni, más meg valami oknál fogva elhízik. Én is kövér vagyok és szeretnék lefogyni. Akkor most nekem hova kell állnom? Mert lélekben nem vagyok kövér.
32. Crista07 (válaszként erre: 27. - Rita810110)
2012. júl. 5. 22:00

De egy mozgássérült lehet túlél téged.....mert ha túl sokat eszel és elhízol, egy csomó halálos betegséged lehet.......Azt sem bánod? Nem mentségeket kell keresni, mert aki ezt teszi, az nem is akar lefogyni....Azt írod:"az az igazság hogy ma már mindenki úgy nézz a másikra mint egy marslakóra legyen bármi baja!!!"

Te meg megjegyzést teszel a sérültekre.....és ezzel bújsz a gyengeséged mögé, hogy nem tudsz és nem is akarsz lefogyni.....

2009. szept. 15. 18:13
Én középen állok,se nem kövér,se nem sovány!
30. Temes0724 (válaszként erre: 28. - 222ed6c486)
2009. márc. 11. 08:06
sztem nem !!!!!!!!!!!!!Tökéletes vagy!!!!ne merj fogyni!!!!!!!!!
2008. szept. 30. 15:13

Csibész, a BMI indexed 20,06, a normál érték alsó határa.

Miért gondolod hogy fogynod kellene???

A 170 cm-hez abszolut nem sok az 58 kiló.

2008. szept. 16. 16:53
170 centi vagyok és 58kilo és 17éves.Szerintetek fogynom kéne?
2008. aug. 12. 08:50
sziasztok én ugy vagyok evvel a témával hogy ha az ember elfogadja magát olyanak amilyen akkor nem lehet semmi baja !!! igen csak saját magunkért fogyjunk ne másért.az az igazság hogy ma már mindenki úgy nézz a másikra mint egy marslakóra legyen bármi baja!!!ilyenek vagyunk mi emberek tisztelet a kivételnek persze!!!én ugy vagyok evvel a témával inkább kövér legyek mint süket néma ,vagy mozgákorlátozot !!ne adja fel se sovány se kövér élje mindenki a saját kis életét még lehet mert az élet rövid!!!
2008. márc. 9. 18:00
Szentem sem lehet ezt számokkal kifejezni.
2007. febr. 22. 15:28

Nem lehet behatárolni,hogy mi a sovány,mi a kövér!

valakin már 5 kg is nagyon meglátszik,máson meg a 15 kg se.

Szerintem 2 dolog fontos!Ne másokért,hanem csakis magunkért fogyjunk(ha akarunk)!A másik,hogy ne a címlaplányokhoz akarjunk hasonlítani,hanem reális célokat érjünk el,amik magunknak megfelelnek!

24. Kryon
2007. febr. 22. 07:31

Sziasztok!

Minden súlyproblémával kűzdő sorstársamnak üzenem.Ne adjátok fel!Minden kövér emberben egy sovány lakik!!!!

2007. febr. 13. 18:43
Koszonom a segitseget emagdi.
22. ViBo (válaszként erre: 18. - Ancsika000)
2007. febr. 11. 11:33
csatlakozom! Pedig sokuk egy cseppet sem boldog annak ellenére hogy vékony(a barátnőimből indulok ki).
21. emagdi (válaszként erre: 19. - Margareta51)
2007. febr. 11. 09:00

szia!

hozzászólásra válaszolni úgy tudsz, hogy az adott hozzászólás jobb alsó sarkában a "válasz erre" szövegre kattintasz:)

2007. febr. 10. 22:39
Elfelejtettem meg irni a 18-as uzenet Katalin 8080 ,fruzen es gkrekanak kuldtem.Elnezest Katalin
2007. febr. 10. 22:31
A fogyokuras receptet eltudjatok olvasni a margit2 honlapjan a forumra klikkelni es a dietas,fogyokuras eteleknel 129-es szam alatt lehet elolvasni/jan.26.2007/.Sajnos nem tudom hogy kell valaszolni a hozzaszolasokhoz,ha valaki tajekoztatna szivesen fogadnam.Koszonom
2007. febr. 2. 22:07
Engem csak az bánt, hogy néha a soványak úgy néznek rám, mint valami marslakóra!
17. gkreka (válaszként erre: 16. - Margareta51)
2007. febr. 2. 06:46
ha nekem is elkuldened priviben megkoszonnem.
2007. jan. 29. 20:01
Flamingo2,van egy receptem kb.6 kg-ot lehet fogyni 16 nap alatt,nem kell ehezni,ha erdekel jelezd szivesen elkuldom.
15. Margitnéni (válaszként erre: 12. - 09d65bf33d)
2007. jan. 23. 09:58

Szia Borzi! Teljesen igazad van, nem szabad mellékesként kezelni a növekvő súlyt. Csak az keserített el, hogy azt írtad, hogy 25 BMI felett. Szerintem nekem már az óvodában is nagyobb volt ennél sajnos.

Most kb. 45 lehet, és nagyon örülnék, ha pl. 35 lenne. Küszködök a hormonjaimmal, persze ebből csak az látszik, hogy dagadt disznó vagyok...

14. Margitnéni (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2007. jan. 23. 09:50
Szia Emagdi! Egyetértünk!
2007. jan. 22. 09:57
Sziasztok. Nekem is van egy kis plusszom. 4-5 kg. Az a baj, ha hízok a java a hasamon jelentkezik. Fogyózni sosem szoktam, mert nembírnám ki. Nyáron többet mozgok és magától lemegy. A cigiről könnyen lemondtam de a kajáról nemtudnék.
12. 09d65bf33d (válaszként erre: 9. - Margitnéni)
2007. jan. 19. 18:56
Nem vetek meg senkit emiatt, nekem is iszonyat nehéz fogynom akár 2 kilót is, és tudom hogyha 1000 más gondom is van akkor még nehezebb. Csak nem szabad ezt mellékes dologként kezelni, mert később nagyon rosszul járhat az, aki azt hiszi hogy a kövérség csak esztétikai hiba.
11. 5464505f6a (válaszként erre: 6. - Csupaszabo)
2007. jan. 19. 15:36
Naaa...azért ez túlzás:p
10. emagdi (válaszként erre: 9. - Margitnéni)
2007. jan. 19. 15:01

szia! tudom, hogy nem nekem mondtad, de engedd meg, hogy reagáljak:

én nem nézek undorral a kövérekre, magam is az vagyok sajnos. de ez nem azt jelenti, hogy szépnek találom a hájat.

ezekkel a "vesszenek a soványak", és a "kövéren vidámabb vagyok", "kell a tartalék" dolgokkal annyi a baj, hogy könnyen használhatóak önigazolásként, hogy miért együnk meg még egy szelet tortát/csokit/akármit, és miért ne próbáljunk meg megszabadulni a hájunktól.

én sem állítom, hogy a 45 kilós modellek a követendő ideál. annyi a titka, hogy itt sem szabad túlzásokba esni, túl soványnak és túl kövérnek lenni sem jó. (csak túl kövérré az esetek 90%-ában sokkal könnyebb válni, mint túl sovánnyá)

9. Margitnéni (válaszként erre: 3. - 09d65bf33d)
2007. jan. 19. 14:48
Szerintem te biztos azok közé tartozol,akik megvetéssel néznek egy kövér embert, miért nem tesz semmit magáért. Lefogyni nem könnyű, de van akinek sokkal nehezebb, mint a másiknak. Fiatalabb koromban, még én is pl. sokkal jobban tudtam fogyni, mint most. Ezt csak azért írom, mert nagyon összetett dolog ez a kövérség is. Elnézésedet kérem, ha rosszul gondoltam.
8. 09d65bf33d (válaszként erre: 6. - Csupaszabo)
2007. jan. 19. 07:19
Ha 25 felett van a BMI akkor már egészségtelen a testsúly, ekkor már növekszik a halálozási arány. Sajnos. De 20 alatt is növekszik a halálozás. Szóval túl soványnak lenni se egészséges.
2007. jan. 19. 07:11

Egészségügyi szempontból nagyon nem mindegy, hogy mekkora fokú, és hogy hova centralizálódik az elhízás. Azt mondják, az "alma" típúsú, tehát a hasra történő hízás sokkal veszélyesebb, mint a nőkre jobban jellemző "körte" forma, azaz ahol a far és a csípő meg a comb vastag.


Véleményem szerint a génjeinkben hordozzuk hogy mennyire vagyunk hajlamosak plusz kilókat raktározni, ám nagyon sokat tehetünk(tehetnénk) az egészségünkért, ha jobban odafigyelnénk a napi tápanyagbevitelre és a rendszeres mozgásra.

Mielőtt bárki is a torkomnak ugrik hogy milyen marha okosan osztom itten az észt, elárulom hogy magam 2 éve dobtam le 22 kilót Atkins módszerrel és bringázással, de ebből már 8 rusnya kila háj megint ott fityeg a hasamon.( persze hogy "alma" vagyok )

Most újra neki kell állnom ésszel enni és többt mozogni, mielőtt az összes elveszejtett háj visszatalál rám.

2007. jan. 19. 06:57

A kövérségnek is vannak fokozatai.

Egészségtelen az a kövérség, ami már egészségügyi problémákat okoz.

Egy kicsi súlyfelesleg nem egészségtelen, sőt!!!! Tartalékol a szervezet az ínséges időkre /no, nem kell azonnal világháborús éhségre gondolni, legyen valaki influenzás és ne tudjon 4 napig enni rendesen/. Akinbek van tartaléka, az sokkal hamarabb lábraáll, akinek nincs, az úgy legyengül, hogy menni is alig tud.

Én 52 kg voltam, mielőtt teherbe estem volna. Most 82 vagyok. Van rajtam felesleg, amolyan töltött galamb típus lettem. De mindenki, aki ismer engem, azt mondja, sokkal jobban nézek ki és sokkal kedélyesebb, kiegyensúlyozottabb vagyok, mint sovány koromban.

Persze nem akarok szétfolyni, küzdök a kilókkal, ami nálam annyit jelent, hogy igyekszem minél kevesebb zsíros ételt enni, édességet is nagyon csínyján fogyasztok és mozgok, tornázom. Iszom a zöld teát, és jól érzem magamat!

Életfilozófiám: Randák a soványak!

5. 0b099f6590 (válaszként erre: 4. - Thisa)
2007. jan. 17. 23:32

Mit jelent az, hogy "tökéletes"?

Szerintem ez szinte mindenki mást jelent.

Lehet valaki 100 kilósan is tökéletes, egy másik embernek.

Nem mondom, hogy egészséges és esztétikus a kövérség /tudom, mert magam is kövér vagyok/, de az én szememben ezek a 40-50 kilós modellek nem tökéletesek.

2007. jan. 17. 23:10
Szerintem van, aki alappból tökéletes. Rájuk irigykedhetünk, nekünk meg a legjobbra kell törekedni, ami belőlünk kihozható, azt kell elérni. Csak mértékkel, kisebb célok kitűzésével folyamatosan haladva.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook