Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régi vs. "Modern" új mesék...vizipók vs.InuYasha stb.. fórum

Régi vs. "Modern" új mesék...vizipók vs.InuYasha stb.. (beszélgetős fórum)


2010. okt. 24. 11:27
disney mesék nagyon jók...
2009. jún. 22. 12:12
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Bz1byjllBhg&hl=en&fs=1&color1=0xcc2550&color2=0xe87a9f"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Bz1byjllBhg&hl=en&fs=1&color1=0xcc2550&color2=0xe87a9f" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
2009. jún. 22. 12:09
Könyvben megvan.:) Színezőkönyv matricákkal, Tomanné Jankó Katalin a szerk. Egy ezres körül van.
19. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 18. - Ritkó)
2009. jún. 22. 12:06

Eddig nem találkoztam vele.:( Igen, a levezető zene nagyon aranyos, a lányaim mindig "ropják" rá.:D

Megnézem a neten, és írok, ha találtam valamit.:)

18. Ritkó (válaszként erre: 16. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 22. 08:45

A Micky egér játszóházát meg lehet kapni dvd-n?

A kisfiam nagyon szereti, főleg az elején még a végén a zenéjét, nekem is tetszik, de már most pár hete nem volt hétvégén az rtl-en.

17. kriszti71 (válaszként erre: 9. - Ee7835cc73)
2009. jún. 21. 20:48

Igen,tényleg adnak egy-két régimesét,pl. múlt héten adták a Szaffit meg a Süsü a sárkányt,nagyon birom őket és a gyerekeim is.

Sokkal jobbak mint a többi idióta mesecsatornák meséi..

16. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 6. - Tücsimücsi)
2009. jún. 21. 17:47

Kösziiiii!

Igen arra, de az istennek sem tudtam rájönni, mi a címe.

Mostanában talán még a Mickey egér játszóháza, amiben látok fantáziát.:)

Ha a régi meséket keresi valaki, szívesen másolok át én is. A letöltésekkel néhány mesénél nekem nagyon rossz tapasztalatom van, sok szinte élvezhetetlen.

Én megvárom, amikor a Mediában vagy a Tescoban leakciózzák 490-re és ami még hiányzik, pótolom.

A Disney filmek nagyon szépek...nekem egy bajom van velük...miért énekelnek?

15. banyamanka (válaszként erre: 14. - Roxánalady)
2009. jún. 21. 16:36
Köszi szépen,majd mindenképpen megnézem!
14. roxánalady (válaszként erre: 12. - Banyamanka)
2009. jún. 21. 16:24
2009. jún. 21. 16:22
Ezek az új mesék sajnos tele vannak valószerűtlen szereplőkkel és helyzetekkel. Én megfogadtam,hogy inkább megveszem DVD-n a Süsüt, meg a Kis vakondot, meg az ilyen meséket,minthogy ezeket a szemeteket nézze a TV-ben. Bár,ha az apjára üt, akkor nincs mitől félnem:)
2009. jún. 21. 15:55

Megírnád,hogy melyik ez az oldal,akár privát üzenetben is légyszíves,mert akkor szednék le onnan kislányomnak mesét!


Köszönöm

2009. jún. 21. 15:50
Bár én még csak 24 éves vagyok azért ismerem a régi meséket és persze mivel vannak nálam kissebb tesóim igy láthattam mi megy mostanság a tv-be.Teljesen kitölti a tv-t a mesének mondott japán és kínai rajzfilmek amibe már-már horrorisztikus akciódús jelenetek vannak. 1-2 gyerköc felállítja magának a rajzfilmhősöket példaképüknek és utánozni kezdik őket ami lássuk be nagyon nem jó. Dehát erre van kereslet sajna..
10. Ritkó
2009. jún. 21. 15:43

Tényleg nekem is Süsü volt a kedvencem :)

Hát igen sajnos hétvégén nincsennek normális mesék, csak a törpikék.

2009. jún. 21. 15:34
Mostanában kezdték adni a Minimaxon Magyar Népmeséket meg a Mátyás királyt.A 4 éves lányom meg tátott szájjal nézi,nagyon tetszik neki.
2009. jún. 21. 15:22

Sziasztok!

Az én kislányom még csak 2 éves,de már most odavan a mesékért.Egy csomó mesét leszedtünk a netről és most azokat nézi.Kizárólag csak disney és régi meséket.Én hétvégén a hupikék törpikéket nézem vele,mert más értelmes nincs.Meg a jégkorszakból van oda a mamutért.Én még a süsüt is szeretem.

2009. jún. 21. 15:01
Ezerszer jobbak voltak a régi mesék, mint a mostaniak. Nem is engedem, hogy a kisfiam ezeket a mostani meséket nézze. És nem is akarja nézni. A kisfiam szereti a Kisvakondot, Thomas a gőzmozdonyt, Tesz-vesz várost, néha Blinky Bill-t is megnézi, meg Micky egért :)
6. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 21. 12:09

A Futrinka utcára gondoltál?:) Azt én is nagyon szerettem.

Meg a többit is amit írtál, nekem még a kedvencem a Jamie és a csodalámpa volt.

2009. jún. 21. 12:03
Úgymond a modern meséket is szeretem, és a régieket is. Csak azt sajnálom, hogy olyan durvák, és a kicsik ezeken nőnek fel.
2009. jún. 21. 12:02
En is nagyon szeretem a regi meseket. Meg kisebb koromban sok jo mese ment. Most sokszor bekapcsolom a tv-t szombaton, vasarnap, alig mennek mar mesek. A kistesoim mellett sokat lattam a modern meseket, ok szerettek, nekem nem igazan tetszenek.
2009. jún. 21. 11:56
A lányaimnak próbáltam megszerezni ezeket a meséket (a többségét sikerült is), ha majd nagyobbak lesznek, inkább ezekkel tömöm a fejüket.:)
2009. jún. 21. 11:54

De jó, hogy kiírtad ezt a fórumot!:)

Nálam a pompom, a magyar népmesék, a Mazsola és Tádé, a Süsü, a Misi mókus kaladjai, a Mirr Murr (bár ezek bábosok) jöttek be, de a Frakkot is nagyon szerettem, és a Vizipókot is.:

Meg a Bob és Bobeket, a Lolka és Bolkát, a Varázsceruzát. És volt még egy bábsorozat (Bálint Ágnes írta a sztorit)de nem jut eszembe a neve: Morzsi kutya, Buksi kutya volt benne, Cicamica.

Ja! És a tvmaci...a macifesztiválon láttam az eredetit...kb. 15 cm-s.:)

A halálom viszont az Egér a Marson volt...tiszta kegyetlenség.

A mai meséket nem ismerem, szerencsére a gyerekeim csak a törpöket nézik, félig.

2009. jún. 21. 11:44
Frakk a macskák réme, Kockás fülü nyúl.. hova tüntek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook