Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehetséges, hogy a gyümölcsnap ugy kikészít, hogy hánysz tőle és lázas vagy? fórum

Lehetséges, hogy a gyümölcsnap ugy kikészít, hogy hánysz tőle és lázas vagy? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. okt. 20. 15:46
nem ez kizart teljesen,
2009. jan. 8. 19:02
Nem. :-)
39. cel
2009. jan. 8. 18:53
Én nem tartom kizártnak. Köze lehet a dologhoz a túlzott gyomornedv képződésnek, ami érzékenyeknél hányingert, hányást okoz, felmarhatja a nyelőcsővet ez kisebesedhet, gyulladás keletkezik, ami lázzal jár. Valószínű, hogy nem az első gyümölcs nap után jelentkezett a rosszullét. De természetesen valamilyen vírus is ludas lehet.
2009. jan. 8. 18:40
Kizárt
2009. jan. 8. 12:00
nem tudom, meg igy nem jartam, de csak azert mert nem sok gyumolcsot eszem, azt is csak eves utan. En nem tudom megenni, pont a gyomorsav miatt. Foleg nem ehgyomorra, es egesz nap mast nem.
36. Yulcsy
2009. jan. 8. 11:57
Nem.Ez más lesz.
2009. jan. 8. 10:54
szerintem a hanyinger lehetseges az etlensegtol de a lazat nem hiszem hogy attol van
34. ALLICS
2009. jan. 8. 10:22
Szerintem ilyen nincs,nem a gyümölcsnappal áll összefüggésben.
33. Ana888 (válaszként erre: 29. - Gevi1931)
2008. nov. 1. 11:02
Én nem mertem volna meginni.
32. Nívea
2008. nov. 1. 09:42
Lehet. A zöldségesben vettem akkor almát meg körtét. Sose fogom elfelejteni :(
31. cikicakk (válaszként erre: 30. - Nívea)
2008. okt. 31. 21:02
Akkor az biztos is,hogy a túlpermetezett gyümölcstől volt.Attól, hogy megmostad, még a gyümölcs belül magába szívhatta a sok permetlét.
30. Nívea
2008. okt. 31. 19:47

Köszönöma rengeteg választ :D Akkor abba is hagytam a diétát. Egy hétig hánykolódtam. :( Gondoltam is, h vírust kaptam el. Már most megint csinálom, ezúttal nem vagyok beteg semmitől. Már eltelt több, mint 1 hónap, le is adtam 5-6 kilót. Remélem még 10-13 lemegy Karácsonyig.

Nem hánytam epét, inkább csak habot(gyomorsav)

2008. okt. 9. 22:31

Nem epét hánytál? Mert én oly beteg lettem az epémmel alig birtam kigyógyitani magamat de oly fincsi volt alma, sárgarépa, cékla és tők ezt

gyümülcs centrifugáztam és meg ittamm vagy féllitert ugy többszörre.

2008. szept. 10. 22:55
Áááá, kizárt. Valami bacit kaphattál el.
2008. aug. 25. 20:49
Kizárt dolog!
2008. aug. 25. 20:39
SZERINTEM SE HACSAK NEM VALAMI ERŐSEN PERMETEZETT,MOSATLAN GYÜMÖLCSÖT ETTÉL.DE AKKOR SE HISZEM.
2007. nov. 26. 12:22
Szerintem biztosan nem a gyümölcsnaptól voltál rosszul.Valamilyen nyavaját szedhettél össze.
24. Amena
2007. okt. 19. 13:21
NEM!!!!!!
2007. okt. 11. 14:11
Szerintem csak összeszedtél valami kis fertőzést, és nem a gyümölcstől.
2007. júl. 29. 15:39
Kipróbáltam, semmi bajom nem lett tőle. Szerintem ez függ attól, hogy milyen erős a szerveted. Én jobban voltam utána és még élveztem is! :)
2007. júl. 29. 14:39
Szerintem a gyümölccsel volt valami probléma!
2007. júl. 29. 13:15
Mindenek ellenére igen.
2007. júl. 29. 11:22
NEm
18. igynogy (válaszként erre: 17. - 9778ca1817)
2007. júl. 29. 11:13

Úgy gondolom, hogy aki panaszkodik, az ne csinálja. Én teljesen jól érzem magam, nem vagyok fáradékony egyáltalán. Nem, nem hiszem hogy normális, mégis csinálom. Anyósomnak például az orvos ajánlotta ezt a fajta diétát, mert jelentős volt a súlytöbblete és semmivel nem tudott fogyni.

Igen, szét kell választani a napokat. Az első nap a fehérje nap, amikor husit, tojást, tejet, sajtot ehetsz. Salátával köretként. Én már most imádom a salátát, pedig régen úúúúútáltam. Második nap a keményítő, ahol ehetsz: krumplit, rizst, babot, borsót stb. Nagyon jó receptek vannak fent a neten, ezekből találok ki mindig, így mindig változatosan eszem. Harmadik nap a tésztanap, amikor tésztaféléket ehetsz, este pedig süti vagy fagyi. A gyümölcsnap az kemény, azt elismerem. Nos, mivel én nem tartom be 100%-san, azért iszom minden nap tejet, és szedek vitamint is, hogy a szervezetem mindent meg kapjon. Végül is mindent eszek, csak szétválasztom. Aki nem bírja, az ne csinálja, én tényleg jól érzem magam, ha nem leszek jól, azonnal abba hagyom.

Az viszont, hogy iktassam ki a kenyeret, pékárut, egyek teljes kiörlésű dolgokat, nekem nem megy, mert muszáj ennem ilyeneket. Na, nekem az az önsanyargatás. Kipróbáltam nem ment.

Lényeg a lényeg, még leadok 10 kilót, és remélem sikerül átállnom egészségesebb életmódra, ami talán így könnyebb lesz. :) De azért majd megkérdezek egy dietetikust is :)))

17. 9778ca1817 (válaszként erre: 16. - Igynogy)
2007. júl. 28. 23:15

Mindennel amit írtál egyetértek, kivéve a 90 napossal. Egyáltalán mi az, hogy 90 napos?? Jó, tudom, valami olyasmi,hogy egyik nap csak szénhidrátot, másik nap csak fehérjét, harmadik nap csak kutyafülét ehetsz. Szerinted ez normális? Panaszkodnak az idevágó topikokban, hogy mílyen mocskos a közérzetük ettől a diétától.

A szakszerűség alatt pedig igenis egy dietetikust értek. (punktum:P)

2007. júl. 28. 15:17

Nem annak fogtalak fel :), én csupán a véleményemet mondtam el. Nem hiszek semmilyen gyors diétában, sem abban a szövegben, hogy nem lehet visszahízni amit leadunk, meg 15 nap 8-9 kiló! A diéta csak egy rövidtávú megoldás, hosszútávon viszont életmódváltás kell!!! Az önsanyargatás sem jó, de én például úgy fogom fel, hogy nem diétázom, hanem próbálok átállni egészséges étkezésre. Igaz most a kilencven naposat követem ismét, míg le nem megy rólam újabb 10 kiló, aztán pedig remélhetőleg lesz erőm, hogy tartósan életmódot váltsak. Persze hogy nem szabad másokra ráerőltetni semmit, én sem azért írtam amit írtam. Mindenki saját maga dönti el, milyen módon és hogyan akar megszabadulni a feleslegétől. Én viszont gyógyszerrel nem diétáznék soha.

A szakszerűbb alatt mit értesz? Táplálkozási tanácsadó vagy valami más?? (nem kötekedésként kérdezem, hanem valóban érdekel) :) Ja a reklámoknak már régen nem hiszek :)

15. 1fc6b1dbaa (válaszként erre: 14. - 9778ca1817)
2007. júl. 28. 15:12

Egyetértek Madárral!;)



Szerintem ma már annyi diéta létezik,hogy lazán ki tudjuk,tudjátok választani azt,ami nektek bejön. A zöldségek epére gyakorolt hatása nem ismeretlen fogalom a dietetikában,de ezen is lehet segíteni.Vagy olyan zöldféléket veszel,ami nem "bántja" az epét,vagy megfőzöd őket fedő nélkül.Egyébként az epe nem feltétlenül a zöldségektől adja fel a harcot,hanem inkább a zsíroktól.Figyelj oda arra,hogy mit eszel a zöldségek mellé,mert az is előfordulhat,hogy a csirkecomb okozza a problémát.

14. 9778ca1817 (válaszként erre: 13. - Igynogy)
2007. júl. 28. 15:03

Drága igynogy!

Nehohgy máááá !!!személyskedésnek fogjál fel!!! Egy nó egész élete diéta (:D)

Olvasol itt a portálon sok okosságot, csak azt nem tudom, hogy miért hisz el bármelyikőtök iyinden húlyeséget?

Lehet, hogy Hoxa kimoderál, de azért ne higgy minden ócska reklámnak!!!

Diéta nem = bármílyen , a portálon megjelenő okossággal!!!

Az elhízást, vagy mondjuk súlytöbbletet sokkal komolyabban és szakszerűbben kellene kezelni (tudom, hogy a reklám nagy úr!), mint néhány sztárdiéta itt a portálon.

Ha jót akarunk tenni, akkor tegyünk is jót a másik emberrel, ne hajszoljuk bele olyan szuper diétába, amitól mondjuk kiforddul az összes "bélése" és nagyo9 is rosszul érzi magát. (olvassatok bele bármelyik diétás topikba)

Szeressük egymást és az életet!!!

13. igynogy (válaszként erre: 12. - 9778ca1817)
2007. júl. 27. 15:33
Én például azért választottam ezt, mert nem tudtam semmitől se lefogyni, bármilyen keveset ettem. Csak mondom, én már csináltam, és ha figyel az ember nem hízik vissza, max 1-2 kilót, amit minden diéta befejezte után amúgy is visszahízik. Ja és ráadásul, nem sokkal a diéta befejezte után terhes lettem, és csak 10 kilót szedtem fel, ami le is ment, mivel a fiam nagy volt, meg hát a járulékok is :) Pedig azért soha nem voltam éhes, csak figyeltem akkor is, hogy mit és mikor kell lehet enni. Az viszont előfordulhat, hogy aki nem bírja a nyers gyümit, az rosszul lehet tőle. Én kivétel vagyok, nekem nem szokott fájni a gyomrom. Most is csinálom a 90 naposat, és 18,9 kiló mínusznál tartok.
2007. júl. 27. 13:16

Miért választotok olyan, úgymond "divatos" diétákat, amiktől ílyen pocsékul érzitek magatokat?!

Csak szenvedtek, aztán befejezitek ezt a 90 naposat, vagy mit és rövid időn belül jönnek is vissza a kilók.

Hát mazohista itt mindenki???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook