Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Syncumart szedő, és szivbetegséggel küzdő kismamákat keresek fórum

Syncumart szedő, és szivbetegséggel küzdő kismamákat keresek (beszélgetős fórum)


2015. szept. 9. 15:42
Semmi köze a spontán teherbeesésnek a syncumarhoz. Ezt több doki is megerősítette...
2010. jan. 12. 20:46

Szia!

Nem tudom aktuális-e még a kérdés?

Ugyan én nem vagyok szívbeteg, de egy kardiológiai klinikán dolgozom ápolóként.

Egy ismerősömnek gyerekkorában billentyű műtétje volt, azóta Syncumárt kell szednie. Spontán módon sajnos nem tudott teherbe esni - úgy tudom a "vérhigító" miatt.

Volt 2, vagy 3 lombikja, azok sem sikerültek. Viszont a lombik idejére szoros kardiológia megfigyelés mellett rövid hatású(injekciós) heparinra állították.

2009. szept. 14. 07:18

Szia!


Nekem pitvarfibriilációm van, katéteres ablációra várok. Belgyógyász javasolta, azt mondta, inkább csinálják meg, ha babát szeretnék majd. Naná, hogy szeretnék, lassan 30 leszek.

Napi 3 szem Syncumart szedek, rosszul nem vagyok (szerencsére), és reggelente fél szem Concort. A vérnyomásom eddig is a béka hátsója alatt volt, a gyógyszer meg sem kottyan.

Most ennyi voltam, sajnos mindig rohanok. :( De itt leszek később azért. :)

2009. szept. 13. 21:32
Sziasztok! Én is szeretném tudni, hogy nagyon súlyos szívritmuszavar esetén mennyire veszélyes gyereket vállalni, illetve keresek olyan embereket,akiknek hasonló problémájuk van, vagy tudnak megoldást erre a problémára. Jó lenne megosztani a tapasztalatokat, hátha tudnánk egymásnak segíteni! Sajnos nekem többszörös jobb kamrai extrasistolem van + mitralis prolapsus. Gyógyszert nem tudtak rá javasolni, mivel alacsony a vérnyomásom, és állítólag mindegyik szívritmusszabályozó leviszi a vérnyomást. Volt 2,5 órás!!!krio ablációm, ami szintén nem sikerült:( Szív MR is, ami nem tudott kimutatni 1,5 óra alatt eredményt, mert annyira összevissza ver a szívem...stb. 27 évesen eléggé el vagyok keseredve, mert sajnos sokszor olyan rosszul vagyok, hogy tényleg azt érzem, hogy eljött a vég. Remélem ír majd valaki!:)
2009. júl. 29. 14:11

Szia!

Most bukkantam a kérdésedre...

Igaz, én amikor kismama voltam, még nem tudtak súlyos szívbetegségemről (sajnos)...és úgy szültem két gyermeket!

Csak sok évvel később, egy infarktus után derültek ki a dolgok....

Ha van kedved (és ez itt most nem reklám!), olvasd el a Szívműtétem története című naplómat (amit folyamatosan írogatok, visszaemlékezve....) :)

Egyébként pont a legutolsó bejegyzés épp a syncumárról szól (többek között)....

Függetlenül attól, hogy nem vagyok kismama, azért szívesen válaszolok neked....ha vannak kérdéseid...Meg szívesen veszem, ha beavatsz a bizalmadba (akár privátban is).

Puszillak, és vigyázz nagyon magadra!

2009. jún. 23. 11:28
Nekem sycumart kell szednem szívbetegségem is van de nagyon szeretnénk saját babát. Van valaki itt aki esetleg szívbeteg is és syncumart is szed és volt már terhes? Vagy esetleg most terhes?? segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook