Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hatvan, Pásztó környékén keresek megbízható nőgyógyászt, akinek van magánrendelése is elérhető áron. Ha van tapasztalatotok, segítenétek? fórum

Hatvan, Pásztó környékén keresek megbízható nőgyógyászt, akinek van magánrendelése is elérhető áron. Ha van tapasztalatotok, segítenétek? (tudásbázis kérdés)


25. kistarcsi (válaszként erre: 22. - Liki28)
2011. febr. 19. 00:25
Takács doktor a kistarcsai megyei kórházban dolgozik, ügyeletvezetőként találkoztam vele. Úgy tudom a közös ismerősünktől, hogy néhány napra besegít a jászberényi szülészetnek is. Azt hiszem, hogy még valahol operál, talán az Onkológiai Intézetben vagy a II.Női klinikán. Nem tudom, hol van a magánja, de a Flór Ferenc kórházban biztosan el lehet érni. Én találkoztam olyan páciensével, akit Salgótarjánból szülesztett meg, de járnak hozzá Pásztóról, Hasznosról, Tarról és a környező településekről is szépszámmal.
24. hableány24 (válaszként erre: 22. - Liki28)
2009. okt. 30. 01:08
Az egyik ismerősöm építőiparban látta épp ásott valamit. Hát nemtudom....
2009. okt. 30. 01:06

Van egy ismerősöm aki egész terhessége alatt Berze Istvánhoz járt szinte mindig adott neki pénzt és őt választotta szülő orvosának. Volt képe nem bemenni mikor eljött az idő mondván,hogy nem ő az ügyeletes.

Még a védőnőnk is meglepődött rajta.

Én sem szeretem egyébként. Átnéz az emberen de ha adsz neki sok pénzt akkor ő lessz a neked való! Khatib Abdalla viszont nagyon rendes,kedves orvos. Velem pl: mindig viccelődött amig terhes voltam. És én 1 fillért nem adtam neki pedig végig hozzá jártam.

Mivel Salgótarjánban szültem így nem tudtam őt választani. De szerencsére Tarjánban is pont egy nagggyon rendes orvos volt ügyeletben. Szász dr.

Van egy másik ismerősöm aki Aszódot dícséri nagyon. Hát arról semmit sem tudok. Ott nemtudom milyen orvosok lehetnek de biztos jó!

22. liki28
2009. júl. 31. 21:23
nem tudjátok hogy mi lett a takács szabolcs doktorral nagyon jo nögyogyász hogy dolgozik -e még valahol??ö a legnormálisabb doki akit ismerek jo lenne tudni??régen pászton volt hogy még rendel e valahol?? köszi!!
21. Mandula71 (válaszként erre: 20. - Medike01)
2009. júl. 23. 22:42

Szabó doktorral 2 éve, a 12 hetes genetikai UH-on találkoztam a kórházban, teljesen normális volt. A szülésem napján ő volt az ügyeletvezető főorvos, amikor a babám szívhangja leesett, ő vizsgált meg és intézte az azonnali császárt (sürgősségi, altatással, 10 perc múlva már kint volt a fiam). Bár magát a műtétet nem ő csinálta, de jelen volt. Az ő elérhetőségét és árait nem tudom, de tudtommal Gödöllőn van a magánrendelése.


Szentágotai doktorhoz járok jelenleg. Nagyon szimpatikus, vele is az előző szülésemnél találkoztam:)Mivel 1 héttel már túl voltam a kiírt időponton, be kellett feküdnöm. Aznap este ő volt az ügyeletes, így az éjszakát "együtt" töltöttük. Kedves és normális volt, többször benézett, megvizsgált, de feleslegesen nem zargatott. Mivel neki hajnalban lejárt az ideje, így ugye nem nála született a fiam, de később a folyosón megismert, odajött, gratulált. A falunkban lakik egy nagyon kedves szülésznő, aki vele együtt dolgozik a gödöllői magánrendelésen, most hozzájuk járok.Teljesen meg vagyok vele elégedve. A terhesgondozás díja alkalmanként 8000 Ft(van UH a magánrendelőben!) A laborvizsgálatokat a kórházban csinálják meg. A genetikai UH-okat szintén ott végzi a doki (tehát emiatt sem kell más orvoshoz menni, de ezt nem a magánrendelésen csinálja). Az ő elérhetősége megvan, fejből nem tudom, de valamelyik nap megírom neked priviben, ha kell.

20. medike01 (válaszként erre: 19. - Mandula71)
2009. júl. 23. 17:11

Hát, a kistarcsai kórházról eddig csak pozitívumot halottam, de sosem voltam még ott.

Én a pásztói kórházban ugyanezt éreztem, bele voltam betegedve, hogy nem szülhetek majd újra ott :-(

Az említett orvosokat személyesen is ismered, Tudsz esetleg elérhetőségeket és kb. árakat?

19. Mandula71 (válaszként erre: 17. - Medike01)
2009. júl. 22. 21:29

Na ezért mondtam, hogy nincs olyan orvos, hogy ne lehessen róla valahonnan negatívumot is hallani.

Mindenesetre én azt mondom, hogy egyrészről valóban fontos, hogy hol van a magánrendelése egy orvosnak és ott mennyit kell neki fizetni, de érdemes időben megtudni, hogy melyik kórházban dolgozik. Mert lehet a legjobb orvos, ha neked a kórház nem felel meg.

Én pont azért keresgéltem, mert nekem tökéletesen megfelelt a kistarcsai kórház, ezen most sem szeretnék változtatni.Úgyhogy az ottani orvosok közül választottam. Szerencsére több dokit is nagyon jónak tartok ott, így a magánrendelés helye volt az egyik döntő dolog nálam.

18. Mandula71 (válaszként erre: 15. - Medike01)
2009. júl. 22. 21:19

Gödöllőn van magánrendelése dr. Szentágotai Ferencnek és ha jól tudom, dr. Szabó Lászlónak is.

Mindketten a kistarcsai kórházban dolgoznak.

Azt nem tudom, hogy a kistarcsai kórházról milyen taasztalatod van, vagy milyen véleményt hallottál, én másfél éve ott szültem a kisfiamat, ügyeletes orvosnál. Ha lehet ilyet mondani, én kifejezetten jól éreztem magam a bent töltött napokban:) Most is ugyanebben a kórházban fogok majd szülni.

17. medike01 (válaszként erre: 14. - Mandula71)
2009. júl. 22. 14:01

Épp most hallottam róla nagyon negatív véleményt :-(

De azért lehet, hogy megnézem.

A kereszfiam pl. egy olyan dokinál született Hatvanban, akivel az anyukája teljesen elégedett volt. Én is hozzá mentem, gondoltam, nekem is jó lesz. De sajnos már a bejáratnál tudtam, hogy bárki, de ő nem. Szóval itt is van pozitív és negatív tapasztalat.

16. medike01 (válaszként erre: 13. - HUBERTUS 33)
2009. júl. 22. 13:58
Szia! Ő a második lehetőségem egyelőre Khatib után :-) Tarjánban szülted az első babádat? Arról a kórházról nem hallottam még semmit. A hatvanit biztosan tudom, hogy ott nem akarok gyereket szülni :-)
15. medike01 (válaszként erre: 11. - Mandula71)
2009. júl. 22. 13:56

Szia!

Köszi! Még az is belefér :-)

14. Mandula71 (válaszként erre: 12. - Csigusz 79)
2009. júl. 22. 12:04

Lehet, hogy Hatvanban is rendel, nem tudom, de az biztos, hogy én a kistarcsai kórházban találkoztam vele. Csak gyanítom, hogy ugyanarról a dokiról beszélünk, hiszen ez a név azért nem túl gyakori.

Igazad van, mindenkinek nem lehet szimpatikus.Azt viszont vitatom, hogy mindenkivel normális. Velem sem volt az, és tudom, hogy másnak is volt vele problémája. Ettől ő még lehet nagyon jó orvos, ezt sem kétlem, de én azért kerülöm, ha lehet.

Egyébként pedig szerintem nincsen olyan orvos, akit bár egyesek messzemenően dicsérnek és maximálisan elégedettek vele, ne legyen róla más, rossz vélemény is.

2009. júl. 21. 23:37
Dr Berze István, Pásztón van magánrendelése csütörtök délután, és Salgótarjánban lehet szülni nála. Jó orvos!Nála szültem és a következőt is nála fogom!
12. Csigusz 79 (válaszként erre: 11. - Mandula71)
2009. júl. 21. 23:07
Nem tudom hol rendel Umáthum,régen Hatvanban és volt magánrendelője is,most sajna nem tudom hol van,mindenkivel normális.Persze nem lehet mindenkinek szimpi.
11. Mandula71 (válaszként erre: 10. - Medike01)
2009. júl. 21. 22:40

Tudomásom szerint Umáthum dr. a kistarcsai kórházban dolgozik. Én egyszer találkoztam vele, nekem nem volt szimpatikus...A faluba ő jár ki havonta egyszer, hát...Nem hallottam róla túl jó véleményt másoktól sem. Persze lehet, hogy a magánbetegeivel másképp viselkedik.

Ha neked jó a kistarcsai kórház, illetve gödöllői magánrendelés, akkor esetleg tudok még dokit ajánlani rajta kívül.

10. medike01 (válaszként erre: 9. - Csigusz 79)
2009. júl. 21. 18:41

Ez jó jel, már ketten is ajánlottátok :-)


De más alternatíva nem is lenne :-( ?

Azt hittem, többen vannak megbazható orvosok :-(

2009. júl. 21. 11:33
Nekem tesóm dokija Dr. Umáthum,nagyon rendes,2 gyereket szült nála.
2009. júl. 21. 10:52
Keresek még mindig :-(
7. medike01 (válaszként erre: 6. - Liki28)
2009. júl. 13. 17:32
Szia! Őt kell most sajnos lecserélnem :-( Nála szültem az első babát, amíg Hatvanban dolgozott nem is volt bajom, de elment már Egerbe főorvosnak. Oda sajnos már nem tudok utána menni és jó lenne valakit megismerni még a babatervezés előtt.
2009. jún. 26. 13:47
én ismerek egy jo nögyogyászt khatib abdala a neve kedd du-án rendel pászton 5-ezerért,,és hatvan-ban,lehet nála szülni nagyon rendes orvos ha kell megvan a tel-száma,
5. medike01 (válaszként erre: 4. - *hera*)
2009. jún. 26. 12:57

Szia! Köszi! Mi a teljes neve? Hétfőn mikor rendel vagy tudzs valamilyen elérhetőségét?

A hatvani kórházban szültél?

2009. jún. 25. 22:20
Hatvanban ismerem dr.Umáthumot,hétfőnként rendel maszekban,6 vagy 7 ezerért.Nála szültem 2 gyereket,én nagyon szeretem.
2009. jún. 25. 10:58
Senki nem ismer ilyet? :-(
2009. jún. 23. 10:35
Hatvan, Pásztó környékén keresek megbízható nőgyógyászt, akinek van magánrendelése is elérhető áron. Ha van tapasztalatotok, légyszi segítsetek. Köszi előre is.
2009. jún. 23. 10:34
Légyszi, segítsetek jó nőgyógyászt találni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook