Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet letiltani az előugró reklámablakokat? fórum

Hogyan lehet letiltani az előugró reklámablakokat? (tudásbázis kérdés)

2009. ápr. 27. 07:36
Én is egyetértek hogy a Firefox sokkal jobb mint az explorer! Nekem az Adblock Plus van fent. Mozilláról töltöttem le, és bevált! Csak ajánlani tudom.
28. genlips (válaszként erre: 26. - Maya80)
2008. júl. 29. 10:50

Nekem van a firefoxhoz két "add-on" is, ezek kiegészítők.

Egyik az adblock plus, ezzek a képeket tudom letiltani és többé nem jelennek meg. (éljen-éljen!)

A másik a flashblock. Ez alapból nem engedi megjeleníteni a flasheket (engem különösen idegesítenek a mozgó reklámok), de ha mégis kellene a flash mondjuk egy csak flash-sel működő oldalnál, rányomok a play gombra és mintha mi sem történt volna.

Ezzel a kettő kiegészítéssel teljes a nyugalmam.

27. borbelya (válaszként erre: 26. - Maya80)
2008. júl. 29. 07:34
Aha, sokkal jobb mint az explorer. Sőt én az outlook helyett firefox-ot használok, mert a sok levélszemetet egyből a szemétbe dobja, és ne kell kiválogatni.
26. maya80
2008. júl. 24. 15:16
A Firefox valóban ilyen hatásos?
2007. nov. 29. 17:05
Használd a FIREFOX nevű böngészőt az Internet Explorer helyett! A legbiztonságosabb böngésző program. Alapból tiltja a felugró ablakokat! A vírusok, spywera-ek, stb. nehezebben települnek a számítógépre.
24. kitta73 (válaszként erre: 22. - Emagdi)
2007. okt. 18. 16:27
A firefox-ot én is csak ajánlani tudom,nekünk is azóta van rendben a gépünk mióta az van a gépen.
2007. aug. 24. 11:29
Tegnap iwiw-eztem, és sajnos azt vettem észre, hogy nem engedi megnézni a képeket. Rákattintottan a képre, és megjelent a felirat, hogy ad blocked here by KPF. Tud valaki segíteni, mit csináljak ezzel?
22. emagdi (válaszként erre: 21. - Emagdi)
2007. júl. 7. 08:02

nos, tegnap utánanéztem a neten, és megvan a probléma.

valami program feltelepült, az küldözgette ezeket a CiD feliratú reklámokat.

leszedtem az IExplorert, feltettem a Firefoxot, és megszűntek az ugráló ablakok:))

21. emagdi (válaszként erre: 15. - Ropika)
2007. júl. 6. 13:43

nekem is van mind a 3 amit ide felsoroltál (a kerio neve időközben sunbeltre változott).


de az otthoni gépemen az utóbbi időben ennek ellenére is ugrálnak az ablakok, CiD van mindnek a fejlécében, és magyar reklámok vannak benne.

egyszerűen semmivel nem tudom blokkolni, már mindenféle kémprogram irtóval és virusirtóval is letisztítottam a gépem, és még mindig jönnek.

egyszerűen már nincs tippem. :(

2007. júl. 6. 13:29
Köszi
19. vronie (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2007. jún. 6. 15:23
Lehet, hogy az Exploreredhez csak SP1 van feltelepítve. Nekem is addig okoztak gondot az előugró ablakok, amíg le nem cseréltem ServicePack 2-re! :-D
18. Elviracska (válaszként erre: 17. - Monika1225)
2007. ápr. 3. 11:45
Nekem is Mozillám van ,igaz kevesebb az elöugró ablak ,de például a freemailen,ottan még mindig van.
2007. márc. 3. 14:41
Mozillát kell használni! minden szempontból biztonságosabb. mióta ezt használom nincs előugró ablak csak ha én akarom! és nincs vírus!
2007. febr. 17. 14:59
Eszközök,elöugró ablakok blokkolása.
15. Ropika
2007. febr. 8. 12:36

Na akkor az én verzióm:


1. Spybot search & destroy mindenkép kell! (ingyenes az origo szoftverbázisán)

Ez az összes nemkívánatos kém, és hírdetőprogramot eltávolítja.


2. Egy igen agresszív pop-up blocker (előugró ablak blokkoló hogy mindenki értse) program a szintén erre a névre halgató: Pop-up Blocker

(szintén origo szoftverbázis, ingyenes)


3. Javaslom még a Kerio Personall Firewall-t is ami interaktív böngészés közben meggátolja már eleve a bannerek (reklámcsíkok) megjelenítését is egy "KPF Blocked Here" szöveggel helyettesítve. Ezáltal lényegesen gyorsabban böngészhetsz! Nem kell megvárni míg a sok szemét reklám betöltődik.


Bár az említett programok a flash objektumokat sajnos nem tudják blokkolni.


Na remélem segítettem!

2007. jan. 25. 16:22
Egy elég elterjedt és hasznos kis program, ami úgymond "letörli az összes szart" a gépről. Többnyire 2-4naponta érdemees lefuttatni és elég érdekes,h ilyen rövid idő alatt is milyen sok mindent talál. Ezt letudod tölteni sztem sok helyről,de próbáld ki ezeket is: [link] -ezek Popup(felugró ablak) eltávolítók.
2007. jan. 24. 20:55
Azmiaz?:DDD
2007. jan. 24. 19:28
Ad-Aware-t próbáltad már?
2007. jan. 23. 13:41

Microsoft Internet Explorer

Minden oldalnál, amit megnyitok, bejön egy üres ablak, meg valami "Partyfriendfinder", ahol szexpartnert közvetítenek, akárhány víruskeresőt tettünk fel, egyik sem bírt ezekkel. Azt tudom, hogy a Smileycentral reklámablaka azért jön be állandóan, mert Kálmi ráment, hogy nekem smiley-kat szedjen le. S bár azóta kitöröltünk ezzel kapcsolatban mindent, mégis bejön a reklámablaka...:(((

10. 5464505f6a (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2007. jan. 22. 16:28
Milyen böngészőt használsz? Ha folyamatosan jön elő sok ilyen,egymásután,akkor lehet,h vmi komolyabb dolgoról van.Akkor kell egy progi ami leszedi,estleg újratelepítés.
9. 959ebd0cf5 (válaszként erre: 3. - Cskata)
2007. jan. 15. 18:28
Én eljutok az adatvédelemig, de ott semmiféle "előugró ablakok blokkolását" nem találok,a lap alsó részén "Webhelyek a cookie-kezelés felülbírálásához" szerkesztése van.Akkor talán rossz helyen járok?
2007. jan. 15. 11:23
Malefico, cskata: nekem egyik se tiltotta le ezt a sok előugró szemetet... Miért???
2007. jan. 14. 19:53
Jó,h először leírtam,ugye?:)
2007. jan. 12. 16:53
Köszi a tanácsokat! Kipróbálom!
2007. jan. 12. 16:32
Mozillában: Eszközök-Beállítások-Tartalom-Felugró ablakok tiltása
2007. jan. 12. 15:13
Látom nem csak engem idegesít.
2007. jan. 11. 23:10

Internet Explorerben:

Eszközök => Internet beállítások.. menüpont

ott az Adatvédelem fülecskére klikkelsz, és a lap alsó részén "bepipálod " az Előugró ablakok blokkolását

2007. jan. 11. 19:47
eszközök- alapértelmezett böngésző beállítások- előugró ablakok blokkolása
2007. jan. 11. 19:42
Hogyan lehet letiltani az előugró reklámablakokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook