Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valaki köztetek, aki hisz az átkokban? Tudtok bárkit, aki valaha meg volt átkozva? Hogy szabadult meg tőle? fórum

Van valaki köztetek, aki hisz az átkokban? Tudtok bárkit, aki valaha meg volt átkozva? Hogy szabadult meg tőle? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. dec. 30. 18:15
én tudok egy módszert ,seprű szálat kell égetni ,majd vízbe nyomni ,majd ezzel a vízzel kell keresztet vetni arra a személyre akit( megátkoztak ,megrontottak ) közben elkel mondani egy imát.
2012. dec. 28. 15:06

"Felülemelkedhetünk minden rosszon, ha felismerjük, hogy csak addig van hatalma felettünk, amíg hiszünk benne. Ha megtapasztaljuk ezt az igazságot, szabaddá válunk."

(Eileen Caddy)

36. pakung
2012. dec. 28. 15:00
én nem hiszek azokban a jós nökben kik pénzért kínálnak jobbulást. DE MINT VALLÁSOS HíVŐ EMBER én biztos vagyok benne hogy ahogyan Isten van , ugy van gonosz is , és hogy a hogy Isten segít minket ugya gonosz is segíti a követőit
35. pakung
2012. dec. 28. 14:58

gyerekek , be vagyok csinalva, a szomszéd akivel már egy éve nem beszélünk felhívott hpgy menjek le , küldtek nekem valamit, és egy bibliát nyujtott át,

nem tudta megmondani ki küldte . vagy minek , csak hogy valami gyuri az egyik kisvárosbol ahova gyakran járnak rokonlátogatóba.

azpnnal vossza adtam , hogy ezt nem nekem küldték én gyurot ott sem máshol nem ismerek , és ez valaki másé lehet.

ez nekem furcsa és gyanus , és ha ki is nevettek , én attol tartok hogy ez nem volt tiszta dolog

34. boszi1968 (válaszként erre: 33. - 710b866d3f)
2012. okt. 10. 13:10
biztos vagy te abba amit mondasz?
33. 710b866d3f (válaszként erre: 32. - Virus2008)
2012. júl. 22. 09:15

Így van. :)


Mindenki a saját sorsának a kovácsa, aki hisz az ilyenekben csak azért teszi, mert máshogy nem tudja megmagyarázni, ha esetleg rossz dolog éri. Könnyebb ráfogni az átokra. :D

32. virus2008 (válaszként erre: 1. - Kiskira)
2012. júl. 20. 13:47

Nem,csak hülye ráérős, és szerencsétlen emberek.

Mindenki saját magáért felelős...."Nesquick nyuszi" istenem.

31. Timó28 (válaszként erre: 19. - Nikuci)
2012. júl. 20. 12:44
Nikuci,akinek ezt javasoltad,bevált????????Mert akkor még ma megcsinálom!!
30. d4fe0b6bc1 (válaszként erre: 29. - Globus)
2011. okt. 27. 11:43
Na a párom hála istennek észhez tért.Kellett neki ez a löket!
29. globus (válaszként erre: 27. - D4fe0b6bc1)
2011. okt. 26. 18:17
Sógoromnak az összes foga kipotyogott, amikor ittasan elesett biciklivel, elvitte a mentő, de nem tanult belőle :) Addig ivott, amíg a száját ki tudta nyitni. Eltávozott...
28. 978d6e406c (válaszként erre: 1. - Kiskira)
2011. okt. 26. 18:12
Én nem hiszek bennük,inkább úgy fogalmaznék:tudom,hogy sajnos vannak.Megszabadulni csak szakértő segítségével tudsz,például lélekgyógyászok,gyógyítók,stb.Komolyan csak is szakemberek tudják rendesen levenni,őrzőket elküldeni.
2011. okt. 25. 13:56
Van ezekben valami.A párom régebben későn járt haza,és elég sokat ivott.Azon gondolkodtam sokat,hogy jó lenne,ha "valami"észhez térítené!Kétszer úgy összetörte magát biciklivel,hogy azóta nem csinál ilyeneket.Vagy meghallgatták a kérésemet,vagy csupán a sors szólt közbe.Sosem tudom meg...
26. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Kiskira)
2011. okt. 24. 22:41

ha az illető aki felé küldték az átkot,tudja hogy ki

küldte,vissza tudja küldeni annak aki küldte.

2011. aug. 1. 18:06
Az enyém fog is!
24. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 19. - Nikuci)
2011. aug. 1. 18:00
Írd meg, hogy mi lett az eredmény???
2011. júl. 31. 04:10
az eberi tudat nagyon sokra kepes,lasd a titok cimu filmet,azert hiszem hogy ha vaaki folyamatosan rosszat akar a masiknak megtortenhet...
2010. okt. 14. 10:47

Egyetértek picihasim-mal.

Hinni kell Istenben, és imádkozni.

Mert tényleg vannak rossz szellemek , kis ördögök..

21. HACHEL
2010. szept. 1. 12:34
JA,MEG VALAMI...JAVASLAT NEKTEK...MIKOR MEG JON A HAVITOK EGY URES DUNCOS UVEGET TORJETEK JOL APRORA ES EZT TEGYETEK BELE EGY MASIK URES UVEGBE ,MAJD PISILJETEK LE...LEZARJATOK JOL SZIGETELO SZALLAGGAL MAJD AZ ERDOBEN EGY LYUKAT ASTOK NEKI LETEMETITEK ES OTT HADJATOK..NEM SZABAD VISSZA NEZNI RA ..ES EYT MINDEN EVBEN MEG KELL 1 X CSINALNI..SOK SIKERT
20. HACHEL (válaszként erre: 19. - Nikuci)
2010. szept. 1. 12:30
ERROL EN IS HALLOTTAM...VAN BENNE VALAMI..SOHA NE ENGED,HOGY MAS TEGYE RAD MERT EYYEL MEG JOBBAN BLOKKOL...
19. Nikuci
2010. ápr. 8. 10:00
Egy jósnő javasoltát osztom meg veletek: Aki úgy érzi hogy átok vagy rontás van rajta vagyis mostanában nem jön össze neki semmi az vásároljon piros cérnát de olyan legyen amit nem lehet könnyen elszakítani.Vegyél három szálat és fond össze majd kösd a bal csuklódra egy darabot és a jobb bokádra. Saját magadnak kell elvégezni és addig kell hordani a cérna fonatot magadon míg le nem szakad rólad!So sikert hozzá mindnekinek,én biztos kipróbálom!
2010. ápr. 1. 22:22

Sziasztok!


Nekem mindig az jut eszembe erről az átok levételről, hogy nem lehet hogy csak azért hisszük utána hogy jobb minden, mert bebeszéljük magunknak hogy most már minden rendben lesz és bevonzuk a jó dolgokat... miközben azthisszük hogy tényleg megvoltunk átkozva???

2010. ápr. 1. 21:41

Tisztázhatatlan tény, hogy létezik-e emberi hatalom amely manipulálni tudja az úgynevezett szellemi erőket, úgymond felhasználhatja-e azokat más emberek ellen. Ismeretesnek vélik az átokmondók, átkozódók létét és hatalmát, mármint hogy az átok fog. A bibliában egyértelmű a démoni erők létezése. Feltételezem, hogy ezek is olyan síkon mozognak mint a rontó hatalmak.Hogyan küzdhetünk a démonok ellen? Kérdezik az apostolok Krisztust! Böjtöléssel és imával válaszol. Tehát a legnagyobb erő a hit által valósul meg, mert isten hatalma nagyobb hatalom, mint a démonok hatalma!!!!!!!!! Ez körül nincs vita!

Nagyon ügyeljünk, hogy az átoklevevéseknél nehogy úgynevezett okult praktikákba keveredjünk. Nagy kérdés, hogy a varázslók és az átoklevevők úgynevezett segítő praktikája milyen erőkből táplálkozik még akkor is, hogyha látszólag segít.

A hit a legnagyobb erő!!!

16. Nikuci (válaszként erre: 15. - Écsanya)
2010. ápr. 1. 20:58
Én is ugyanígy gondolom magamról! Mindig szerencsés embernek mondhattam magam de pár éve bármibe kezdek csak rosszra fordul!
2010. márc. 30. 10:45
Én nem tudom, hogy meg vagyok-e átkozva, de annyi rossz történik velem, hogy már gondoltam rá, hogy valaki biztos, hogy megátkozott.
2010. márc. 24. 19:11

Én is meg voltam átkozva.És rontás is volt rajtam.Én egy lélek gyógyászhoz forultam ő vette le rólam.Tudom hihetetlen de nagyon sokat segített.

Aki kételkedik az próbálja ki mert eszméletlen a változás.

2010. márc. 17. 20:42
Én hiszek benne. És ezt nem más mondta, hanem saját magam tapasztaltam meg többször is. Azóta óvatosabban szídok bárkit.
12. 7af3347250 (válaszként erre: 7. - 3530c3fcb5)
2010. márc. 17. 17:42
Igen, ez érdekes amúgy, Erdélyben, Romániában sokkal jobban hisznek az ilyenekben, és ott foglalkoznak is ilyesmivel...
11. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 10. - Ekka)
2009. jún. 25. 13:41
Nem kötelező hinni...
10. Ekka
2009. jún. 25. 13:29
Jó ég nagykabát, és Ti ebben hisztek????
9. kiskira (válaszként erre: 6. - Zsuzsám)
2009. jún. 25. 13:03
Tehat neked jobb lett.Olyan jo lenne ha barmit tudnek mar biztosan...gyanitom ,hogy lehet ebben az egeszben valami,neked is jobb azota,es mastol is hallottam mar,csak nem tudtam mennyie igaz,mert ugye mindig csak valakinek a valakije mondott ilyet,senkinek nem szemelyesen voltak ilyen elmenyei,ezert is tettem fel a kerdest
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook