Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő után - változott valami? fórum

Esküvő után - változott valami? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 8. 13:27
Nem változott semmi. ugyanugy szeretjük egymást mint 14 évvel ezelőtt:)
2007. nov. 17. 20:01
Az esküvő előtt 10 évig éltünk együtt. Aztán ahogy megvolt az esküvő akkor ahogy telt az idő kezdett volna változni sajna rossz irányba a kapcsolatunk de szerencsére ezt én is és a férjem is észre vettük. Így utánna igyekeztünk helyre hozni a dolgainkat. Szerencsére sikerült mert ha nem akkor én azt nagy on nehezen tudtam volna elfogadni. Ugyanis én nem szeretnék gyerekemnek elvált szülős életet adni és annyira szeretem a férjem hogy nagyon kikészültem volna hogyha elváltunk volna.
2007. nov. 17. 19:52

Sziasztok

Mi is eggyutt eltunk az eskuvo elott...4 eve. Mindenunk kozos volt,ketten kezdtunk el gyujteni, eggyutt oldottuk a problemakat, eggyutt orvendtunk mindennek.....szerintem nem valtoztatott sokat az eskuvo.De azert egy no eleteben szerintem sokat szamit....nem masok elott talan maga elott. Nagyreszt minden no vagyik egy meseszep eskuvore, gyonyoru feher ruhaban....

17. évi75
2007. nov. 17. 19:45
nekem nem jött be az esküvö. a férjemet mintha elgágátk volna, fordult 180 fokot, és minden nagyon rosszra fordult.8 hónap után el is váltam.ki birja ha verik? a tulajdonának tekintett, és azt hitte bármit megtehet velem.szerencsére nem volt baba, így tudtam lépni.
2007. nov. 3. 17:36
Esküvő előtt is együtt éltünk,de később csiszolódtuk jobban össze.A gyerekek pedig hab a tortán!
2007. okt. 30. 17:27
semmi nem változott hacsak az nem számít, hogy napról napra jobban szeretjük egymást, de ez z esküvő előtt is így volt.
2007. szept. 1. 08:27
Semmi a világon. Immáron 5 éve ugyanúgy szeretjük egymást, mint azelőtt.
2007. szept. 1. 01:23

Mi a nagy tavolsag miatt nem tudtunk egyutt elni az eskuvonk elott. Ferjem amerikaban, en MO-n. Ugyhogy nekem nagyon sok minden valtozott. Egyreszt ferjhez mentem, masreszt otthagytam mindent es mindenkit, aki addig szerepelt az eletemben. Csak ketten vagyunk es senkire nem szamithatunk csak egymasra. Nincsenek szulok, nagymamak, baratok. Nehez volt az elejen. Most mar csak latogatoba megyek haza.

De nagyon jo erzes felesegnek lenni! Es kedden leszunk 1 eves hazasok!!!


Kerdes: Ti felvettetek a ferjetek nevet vagy sem? Es miert?


En felvettem, de ahhoz ragaszkodtam, h ne legyek "né". Ha otthon maradunk, akkor sem szerettem volna Baloghne lenni, de itt meg nem is ertenek meg. Ugyhogy a mi verzionk, az en keresztnevem es a ferjem vezetekneve.

A baratnoim nem ertettek, h miert. Ok meg nem hazasok es allando kapcsolatuk sincs. De en ugy ereztem, h azzal, h azonos a nevunk meg jobban osszetartozunk es ezzel egyfajta tiszteletet is kifejezek iranta.

2007. szept. 1. 00:16
Igen!!! Es jo iranyba!!!
2007. aug. 26. 01:05
Olyan jó olvasni titeket:)
10. Teráz
2007. aug. 25. 23:05
Az érzelmek még erősebbek , még mélyebbek lettek !Számunkra a szerelem olyan, mint a fa: magától növekszik, mély gyökeret ereszt egész valónkba, és tovább zöldül a szívünk mélyén :)
2007. máj. 30. 15:16

Az eskövő előtt 7 évig éltünk együtt.

Aztán terhes lettem és a párom úgy döntött, hogy akkor ez egy jó alkalom arra, hogy összeházasodjunk.

Számunkra sem változott meg semmi sem, de olyan jó azt mondani, hogy Férjem. :))

8. hetessycintia (válaszként erre: 5. - Magdala)
2007. máj. 30. 15:05

Ugye hogy mennyivel jobb ez a szó????

Mi is 7 év után házasodtunk össze,nekem egy picit mintha még szorosabb lett volna a kötelék.

2007. máj. 30. 15:04
Az esküvő előtt mi 5 évig éltünk együtt. Az esküvő végül is így nem változtatott semmin, de valahogy mégis jobb lett.
2007. jan. 15. 13:00
Magdala írásáról jutott eszembe, hogy amikor először bemutatott párom, hogy a feleségem, hirtelen nem esett le, hogy ja, az én vagyok... Egyszer igazoltatott a rendőr, párom kocsijával voltam, kérdi kié a kocsi? mondom a páromé, vagyis most már a férjemé. Azt mondta úgy akkor rendben és elengedett. Elég furcsa még mindig, nem tudom mikor fogok hozzászokni.
2007. jan. 12. 18:13

Nekem annyiban változott, vagy lett jobb érzésem esküvő után, hogy pl. már nem úgy beszéltem róla, mutattam be, hogy a barátom, az élettársam, hanem hogy a férjem.

Valahogy ennek a szónak már más, olyan komolyabb értelme van.

2007. jan. 12. 17:01

Mi nem éltünk együtt előtte, így talán evidens, hogy más lett, gyakorlati okokból.


De érzelmileg is változott:szerintem sokkal elmélyültebb lett. Valahogyan biztos az az érzés, hogy mi tényleg vagyunk egymásnak. És ez egy nagyon jó érzés. (Azt hiszem, ő is így érez.)


(Jólesett ezt most leírni.)

2007. jan. 12. 16:39
Mi is egyutt eltunk parommal 2 evig a hazassag elott, ezert alapvetoen nem hozott valtozast az eskuvo, de valahogy az egesz megis mas lett. Nem tudom megfogalmazni, hogy mivel lett jobb, de azota is nagyon boldogok vagyunk.
2007. jan. 12. 16:36
Sokkalta jobb lett, mert a gyereknevelés még jobban összekovácsolja az embert,több boldogságot élünk meg együtt, amivel természetesen minden szép és jó lesz.
2007. jan. 12. 15:56

Lassan fél éve vagyok férjnél. Előtte tíz évig éltünk együtt. Végig házasság ellenes voltam, kicsit tartottam attól, hogy elromlik minden. Ezzel szemben ha lehet még jobb lett a kapcsolatunk.

Ti hogy érzitek? Jobb lett vagy rosszabb az esküvőtök után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook