Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intim torna fórum

Intim torna (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. jan. 25. 16:24
Sziasztok! Olyan Édesanyákat keresek, akik még SZÜLÉS ELŐTT (terhesség előtt, vagy alatt) RÉSZT VETTEK INTIMTORNA TANFOLYAMON. Egy rövidke kérdőívet kellene kitölteni. A kérdőív teljesen anonim, e-mail-ben küldöm el. A kitöltés kb. 10 percet vesz igénybe. Ha tudtok nekem segíteni, kérlek jelentkezzetek a következő e-mail címen: kata8301@gmail.com Előre is nagyon szépen köszönöm minden kedves vállalkozó szellemű Anyukának!!! :)
41. Zizisicc (válaszként erre: 40. - Ertail)
2008. jan. 7. 17:04
A Sasvári-féléről no comment!
40. ertail (válaszként erre: 39. - Zizisicc)
2008. jan. 7. 16:51
Konkrétan a Sasvári Éva gyógytornász-féle intim tornáról olvastam fórumokban, hogy egyszerűbbek a gyakorlatok. De nem tudom látatlanban megítélni, gondoltam, hátha más többet tud róla.
2008. jan. 7. 16:16

A Kriston-féle intim torna egy lépésről lépésre felépített rendszer, ha megtanultad, a tanfolyamon egyéni, a te tüneteidnek megfelelő gyakorlatsort kapsz. Ennek köszönhető az eredményessége, no meg annak, ha rendszeresen, naponta végzed.

A sokkal egyszerűbb, összevissza tornázgatok gyakorlatokat kenheted a hajadra!

2007. nov. 21. 21:16
A Kriston féle intim torna több, mint néhány gyakorlat, ez egy gondosan felépített rendszer. Én azt javaslom, hogy menj el egy tanfolyamra, ahol megtanulod a gyakorlatokat, és hogy hogyan kell őket helyesen elvégezni. A végén kapsz egyéni gyakorlatsort is a tüneteidnek, állapotodnak megfelelően. A helytelenül végzett gyakorlatok súlyosbíthatják a meglévő tüneteket, vagy nem kívánt elváltozásokat eredményezhetnek.
37. Nika20
2007. nov. 21. 19:21

Sziasztok!

Tud valaki segiteni néhány tornagyakorlat elsajátitásában?

36. evi21
2007. szept. 26. 18:06
Sziasztok! Én a szakdolgozatomban az intim tornáról szeretnék írni! Kérlek segítsetek! Ha tudtok, küldjetek neveket és telefonszámokat! Köszönöm
35. Margitnéni (válaszként erre: 32. - Helenhadsell)
2007. szept. 24. 14:33
Vannak még problémáim, de sokat javult a helyzet.
2007. szept. 23. 22:01
A KIT akkor hatékony igazán, ha minden nap elvégezzük a gyakorlatokat. Tulajdonképpen ezt életformává kellene tenni, ugyanúgy be kéne illeszteni a mindennapokba, mint a zuhanyzást vagy a fogmosást. Az ötletszerű, alkalmankénti gyakorlás nem hoz lényegi változást, de ha néhány hétig minden nap gyakorolsz nagyon erőteljes javulást érhetsz el (saját tapasztalat), és ha néhány hetet kihagysz, azt is megtapasztalhatod, milyen hamar gyengül el újra az izomzat. Szóval mindenkit csak arra bíztatok, hogy szánja rá minden nap azt a néhány percet, mert MEGÉRI!
33. NOA
2007. szept. 22. 10:06

Neked kazettám van Kriston Anditól és jártam tanfolyamra is.

Egyenlőre jót nem tudok mondani de ez biztos az én hibám.Talán többet kellene gyakorolnom.

Nekem a kazetta hatákonyabbnak tünt mint a tanfolyam, elsajátitás terén.

32. helenhadsell (válaszként erre: 29. - Margitnéni)
2007. szept. 22. 09:07
Neked megoldotta a problémáid?
31. Margitnéni (válaszként erre: 28. - Shally)
2007. szept. 21. 19:31
Igen, tervezte, hogy tart férfi intim tornát is! A férfiak nem nagyon figyelnek ilyen dolgokra, talán nem érinti meg őket úgy, mint egy nőt. Pedig nekik is nagy szükségük van rá, önmaguk miatt, és azért is, hogy bennünket is jobban ismerjenek meg. Biztasd a párod, csak hasznára válik, ha ő is elvégzi.
30. Zizisicc (válaszként erre: 29. - Margitnéni)
2007. szept. 20. 20:42

Nem akarok "hazabeszélni", de a tanfolyam szerintem is sokkal többet nyújt, mint a könyv elolvasása vagy a dvd megnézése! :o))

Abszolút igazad van, a többiben is.

29. Margitnéni (válaszként erre: 26. - Sasnori)
2007. szept. 20. 20:30

A létező összes pózban végigcsináltuk a gyakorlatokat, már aki tudta. Elképzelés is volt, de szerintem az egész együtt hatásos. Az oktató lelkesedése és tudása, a képek, amiken láttuk, hogy hogyan épül fel a testünk azon a tájon.

Minden nőnek el kellene végezni, aki fiatal, annak azért mert még szülni fog, vagy már szült, aki idősebb mint én,annak meg jöhet a záróizmok gyengesége, mint nekem is.

28. Shally (válaszként erre: 24. - Margitnéni)
2007. szept. 20. 14:26

Szia!


Köszi! Azt nem tudod véletlenül férfi intim tornát is tart?

2007. szept. 20. 14:24

szia

Te dvd-ről gyakorolsz vagy pedig tanfolyamon voltál?

26. sasnori (válaszként erre: 25. - Margitnéni)
2007. szept. 20. 13:31

mivel vezetett rá? Más pózokban, vagy valamit el kellett képzelned?

Ha nem titok milyen problámával kerültél intim torna közelébe?

25. Margitnéni (válaszként erre: 20. - Sasnori)
2007. szept. 20. 13:19
Szia! Én tanfolyamra jártam, a rávezető gyakorlatokat nem tudtam megcsinálni, de a végén a tréner úgy rávezetett, hogy a masni mégis sikerült.
24. Margitnéni (válaszként erre: 19. - Shally)
2007. szept. 20. 13:16
Szia! Én nagyon ajánlom Fülöp Ildikót, éppen a tegnapelőtti Délmagyarban volt vele egy cikk, itt a neten is megtalálhatod. Egyébként azt hiszem a Szentháromság u. 3. szám alatt van valami életmód központ, ott lehet megtalálni.
2007. szept. 19. 22:46
Ha már van problémád, akkor jó lenne, ha eljönnél vagy mennél egy tanfolyamra (csoportosra vagy egyénire), mert nem mindegy, hogy milyen testhelyzetben, milyen gyakorlatokat, milyen ismétlés számmal végzel. A tréner mellett biztos, hogy rendesen meg tudnád tanulni a masnit is (addig senki nem megy haza, amíg nem sikerül neki! :o)), és a végén saját, egyénre szabott gyakorlatsort kapsz, a tüneteidnek, állapotodnak megfelelően.
22. sasnori (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2007. szept. 19. 07:58
nincs 30 rávezető gyakorlat, de próbál rávezetni. De akkor idővel menni fog, ugye? Csak sok kitartás kell. Nekem a méhem nem rendes állásban van, hanem behajlik a hüvelybe (valami ilyesmit mondott az orvosom) ezért is akarok intim tornát végezni. De gyakorolok.
21. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Sasnori)
2007. szept. 18. 16:02
A masni a legnehezebb gyakorlat, nem véletlenül a tanfolyam legvégén tanítjuk. A dvd-t nem ismerem, de nem hiszem, hogy az Andi rátette mind a harminc valahány rávezető gyakorlatot. Ha esetleg át tudod küldeni e-mailben, akkor kiderül, hogy mi maradt ki. Anélkül csak azt tudom mondani, hogy lépésről-lépésre, lassan haladj, és majd csak sikerül.
2007. szept. 18. 10:19

sziasztok.

Én is most kezdtem el az intim tornát gyakorolni dvd-ről. Hogy lehetséges a "masni" gyakorlatot kivitelezni? Nekem az még távoli dolog. Eddig még csak kétszer végeztem a gyakorlatsort.

19. Shally
2007. aug. 31. 19:22

Sziasztok!

Intim torna tréner kerestetik Szegeden!!!

18. eb504c2fac (válaszként erre: 17. - Zizisicc)
2007. aug. 29. 14:52
Nem tudok a közelben olyan helyet ahol tartanának ilyen órát.
17. Zizisicc (válaszként erre: 16. - Eb504c2fac)
2007. aug. 29. 14:47

Miért nincs rá alkalom?

A tanfolyamon nem kell beszélned a problémádról, kérdőívet kapsz, amit a tréner kiértékel, és az alapján kapod az egyéni gyakorlarsort. Persze, ha valaki szeretné megosztani a többiekkel, van rá lehetőség. A tanfolyamok általában kiscsoportban zajlanak(legalábbis én ezt tartom ideálisnak), de meg lehet egyéni órák keretében is tanulni. Akkor viszont a trénerrel meg tudod beszélni a gondjaidat.

16. eb504c2fac (válaszként erre: 15. - Zizisicc)
2007. aug. 29. 14:36
elmennék szívesen ilyen helyre csak nincs rá alkalom. :( És nem szívesen verném nagydobra,
2007. aug. 29. 14:35
Szerintem érdemes a tanfolyamot elvégezni, hiszen ha valami gondod, kérdésed van menetközben rögtön van lehetőség tisztázni. A tanfolyam jóval többről szól, mint az izomerősítő gyakorlatok elsajátítása. A végén pedig a tüneteidnek, problémáidnak megfelelő, személyre szabott gyakorlatsort kapsz.
2007. júl. 20. 11:42

kíváncsi lennék hogy miként lehet otthol (házilag) intim tornát végezni.

Milyen gyakran kell végezni és mennyi ideig alkalmanként?

És a gésa golyó is része az intim tornának?

13. Panna1 (válaszként erre: 12. - 236fe2f68e)
2007. júl. 19. 13:43
Néz meg a 9. hozzászólást!Magdala (ha jól emlékszem) írt be egy linket, ott sok minden le van írva róla...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook