Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen apró praktikákkal segíthetnék az anyagi helyzetem javításán a Feng Shuival? fórum

Milyen apró praktikákkal segíthetnék az anyagi helyzetem javításán a Feng Shuival? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 20. 18:10
ennyi????
2013. okt. 20. 18:03
nagyon menő
2009. jún. 24. 09:12

Kis tálkában helyezz el tiszta, fényes aprópénzt íróasztalodon. A zöld a növekedés, a piros és lila a gazdagság színe, ezekkel erősítsd a gazdaság sarkot. A törött dolgoktól és egyéb limlomtól szabadulj meg. Tegyél a lakásba szerencse bambuszt, vagy "pénz fát".


Ha tudsz angolul, ezt olvasd:

[link]


Magyarul:

[link]

2009. jún. 23. 23:10

Gazdagság sarok:

Szobaajtóból nézve a jobb hátsó sarok.Ezt kell erősítened.Növeld a fényt ebben a sarokban lámpával,gyertyával,mécsessel,tükörrel(a tükrözött tárgyat és annak energiáját megsokszorozza),kristállyal.Mivel a Feng Shui-ban a víz egyet jelent a gazdagsággal,egy akvárium(pl.páratlan számú aranyhallal),csobogó,szobaszökőkút mozgásba lendítheti e terület működését.A kerek fémtárgyak(pl.pénzérmék)ugyancsak előnyösek.Tehetsz oda értékesebb dolgokat(pl.ezüst tárgyakat,műtárgyakat,ritka porcelánt),képet ami a gazdagságot,sikert jelenti Neked,szélcsengőt,harangot,Buddha szobrot,vörös zsinórral átkötött szerencsepénzt.

2009. jún. 23. 22:52
Feng-sui szakértők véleményére lennék kíváncsi? Milyen apró praktikákkal segíthetnék az anyagi helyzetem javításán a Feng suival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook