Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Agility-kutyás sport fórum

Agility-kutyás sport (beszélgetős fórum)


7. annuccia (válaszként erre: 6. - Virkina)
2009. jún. 24. 21:15
VAlahol azt hallottam, hogy 2-3 órás gyakorlással, ha elhúzod a kutyát más iránbyba, meg tudod tanítani normálisan menni pórázon :D Na persze csak a jó idő hiányzik :D
6. virkina (válaszként erre: 4. - Annuccia)
2009. jún. 22. 19:36
ÉN is szoktam nézni a Viktóriát, próbálom ellesni a titkait. A pórázon sétáltatásnál a kutyám húz, von. Megpróbáltam, amit korábbi adásban láttam, ha elkezd húzni, elindulok más felé, de akkor meg arra húz. Tényleg jó lenne...
2009. jún. 22. 11:34
Ha meg lesz az új kutyim mindenképp fogom vinni! :) Persze majd ha elég idős lesz hozzá.
2009. jún. 21. 20:30

És labdával csináljátok, vagy esetleg kajával? Mi is csináltuk régen, csak az én kutyám jobban szeretett futkosni, és nem oda jönni :D

Komolyan, nekem az a Sprektum-os nő, Viktoria sokat segíthetne! Pl nem tudtuk megtanítani pórázon sétállni...XD Pedig jártunk 1,5 évig kutyasuliba is!

3. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Annuccia)
2009. jún. 21. 20:25

Szia!


Mi elhordjuk néha.

Nagyon jól szokta érezni magát,és örül,hogy sikerül megcsinálni azt amit mondanak neki.

Mi is nagyon élvezzük és még mozgunk is.

2009. jún. 21. 20:22
sajnos én nem. Ha valaki Miskolcon csinálja segítsen ÉN is szeretném vinni a kutyáim.
2009. jún. 21. 20:15

Sziasztok!

Van aki esetleg agilityzik a kutyájával? Meséljetek, élmények, tapasztalatok... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook