Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én, a férjem és a szeretőm fórum

Én, a férjem és a szeretőm (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. dec. 21. 10:09

hát,ha nem volt nagy szerelem az elején,nem csodálkozom azon,ahogy alakult:(

sajnálom!

további szépet!:)

72. ab4b6bc17d (válaszként erre: 1. - Mancs97)
2009. okt. 12. 07:52
Khm... khm... nem szeretted és most sem szereted a férjed, ez nyílvánvaló, hiszen akkor nem csalnád meg. Kihasználtad, merthogy jó alapanyag volt. Most is csak játszol vele. Tenni nem akarsz a házasságotokért, miért is tennél, amikor már az elején leszögezted, hogy nem szereted. Én csak azt nem értem, miért "szenvedtek" még egymás mellett? A gyerek miatt? Ha úgyis kiléptél már ebből a házasságból, miért nem adsz egy esélyt a férjednek???
2009. júl. 9. 12:19

Minden csak gusztus,és emberség kérdése....

Ennyi.

2009. jún. 23. 20:24
Köszönöm, hogy válaszoltál, így már értem.:)
69. anyuca66 (válaszként erre: 66. - Mothertiger)
2009. jún. 23. 19:28
Arra hogy a 10 év kor külömbség is 40 fölött kezd sok lenni.
68. Crystall (válaszként erre: 64. - Caravell)
2009. jún. 22. 19:45

Persze, ezért is irtam, hogy minden ember más, ráadásul minden kapcsolat (szerelem) is az. De nagyon sok dolog összeköthet, ezáltal erössé tehet egy kapcsolatot, szerintem ha egy erös kapcsolatba elöfördul a félrelépés ami érzelem nélküli (persze itt joggal kérdezheted, hogy egy erös kapcsolatban miért kell félrelépni, de tudjuk, hogy a férfiaknál elöfordul nekik nem kell hozzá érzelem mig mi nök inkább az érzelmeket, biztonságot keressük ha félrelépünk)

akkor az elnézhetö (részemröl). Én az öszinteséggel vagyok úgy, ha nekem hazudnak nem tudom tisztelni a férfit tovább, ezáltal szeretni sem egy idö után. Nekem a megcsalásban is az fájna jobban, hogy a páromnak titka van egy számomra idegen növel elöttem, mig más jobban elviselné, hogy megcsalják, ha nem tudna róla. Az elsö nagy szerelmemnél természetesen még én is máshogy gondoltam, de hát évekkel változom, igy a nézetem, gondolkodásom is.

67. mancs97 (válaszként erre: 66. - Mothertiger)
2009. jún. 22. 19:40
Szerintem arra gondol, hogy a 30 év különbség sok persze, de ugyanúgy 10 is lehet sok. Sőt, néha tényleg nem számít a korkülönbség, ha két ember megérti egymást.
66. mothertiger (válaszként erre: 63. - Anyuca66)
2009. jún. 22. 18:39
Pontosan mire gondolsz?
65. c95c921ae7 (válaszként erre: 62. - Crystall)
2009. jún. 22. 18:31
Igen..talán igazad van. Persze én sem biztos, hogy elválnék..ha jobban belegondolok. Nem tudni.
64. caravell (válaszként erre: 62. - Crystall)
2009. jún. 22. 18:13

A megcsalásban csak a dolog egyik fele, hogy a nemi érzetünk sérül. A másik, hogy a bizalom sérül. Ha nincs bizalom, hogyan tudunk hátat fordítani a másiknak? Ha nem tudunk hátat fordítani, hogyan tudunk az életben, adott helyzetben vállvetve harcolni? Ráadásul, aki bánt minket, aki hazudik nekünk, arra nem tudunk felnézni: hogyan éljünk egy emberrel, akire nem tudunk felnézni?

Persze van, aki megalkuszik. Van, aki pedig tényleg szívből megbocsájt. Nem hiszem, hogy én képes lennék rá.

63. anyuca66 (válaszként erre: 61. - Mothertiger)
2009. jún. 22. 18:09
10 év is lehet sok.
62. Crystall (válaszként erre: 60. - C95c921ae7)
2009. jún. 22. 17:38
Elolvasva a hozzászólásokat a te véleményeddel értek a leginkább egyet. Annyi talán csak a különbség, hogy én nem hiszem, hogy egy egyébként jól müködö kapcsolatból (rendes a férj, jó apa) elválnék ha megcsalnának. Persze a tökéletes az lenne, ha lehetnénk annyira öszinték a párunkal, hogy feltétel nélkül mindent megbeszélhetnénk a szex fontos dolog, de ha én egy egészséges önbizalommal rendelkezö nö vagyok és tudom mennyit érek nem tesz padlóra ha megcsalnak az testiség, ha nem szerelmes a másik nöbe a férfi és a család van az elsö helyen biztos maradnék, persze ez oda-vissza érvényes, de tudom ez ahogy én gondolkodom nem túl gyakori, de hát nem vagyunk egyformák ugye. Még hozzá teszem itt nem napi megcsalásra gondoltam, hanem alkalmira.
2009. jún. 22. 16:36

Nekem semmi bajom az idősebb palikkal amúgy. De csak gondolj bele, hogy tíz év múlva te csak 42 leszel, ő meg 72. Ne haragudj, de számomra már ez a 62 is elég bizarr. Nincs véletlenül apakomplexusod? Minden szemétkedés nélkül kérdezem.


Egyébként meg ha összejöttök a szeretőddel, a gyereked elveszíti az apját (persze átvitt értelemben). Aztán a szeretőd sem él örökké, lássuk be. Így a gyermeked többszörösen fog sérülni.


Az én párom is hallgatag, és elvan a "saját kis világában". Nekem is bántotta már meg érzékiségemet kisebb-nagyobb dolgokkal, de immár hét éve vagyunk együtt. Nem mindig jó, volt már elég rossz is... De minden tett előtt el kell nagyon mélyen gondolkozni. Főleg, ha gyermek is van.


Minden jót kívánok.

60. c95c921ae7 (válaszként erre: 59. - A6d5a14c21)
2009. jún. 22. 16:23
Igazad van. Csak arra gondoltam, ha úgy érzi javíthat a házasságán, akkor azt nem lehet összevetni egy friss, izgi kapcsolattal. Egyébiránt egyet értek.
59. a6d5a14c21 (válaszként erre: 58. - C95c921ae7)
2009. jún. 22. 16:19
Biztos igazad van...én meg úgy gondolom,hogy vannak emberek akik jobban és vannak akik kevésbé illenek össze.És bár 10év mindenki életéből 10 év,nem biztos hogy ugyanannyira laposodik el 2 olyan ember között akik hasonlóak és 2 olyan ember között akik eleve különböztek,mások voltak a szexuális igényeik,mások a kommunikációs szokásaik,stb...
58. c95c921ae7 (válaszként erre: 55. - A6d5a14c21)
2009. jún. 22. 16:12

Lehet, hogy nem lesz olyan izgalmas. De könyörgöm lássuk be, hogy egy 10 éves kapcsolatban nem lehet annyi izgalom, mint egy 2 hónaposban. Lehet nagyon jó, lehet jobb, de nem lesz olyan . Egy újdonság mindig izgalmas, érdekes. Arról nem beszélve , hogy ugye kimutatták, hogy szexuális vonzódás hány évig tud töretlenül működni. Nem hasonlíthatjuk össze a régi dolgokat az újjal. Ezt a két kapcsolatot akkor lehetne összehasonlítani, ha előbb a szeretőjével is leélne x évet, közös gondokkal, hétköznapi problémákkal stb. Aztán mikor egálban vannak, megnézni a végén jobb e neki, de ezt meg nem lehet.

Valamelyik híres pasi mondta, hogy 2 év után minden kapcsolat egyforma-persze leszámítva az apró különbségeket. Aki most érdekes, új, az 10 év múlva megszokottá válik.

57. mancs97 (válaszként erre: 55. - A6d5a14c21)
2009. jún. 22. 16:07
Biztos, hogy nem tud annyira jó lenni, de lehet, hogy annyira igen, hogy jól érezzem magam. Ez is megalkuvás, nem biztos, hogy a helyes út. De járható.
56. d972032f0a (válaszként erre: 50. - Christine1979)
2009. jún. 22. 16:03
Nem értetted jól....vagy nem jól irtam..azt irtam,hogy igazad van mindenben....a végén már általánositottam,hogy kinek tetszik hozzá szól kinek nem az nem......bocs de nem rád értettem,hogy neked nem tetszik....de tényleg!!!!!
55. a6d5a14c21 (válaszként erre: 52. - Mancs97)
2009. jún. 22. 16:01
És ha jobb lesz a házasságod,akkor szerinted tud az annyira jó lenni,mint azzal a másik férfival?mert jó és jó között is hatalmas a különbség:)
54. mancs97 (válaszként erre: 50. - Christine1979)
2009. jún. 22. 16:00
Írj csak, számít a véleményed.
53. f32049905f (válaszként erre: 1. - Mancs97)
2009. jún. 22. 15:59
nagyon meg tudlak érteni. privátban folyt...
52. mancs97 (válaszként erre: 47. - A6d5a14c21)
2009. jún. 22. 15:58

Az a gond, hogy egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz jobb a házasságom. Többször próbáltam már beszélni a férjemmel, jelezni, hogy valami nem stimmel. De sokszor csak egy hm a válasz, vagy a félelem a szemében, hogy elveszít. De én ne azért maradjak vele, mert fél, hanem mert tesz is érte.

Úgy lenne fair, ha elmondanám neki, és úgy okoznék neki akkora fájdalmat, hogy még jobban bezárkózna. Nem akarok rosszat neki, bár amit most teszek, nem jó.

A szex egyébként furcsa dolog köztünk, mert az ő étvágya nem túl nagy, én meg alkalmazkodtam hozzá. Neki elég lenne heti pár, nekem akár több is, de jó ideje inkább hanyagolom, és nem azóta, amióta szerető van a színen.

51. caravell (válaszként erre: 49. - D972032f0a)
2009. jún. 22. 15:57
Nem kell és nem is lehet minden tanácsot megfogadni, de elindíthatnak olyan gondolatokat, rávilágíthatnak olyan szempontokra, feltehetnek olyan kérdéseket, ami egyébként nem jut az ember eszébe (vagy igyekszik elnyomni azt a kis halk hangot)...
50. Christine1979 (válaszként erre: 49. - D972032f0a)
2009. jún. 22. 15:55

Ki mondta, hogy nekem nem tetszik????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Azt írtam, hogy mivel ez elég kényes téma, nyilvánvaló, a többség mit fog írni ráááá...


Jézusom...inkább nem kommentelek többet....IDE legalábbis.

49. d972032f0a (válaszként erre: 44. - Christine1979)
2009. jún. 22. 15:53
Ez teljesen igy igaz ahogy leirtad...benne lenni teljesen más...egy kivülálló sokkal másképp látja a dolgokat.....de azért vannak különvélemények mert nem vagyunk egyformák...hál istennek....a fóruminditó a véleményünkre kiváncsi...tehát mindenkinek joga van hozzászólni igy vagy úgy...kinek tetszik,kinek nem!!!!!
48. c95c921ae7 (válaszként erre: 47. - A6d5a14c21)
2009. jún. 22. 15:53
Hát neked is igazad van. Ebből is látszik, hogy ezek nem egyszerű dolgok..
2009. jún. 22. 15:50

Biztos a korom az oka,de nem tudom mitől is annyira jó benne maradni valamiben ami nem működik,csak azért mert nyugalmas,csendes...


Egyébként nekem csak az jutott eszembe ahogy olvastam Mancs írását-bár az igazsághoz hozzá tartozik,hogy én már ismerem másik fórum kapcsán is a történetét,és bizonyos szemszögből egy cipőben járunk,így semmi esetre sem megítélni/elítélni akarom-hogy vajon ez a férj szempontjából mennyire fair?És most mindegy,hogy miért vágyakozik a másik fél egy másik kapcsolatba vagy akár csak a házasságból ki.Mindegy,hogy egy harmadik fél miatt vagy azért,mert nem tudnak kommunikálni vagy nem működik a szex...A lényeg,hogy miközben Te tudod,hogy neked ez nem jó,és valószínű már nem is lesz jobb,addig ő mit sem sejt az egészről,ül a biztosban,holott...akkor talán nem az lenne a fair,hogy szólok a másiknak,hogy amíg még ő is viszonylag fiatal tudjon új életet kezdeni?Találni valakit akit viszont maradéktalanul boldoggá tesz és aki mellett ő is boldog?Mert nyilván Ő sem 100%-osan elégedett ha 30-as éveiben már nélkülöznie kell a szexet,stb...

46. caravell (válaszként erre: 40. - Mancs97)
2009. jún. 22. 15:46

Azért nem csak annyi a bűne, hogy nem tud beszélgetni... a szex sem működik, és akármennyire is hangoztatják sokan, szerintem nem elhanyagolható szempont. Főleg nem a te korodban...


Nem akarlak lebeszélni egyik irányú döntésre sem, de dönteni kell előbb-utóbb, ez biztos. Akkor viszont úgy fogod érezni, hogy ez az állíndósított átmneneti félmegoldás időpocsékolás volt. Ha valamit még meg lehet/akarsz menteni, akkor arra fektesd a hangsúlyt, ha meg már nem akarod/lehet, akkor változtatni kell, még ha nehéz is...

45. mancs97 (válaszként erre: 44. - Christine1979)
2009. jún. 22. 15:46

Nem azért írtam ki a fórumot, mert egyedül nem tudnék dönteni. Egyszerűen jólesett kiírni. És látni, hogy nem vagyok egyedül, meghallgatni, másoknak hogyan végződött. Nekem nem így fog, mert én más vagyok. Lehet, hogy rosszabb lesz, lehet, hogy jobb.

Tudom, hogy nekem kell változtatnom, fogok is, érnek a gondolatok, hangolódok a változtatásra.

44. Christine1979 (válaszként erre: 40. - Mancs97)
2009. jún. 22. 15:39

Tudod, én azért nem értem, miért írtad ki ezt a fórumot, mert gondolhattad volna, mi lesz a nagytöbbség véleménye.

Szerintem az ember csakis saját maga tudja eldönteni, hogy neki mi a jó, és hogy érzi magát,- mindegy, hogy mások mit mondanak, és talán ő is tudja, hogy nem helyes, de ha saját maga nem határozza el magát, addig úgysem fog változtatni.

Nekem hiába mondták anno a kapcsolatomra, szálljak ki belőle (és nem harmadik fél miatt), mert már nem működik,..nekem két év kellett, mire beláttam, hogy tényleg nem megy.


Az ember meg nyilván könnyen írja a másiknak, hogy szakíts, hagyd ott,- mivel nem saját maga van abban a helyzetben,... Kívülről könnyű megítélni egy helyzetet, benne lenni teljesen más,...


Megjegyzem: jó apa úgy is tud lenni a férjed, ha elváltok...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook