Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tíz kilót fogytam az Update-tel! fórum

Tíz kilót fogytam az Update-tel! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tíz kilót fogytam az Update-tel!

1 2
54. 5c0313b0fc (válaszként erre: 47. - GasiIldi)
2014. márc. 3. 09:07

Jó olvasni titeket, erőt és hitet ad, hogy érdemes tovább csinálnom, mert valóban most már én is látom, hogy van/lesz eredménye!


Nem eszek norbi-kaját, csak a norbi-kódok szerinti besorolás szerint eszem a magam által, hagyományos alapanyagokból készített kajákat eszem.

Mostmár úgy néz ki, beindult és a heti 1 kg mínusz nálam is jelentkezik!

Hajrá, tovább és előbb-utóbb én is ismét csinos leszek! (Remélem!)

53. 91d4989ab9 (válaszként erre: 47. - GasiIldi)
2014. márc. 1. 07:19
pont ezt kerestem:) köszi
52. mokusbeka (válaszként erre: 50. - Nyonyi)
2013. aug. 15. 13:18
te mennyit szeretnél fogyni?
2013. aug. 15. 13:17
én 20 nap alatt 2 kilót fogytam, most kezdek el tényleg tornázni. De az biztos igaz, hogy pl. a Schwarz kakós csigában és zsemlében nagyon minimális a CH, mert ha csak azt eszem, akkor szédülök, mert leesik a vérnyomásom :P
50. nyonyi
2013. aug. 9. 16:20
Sziasztok!Mennyire figyeltek a mennyiségre?Mert én betartom a szabályokat, de egy dkg-ot sem fogytam még...:((Mikor indul be a fogyás?Igaz, tornázni még nem kezdtem el..
2013. júl. 23. 17:16

Sziasztok,

2012 szeptembere óta -33 kilónál tartok

ez a tuti én is csak biztatni tudok mindenkit

Nem a termék, hanem az elmélet a lényeg!

2013. júl. 19. 20:51

Sziasztok!fel ev alatt lement az updateval es napi ketszer 30 perc szobabicoval -18 kilo!

Ez hatasos!en mindenkinek csak ajanlani tudom...jah,es megyek tovabb 58-60 kiloig,most vagyok 66.

2012. nov. 25. 01:47

Sziasztok.

-18 kilónál tartok 19 hét alatt(140 kilóról!)

Nekem a Norbi kaja és a cukrosok által tartott szénhidrát elosztás a kulcs. Az elején normál majd a cukrosok egész napos ételét ettem, hogy beálljon az emésztésem. Aztán váltottam és ma már csak az ebédet rendelem (hétvégén főzök).

Lényeges a napi 5x-i étkezés:

pl.:7:00,10:00,13:00,16:00,19:00

És a másik lényeg a Szénhidráttartalom:

25g,15g,45g,15g,30g

Reggelire alacsony glikémiás indexű (lassan felszívódó) szénhidrátot

Tízóraira fele-fele lassú és gyors felszívódású

Uzsonnára gyors (pl. gyümölcsök)

Vacsorára 2/3 lassú + 1/3 gyors

Gyors felszívódású: cukor, méz (cukrosoknak ezek nem fogyaszthatók), tej, kefir, joghurt, gyümölcsök, gyümölcslevek

Lassú felszívódású: teljes kiőrlésű lisztek, az ezekből készült pékáruk, barna rizs, korpás kekszek, nyers zöldségfélék

Remélem van, akinek tudtam segíteni.

Nem éhezek és egy kis sétán vagy szobabiciklin kívül más drasztikus sportot nem csinálok.

Ami igaz, hogy mivel nem vagyok éhes nem is eszek annyit. Ha kiszámolom régen is megettem ugyanazt a pénzt, csak több kaja jött ki belőle - most kevesebb a kaja, de bőven elég.

46. ypszike (válaszként erre: 45. - 02221febfd)
2012. jún. 5. 18:00
íGY IGAZ!!!
45. 02221febfd (válaszként erre: 44. - Emili0418)
2012. máj. 29. 06:18

Én meg ingyen 22-t. Szénhidrát-szegény diétát tartva! És nem vettem semmit. Tornászni meg otthon is lehet! Ha fogyni akarsz, semmilyen kenyeret ne egyél, nem hogy ilyen drágát!:) Kaját rendelni????

Nem tudsz főzni, v. miért kellene rendelni? Munkanélküliként időd van, gondolom.

2010. júl. 5. 14:35

igen..életmódváltás...csak megmondaná vki, h mi az is igazából..


ha az amire én gondolok akkor az elég sokba kerül..

pl: teremebe járás: 10-12 ezer ft másfél hóra.

pl: rozskenyér..nálunk fél kiló 250ft ezt ajánlotta vki...

munkanélküliként elég húzós ..főleg ha rendelt kaját v enne az ember vmelyik gurutól arról meg ne is beszéljünk..


én sajna fogogátlótól híztam 13 kilót és az istennek nem indul meg lefelé már lassan fél éve...

43. szeneva (válaszként erre: 9. - 9fa28b0ed4)
2010. júl. 1. 11:13

Szia,


Esetleg a diatetikusodnak az elérhetőségeit nem osztanád meg velem?

Én is nagyon szeretnék egy szakemberhez fordulni...

42. Mucó3 (válaszként erre: 41. - Szenia)
2009. aug. 14. 17:36
Akkor hajrá megcsináljuk.
41. szenia (válaszként erre: 40. - Mucó3)
2009. aug. 14. 12:02

Sziasztok!


Mucó3!

Kezet foghatunk, én is 66 vagyok jelenleg és 60 a végcél. Januárban kezdtem fogyózni (második gyerek születése után egy évvel), azóta 14 kg-ot fogytam. Most az elmúlt két hónapban stagnálok, de legkésőbb januárra (akkor megyek vissza dolgozni) el szeretném érni a 60-at.

40. Mucó3
2009. aug. 13. 15:12
Sziasztok hétfőn nekiálltam újból a diétának 6kg-ot kell leadnom így 60kg leszek ,remélem sikerül.
39. princes47 (válaszként erre: 38. - Zitus)
2009. aug. 8. 14:58
Vigyázz ezzel a béltisztitásos, zöldteás kurával, csak orvosi felügyelett mellett ajánlott. Nehogy valami bajod legyen. Lásd Bujtor István
38. Zitus
2009. aug. 8. 14:51

sziasztok:D

én most kezdtem el, éppen ma egy béltisztitásos, zoldteás kurát, ami olyan 1 hónapig fog tartani. most 68 kg vagyok remélem fogyok is vele és jobban is érzem majd magam:D

37. Mucó3
2009. júl. 19. 12:50
Sziasztok én is a Norbival fogytam 10kg-ot,nem volt nehéz mindig ettem de csak azt amit lehetett.Most egy kicsit szünetelek de vigyázok arra mit eszek egy kis bűnözés belefér.Mindenkinek kitartást megtudjátok csinálni
36. dorcsu
2009. júl. 19. 12:38
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni!14 évesen lefogytam 18 kg Norbi duci tréninget csináltam minden nap. Azóta Folyamatosan vigyáznom kell kell az alakomra. Bár mivel azóta változtam nőttem is azért kb 10-15kg vissza is jött. Tavaly fehérje diétát csináltam (csirkemell, tojás, saláta és egy kis sport)ezzel sikerült leadnom 8 kg. Most hogy jön a nyár a téli felrakódott zsírt szeretném eltüntetni vagy legalább a tavaly nyári alakomat visszaszerezni. kb 3 -4 hete elkezdtem megint a csirkemell diétát és a norbi duci tréninget és mellette néha Leg magic és 2 napja már szobabicikli is. A probléma az hogy 4 hét alatt csak 2 kg sikerült leadnom. Ezt eléggé elkeserítőnek tartom mert lemondok a finm falatokról és heti 5x sportolok is és kb 0 eredménnyel. Kb már 5 kg kellet volna lemenni heti 1 kg normálisnak tartok. A 2kg meg ha abbahagyom a diétát 1 nap alatt visszajönne. Nagyon elkeseredtem már azon gondolkozom hogy orvoshoz kéne fordulni. Kora tavasszal is elkezdtem diétázni de akkor se tudtam fogyni:(Valaki tudna tanácsot adni?
35. vaczila (válaszként erre: 34. - Szomcsi)
2009. júl. 11. 07:40
Először fejben kell rendbe tenni a fogyókúrát és szilárdan elhatározni, hogy igen, le akarok fogyni. Amíg csak úgy állunk hozzá hogy jó lenne, addig nem is fog menni. Sajnos.
2009. júl. 10. 22:52
Én is szeretném elkezdeni most az Update fogyokúrát mert 165cm magas vagyok és 84Kg!!Ebből 15-20kg-ot le kellene adni!!DE sajnos amikor belekezdek valamibe valaki mindig elcsábít egy édességel!!Puszy Szomi
33. kiscsirke (válaszként erre: 32. - Cb82b220ce)
2009. jún. 25. 10:55

Köszönöm szépen :)

Igazából a narancsbőr zavar. Tornázom is, persze, de kb 2 kg tuti van még a hasamon (a képeken nem látszik, de nagyon nem szép). Ma reggel épp 60,5 kg voltam, de 57-ig le szeretnék menni, csak pont ez az amire mozogni kell, én mozgok, de diéta is kéne, vagy az amiről itt írtok, mert ez tetszik, mert imádok enni, nem tudok éhezni...

Ez a kis pocak egyébként azért is nagyon zavar, mert pont arra jó, hogy deréktájba nagyobb gatyót kell vegyek, a lábamon meg lóg és alul is hosszú...tudom ezek kis problémák, de leadtam már 9 kg-t, az a makacs 3-4 lemehetne még...

32. cb82b220ce (válaszként erre: 30. - Kiscsirke)
2009. jún. 25. 08:14
Néztem a képeidet,szerintem úgy vagy jó ahogy van,miért akarsz még fogyni?Esetleg ha nem vagy megelégedve magaddal akkor inkább csak formálódj!Szerintem nincs veled semmi baj.
31. vaczila (válaszként erre: 30. - Kiscsirke)
2009. jún. 25. 05:52
Itt a hoxán is sok updates receptet találsz.
2009. jún. 25. 00:00

Csodálva olvaslak Titeket!

Nekem még 5 kg-tól kell megszabaduljak, lehet, hogy váltok én is, viszont kellene sok-sok recept hozzá, ezeket hol találom?

És még egy kérdés. Narancsbőrel hogy álltok, így a váltás után? Az is lemegy? Vagy legalábbis csökken tőle?

29. ypszike (válaszként erre: 28. - Chicho)
2009. jún. 24. 21:54
Gratulálok neked!!!A képek magukért beszélnek:)))
28. Chicho
2009. jún. 24. 18:44
Én is az Update-ot választottam súlyom leadásához és fél év alatt sikerült megszabadulnom 30 kg-tól. Még nem értem el a célomat és most az utóbbi hónapokban eleresztettem magam (aminek van is eredménye:P) de nem adom fel mert az Update nem egy fogyókúra hanem életmód amit egész életemben szeretnék követni. Úgyhogy kitartás a folytatáshoz és szívből tanácsolom mindenkinek aki fogyni szeretne, hogy válassza ezt a módszert.
27. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 24. - Szenasie)
2009. jún. 22. 15:48

Sajnos a koleszterinem nem lett jobb,pár éve azt mondta az orvos hogy idegi alapon van,akkor én is 50 kilós voltam..hát akkor lehetett is,de mostmár nem vagyok ideges sem..

Nem igazán függ a koleszterin attól,hogy mennyire vagy kövér.Nekem a megengedettnek 5-szöröse,ugyhogy a doki beijesztett,hogy ezzel könnyen eldugulhat egy ér és kampó...bedobom a kanalat!Nem azért fogytam le,hogy terhesen ne legyek olyan kövér...ez cseppet sem érdekel!!!!Csak már megfoganna a kisbabánk,azt sem bánnám ha 100 kilóra hiznék,csak ő legyen nekem...aztán ugyis lefogyok ujra!Neked is sok sikert a fogyáshoz!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 22. 15:05
Gratulálok Ypszike az eredményedhez!!Mivel személyesen is ismerlek:) tudom milyen kitartó vagy és látom az eredményét én is ezt a módszert választottam.Igaz még csak 1 hete de már haladok!!!Na meg az a fránya TSH sem sokat segít.Nem tudom leszek-e olyan kreatív és kitartó mint te de küzdök!
2009. jún. 22. 12:21
A koleszterint csökkentésre kiváló a szója lecitin granulátum!!!! Komolyan!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook