Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítséget kérek!Írországban valóban gyakorlat, hogy nem adnak ki munkaszerződést? fórum

Segítséget kérek!Írországban valóban gyakorlat, hogy nem adnak ki munkaszerződést? (tudásbázis kérdés)

4. a9752c112e (válaszként erre: 3. - Zsófyc)
2009. jún. 23. 07:58
Szia!Köszi a választ!Semmit nem értett belőle.A közvetítő,akinek heti 30 eurot fizet,állítólag kért már,de nem adtak neki állítólag.Nekem ez nem kóser.
2009. jún. 23. 06:13
Elvileg kell h adjanak rendesen szerződést. VAgy ha más nem ha kér egy másolatot nem tagad6ják meg tőle! Ő tudja hogy mit írt alá? Vagy semmit nem is értett belőle?:S
2009. jún. 23. 00:02
A férjemmel angol nyelvű szerződést irattak alá,az érkezése napján.Másolatot azóta sem kapott belőle,hiába kéri.A válasz annyi,hogy ott nem szoktak adni olyat,mert az más világ.Számomra ez nehezen hihető.Másrészt a férjem nem beszél angolul,ezért szerettem volna én megnézni,hogy mégis mit írt alá.A fizetése jóval kevesebb,mint amit még itthon,mielőtt kimnt ígértek neki.Még egy kérdés:Az emergency tax is szokás?Köszönöm!
2009. jún. 22. 23:59
Segítséget kérek!Írországban valóban gyakorlat, hogy nem adnak ki munkaszerződést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook