Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen programok vannak, amik jók mindenféle mp3 lejátszóhoz? fórum

Milyen programok vannak, amik jók mindenféle mp3 lejátszóhoz? (tudásbázis kérdés)


9. 9bc47feccc (válaszként erre: 4. - Esjé)
2008. márc. 13. 19:45
Szia,ha a géphez hozzá lehet kötni kábelen keresztül.és a gép felismeri,akkor driver frissítést kell a vezérlőpultból indítani,és engedni,hogy a neten keressen rá.Talán van valahol.Írd le a tipusát,hátha tudok segíteni.
2007. jan. 17. 18:19

Hát igen, ezen az oldalon nézelődtem én is. És ott bizony nem találtam semmi ehhez foghatót!

Hát nem is tudom, hol tudnám én ezt megnézni. Ahol van az elem, ott van egy olyan, hogy FCC ID: Q93-F005 (nem is tudom, hogy ez igazából, mit jelent...), de aztán ott van olyan is, hogy Serial No.:(és ezután jön egy csomó szám).

Szóval nem segítettem ki magam!

Bár így ha jobban megnézem, van valami ebben az F005-ben, nem? Most már két helyen is ezt írja...

Na, lehet, hogy körülnézek én jobban ennek a dolognak! Lehet, hogy eddig figyelmen kívül hagytam valamit? :)

2007. jan. 16. 18:59
Sajnos ez alapján nem találtam semmit..de valahol biztos rajta van milyen tipus, mert ez nem ugy néz ki mintha az lenne..valami leiras csak volt hozzá, vagy csak rajta van valahol. Egyébként itt nézelodj: [link]
2007. jan. 16. 17:52

A gyártó MpMan (vagy lejátszó neve, nem is tudom), a típusa, nos amikor bekapcsolom, azt írja ki, hogy F005.B.28T4. Nem tudom, hogy ez mennyire segít... Azért köszi, ha esetleg megpróbálnál segíteni, nem vagyok valami nagy zseni a már nagyon bonyolult dolgokban. :)

Én semmi hasonlót nem találtam az oldalukon.


Hoxának: remélem nem minősült reklámnak a lejátszó neve!

5. Snookie (válaszként erre: 4. - Esjé)
2007. jan. 14. 21:24
Nem igazáán hallottam iylenről, de ha lírod a gyártót és a lejátszó nevét meg tipusát akkor utananezek Neked..ha tudok..
4. esjé (válaszként erre: 3. - Snookie)
2007. jan. 14. 13:27

Nos, nekem az a problémám, hogy ugye én csak magát a lejátszót kaptam, cd nincs hozzá. Magánkézből kaptam, nem boltból.

A gyártó oldalán már fent voltam, de nem találtam olyan, amilyen az enyém. Pedig ugye mikor bekapcsolom, akkor kiírja, hogy milyen típusú, de ilyet én nem láttam.

Ezért gondoltam, hogy van valamilyen program, ami mindenhez jó...

3. Snookie (válaszként erre: 2. - Esjé)
2007. jan. 14. 12:46
Amennyiben a windows nem ismeri fel alapból, akkor telepitsd fel a driverét amit cdn valószinűleg mellékeltek, de ha mgsem, akkor keress rá interneten, gyártó és tipus szerint...egyébként ha telepited akkro simán total commanderben vagy windows intézőben is képesnek kell lenned másolni rá!:)
2007. jan. 12. 20:41

Ugyanis kaptam egy mp3 lejátszót, kicsit régebbi fajta, és az interneten nem találok programot hozzá, amivel zenét tudnék felrakni rá. Így gondoltam hátha van valami "multiprogram", ami felismer minden fajta lejátszót.

Tud nekem valaki segíteni ebben?

2007. jan. 12. 20:39
Olyan programot keresek, ami jó mindenféle mp3 lejátszóhoz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook