Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhtestpolip? El kell távolítani, vagy van más megoldás? fórum

Méhtestpolip? El kell távolítani, vagy van más megoldás? (tudásbázis kérdés)


10. Reanna
2010. jún. 7. 23:12
Kíváncsi lennék van-e valakinek valamilyen tapasztalata a témában. Nekem is ma mondta a dokim, hogy van egy polipom, de sokkal többet nem mondott. Leecsetelt és 2 hónap múlva kell visszamennem, hogy megnézze meg kell-e műteni. Azt mondta az se nagy műtét, 1 napos, altatásos, mint egy kaparásnál... Hát nem túl biztató. Másfél éves a gyerekem, magas a prolaktin hormon szintem. Vajon van a kettő között összefüggés?
2009. jún. 27. 16:53
Köszönöm mindenkinek a tanácsot! Kicsit félek a műtéttől, de ha ez megoldja ezeket a problémákat, akkor rászánom magam.
2009. jún. 24. 12:08

Méhtestpolip mindenképpen eltávolítják!

Nekem 2hetenként volt meg a vérzésem és kideriteték hogy ez okozta!Egészségügyi kaparással eltávolitották azóta minden oké!Ez 2és fél éve volt!

További szép napot!

2009. jún. 24. 12:07
Nincs más megoldás,csak a műtét.Az egyik rokonomat éppen 1 hónapja műtötték,ugyanezzel.Már jól van.Még aznap ki is jött a kórházból.Fel a fejjel!
2009. jún. 24. 12:02
POlipot kiveszik, egy egészségügyi kaparással. A ciszta tud felszívódni, de a polip is okozhat jó nagy vérzést, utóbbi nem szívódik fel (szerintem). Nekem is volt cisztám, de a polip miatt véreztem. Kibírod, nem fáj a műtét.
2009. jún. 24. 11:56
Nekem is vérzés hívta fel rá a figyelmet, de ez a ciklus közepén jelentkezik mindig, de mostmár egyre jobban elhúzódik. Vagyis inkább egyik hónapban több, másikban kevesebb.
2009. jún. 24. 11:48
nekem állandó vérzésem volt, szinte folyamatosan menstruáltam. Egészségügyi kaparást csináltak, azóta semmi problémám nem volt, nem nőttek vissza.
2009. jún. 24. 11:45
Vissza kell mennem kontrollra, megnézi változott e valamit. De ez jó hír lenne, ha felszívódna:-)
2009. jún. 24. 11:42
Nem mondta az orvos, hogy fel is szívódhat egy idő után?
2009. jún. 24. 11:37
Méhtestpolip? El kell távolítani, vagy van más megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook