Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek fórum

Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
550. tinendo
2007. febr. 13. 21:52

sms:

Ha porba írsz egy nevet, elfújja a szél. ha fába írod, sokáig nem él. Így hát szívembe írok egy szót és a nevet, a szó az, hogy szeretlek, a név pedig a Tied!

549. tinendo
2007. febr. 13. 21:50

sms:

Veled ünnep minden együtt töltött nap, veled ünnep ébredni, téged ünnep várni, veled ünnep álmodni, csak veled ünnep az élet!

548. tinendo
2007. febr. 13. 21:50

sms:

Úgy érzem nem tudok nélküled élni. Mindent odaadnék, hogy egy pillanatot veled tölthessek, mert az a pillanat, több, mint egy egész élet nélküled.

547. tinendo
2007. febr. 13. 21:48
sms: Képzeld mi történt velem? Reggel egy kicsit elaludtam, tudod, ahogy szoktam. Jött a nagy kapkodás, fogmosás, hol a ruhám, meg minden ilyesmi, ami ezzel jár. Rohanok ki az ajtón, oké, de hol a kulcs, Ezt ismered. Futok a buszmegálló felé, de pont ilyenkor nem jön. És akkor tudod mi történt veelm? Eszembe jutottál!
546. tinendo
2007. febr. 13. 21:34

sms:

Ha szerelmespárt látok, ha jó illatot érzek, ha valami szépre nézek, ha romantikus zenét hallok, ha kellemes dolgot tapintok, ha valami finom ízt érzek, te jutsz eszembe.

Megőrülök érted!

545. tinendo
2007. febr. 13. 21:33

Én nem szeretek mást, egyedül csak téged. Nélküled mit ér az élet?

Én tartozok neked egy vallomással: nem lehetek boldog senki mással. Mert távol tőled fájdalmas az élet, szívem azt suttogja látni szeretnélek. Mert fáj a szíve annak, aki igazán szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet. Ha tudnád hányszor gondolok rád, hányszor töltöm ébren az éjszakát. Hány könny szökik érted a szemembe, mert én igazán szeretlek téged. Csendes éjszakán, ha felébredsz, gondolj arra, miért is szeretlek?! Szeress csak szeress, enm fogsz csalódni, s meglátod,, szerelmünk sírig fog tartani. Szerenék már egyszer boldog lenni, édes szerelmem, mindig veled lenni. Ne írj csak két szót: szeress, várlak, és akkor szeretettel a szívembe zárlak.

544. tinendo
2007. febr. 13. 21:28
Szeretem újból a pislogó hajnalt, mely pillanatonként pirkad. A szemed, mely őrzött örömtől szemnyi örömet sírhat. Az álmod: melyeket áldozón hozzám álmodod. A rétet, mely virágba vetkőztet. A léted, mely nékem iránytű tengelyek! A kezed, mely simogatóan vezet. Lelkem ringassa a sivatag taváig. Vannak semmiből sereglet csodáid, mely két tövisből ontja virágvárossá nőtt kerted dobogását és az időt, mely időtlen veled...
543. tinendo
2007. febr. 13. 21:17

sms:

egy vidám mosolyod kísért, álomtalanná váltak szűkös napjaim. Vagyok azért, Hold sejti, hogy kiért.

542. tinendo
2007. febr. 13. 21:16

sms:

Az élet egy játék, amelyben folyamatosan fejlődnünk kell, a szerelem maga pedig a játék megfejtése. Én tudom, hogy mi ketten nyerni fogunk.

541. tinendo
2007. febr. 13. 21:16
Én olyan vagyok, mint fűszálon a csókolt harmatok. És olyan harmat- tenger, melyből a sivatag- szív, ha dobbanása még hív, virágzó szerelmet mer.
540. tinendo
2007. febr. 13. 21:14

sms:

Meg nem állíthatom az idő múlását. Késő ölelésekben a szívünk dobbanását. Te ígértél pazar lángot, te ígérted, hogy soha el enm pazarlod. Az égtelen világban te vagy a csillagkert, a hajnali pirkadásban az öntöző szeretet.

539. tinendo
2007. febr. 13. 21:13

sms:

Nagyon fáj, hogy nem lehetek veeld, magányos kőszikla a hegy oldalán, boldogabb napokat ünnepel talán. hiányzik kezemből meleg kis kezed, nagyon fáj, hogy nem lehetek veled.

538. tinendo
2007. febr. 13. 21:12

sms:

Az első gondolatom rólad szól, mikor reggel felébredek. Majd a második, a harmadik is, s az összes. Végül este úgy kerülök ágyba, hogy egész nap téged szerettelek.

537. tinendo
2007. febr. 13. 21:11
Hófehér galambként szívembe repültél, a szerelem már elmúlt, ste is tovatűntél. Az életed már másé, rohan az idő. Érzelmekkel játszó, szédült lókötő. Eldobtad a kockát, aztán újra játszik, az érem mindkét lapján más arca látszik. Az életem sivár, sötét és kietlen, ne keress hát kérlek, felfedtem kilétem.
536. tinendo
2007. febr. 13. 21:09

sms:

Szép, szép az élet, ha élni tudjuk gyóngyeit, vakon el nem tapossuk és nem gyűjtünk tövist nylít rózsák helyett. Higgy és szeress, nézz múltba és jövőbe, ne csüggedj, ha balsors vett űzőbe. Mert csak a fiatal szerelmeseknek van igazi jövője.

535. tinendo
2007. febr. 13. 21:07

sms:

Hatalmas boldogság ért, de fut tovább az élet. Sebeimre gyógyír, hogy megismertelek téged. Szívem kivirágzik, mikor újra látlak, szinte minden percben téged várlak.

534. tinendo
2007. febr. 13. 21:06

sms:

Amíg a szíved utolsót nem dobban, szeretlek én téged mindennél jobban.

533. tinendo
2007. febr. 13. 21:05

sms:

Amíg élek, boldog leszek, mert tudom, hogy te vagy nekem. Utadon mindig virág nyíljon, szép szemedből könny sose hulljon. Ami szívednek rejtett álma, teljesüljön minden kívánsága.

532. tinendo
2007. febr. 13. 21:04

sms:

Olyan szomorú mindig egyedül lenni, valakit hiába keresni. Valakire várni, aki nem jön többé, valakit titokban szeretni örökké.

531. tinendo
2007. febr. 13. 21:01

sms:

egy szívnek fájni kell, ha igazán szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet. Szeretni egy perc is elég, de feledni egy élet is kevés. Hallgass a szív szavára, s mindent úgy tegyél, szeress kit szeretsz, de hűtlen sose légy!

530. tinendo
2007. febr. 13. 21:01

sms:

egy szívnek fájni kell, ha igazán szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet. Szeretni egy perc is elég, de feledni egy élet is kevés. Hallgass a szív szavára, s mindent úgy tegyél, szeress kit szeretsz, de hűtlen sose légy!

529. tinendo
2007. febr. 13. 20:57

sms:

ne haragudj arra, ki durva szóval megsebez, tudom, hogy fáj a sértés, de hidd el a fontos mégsem ez. Hidd el, senki sem rossz, mind jók az emberek, valamiért mindenki harcol, s valakit mindenki szeret.

528. tinendo
2007. febr. 13. 20:56

SMS:

Nem mondom, hogy engem szeress, nem mondom, hogy gondolj rám. Ha szíved nem azt súgja, hiába is mondanám.

527. tinendo
2007. febr. 13. 20:55
Semmi nincs talán, ami összetart. Egyszer elmúlt, te mégis mást akarsz. Ó, mondd most mire vársz? Ennyi miért nem volt elég? Már így is jó! Menj és vissza sose nézz, és hogyha látsz más oldalán, hát te akartad így, nem az n hibám. Én enm mondhatom azt, hogy rossz volt veled, most újra szabad vagy és bárki mással újra kezdheted.
526. tinendo
2007. febr. 13. 20:48
Ígérem nem zavarlak többé, most már végleg elmegyek. egy leány félreáll utadból, nem volt játék ez a szerelem. Szemed csillogásán láttam ezt vártad, azt hiszem meg kellett tennem már, de mindent legyőz a szerelem! Gondoltam, mit is kezdjek nélküled, mit tegyek? Mi lesz a cél, ha te már nem leszel velem, egyedül hova menjek? De most már menj, ha menned kell! Ne gondolj arra többet, hogy könnyezve búcsúzom. Köszönöm, hogy szerethettelek! Egy világot törtél össze bennem, mégis tudd, hogy elfelejtelek. Hogyha látlak visszatér bennem az emlék és párnámat könnyel öntözöm. Hangod fájó sebet önt szívemen, de a fájó érzést mégis köszönöm. Érte harcolsz te is a szíveddel, s letagadod, hogy most is szeretsz. Ám megértem fájó szívedet, s szívemben remény ébredez. Köszönöm, hogy ajakdra van írva, amit ajkad nem mondd ki soha. Elmentél és mégis itt érezlek, mert szerelmünk nem tűnhet el tova. Úgy szeretnék szíveden zokogni, s elkerülni könnyel ezt az érzést. De a szívemből nem tudok kilépni, mert várom én, hogy újra visszatérj! És szívünk újra találkozik majd, s te eltörlöd a fájó könnyeket, megszűnnek a könnyes éjszakák, s te meggyógyítottad vérző szívemet. Most érzem erősebb az érzés bennem s benned is talán, mint mikor vágyódással néztél fagyos téli alkonyra az első csók után. Őszirózsa nyílt, szívemben mégis tavasz volt. E szerelem volt minden örömöm, hogyha nem is szeretsz többé, ezt a szép emléket mégis köszönöm.
525. tinendo (válaszként erre: 520. - F772199837)
2007. febr. 13. 10:21

Felpörögtem. :DD

Lassan itt a Valentin nap, kellenek a versek és az sms-ek. :))

524. tinendo
2007. febr. 12. 22:16
Tévedsz, ha azt hiszed, a szerelm cak játék, mint lobogó gyertya a kezedre ég. elmentél tőlem kedvesem s én hagytam, hogy csak menj. Hiába, ki menni akar, hagyni kell. Mosolgott hozzá az arcom, de mögé senki se néz. Játszani, hogy közömbös az emlék s most látom, milyen nehéz. Elmegyünk egymás mellett, s ha két szemed rám nevet. Kacagva köszöntelek, de hangom mégis megremeg. Mosolygok az utca sarkáig, aztán ha befordulok, fáradtn az arcomhoz nyúlok, s egy könnycseppet szétmorzsolok. Ha azt kérdezné valaki most tőlem, mit jelentesz te nekm, egy pillanatra zavarba jönnék s csak nagysokára szólnék: Semmiség csak elmúlt szerelem. S nem is venné észre senki rajtam, hogy titkon könnyes lett a szemem, messze túl a könyneken mindig te vagy mindenem. Ha azt kérdezné most valaki tőlem, mit jelentesz te nékem, talán azt felelném: Semmi- semmi mást, csak az életem.
523. tinendo
2007. febr. 12. 22:10
Mikor egyedül vagyok, mindig rád gondolok, hogy merre vagy, mit is csinálsz most? Én nem tudom, te gondolsz-e rám? vagy talán másra gondolsz, másért dobog a szíved. Óh, pedig ha tudnád mennyire szeretlek! Annyi gondolat van a fejemben és annyi érzés a szívemben, melyeket neked tartogatok. Miket talán majd egyszer elmondhatok. De addig csk álmok maradnak, puszta, végtelen álmok, melyeket elképzelni könnyű, csak megetnni nehéz.
522. tinendo
2007. febr. 12. 22:01
Ha bánatot érzel, ne hajtsd le a fejed. Ha rám nézel, emelt fővel viseld. Arcodat könnycsepp soha ne mossa, bármely nagy a bánat, ne sírj soha! Zárd be a fájdalmat a szíved mélyére, emeled fel a fejed, s nézz a napfénybe. Csendesen tűrd, ha úgy érzed vége, érzed, hogy nem bírod, s menekülsz előel. Menekülsz, mert tudod még rosszabb neked, próbálj hát feledni, tudom, hogy nehéz. Próbálj parancsolni az akaratodnak, ha sikerülni fog, nagyot könnyít rajtad. ha nem akarsz örökre boldogtalan lenni, ne gondolj rá soha, erősnek kell lenni. vegyél erőt magadon, örülj majd mindennek és újra boldog leszel!
521. tinendo
2007. febr. 12. 21:57
Az idő a legnagyobb tolvaj, elrabolja a szép perceket. Bár mindig tudtam, hogy így lesz, de még úgy érze kellesz. hogy veleme légy, hogy akarj még, reméltem így lesz. De a kegyetlen idő eltűntette a szépet, néha még éjszaka a csendben felidézem képed. Ott még mosolyogsz rám, s szemedben ég a vágy, de mindez már a múltté, társam lett a magány. Most ha rám nézel tekinteted hideg. Két karod ölelése is csak édes emlék már, ha nem is mutatom, minden nagyon fáj. Nem engednélek, de érzem menned kell, sosem voltál az enyém, engednem kell. Kell, hogy mást szeress, hogy másé legyél, így kell lennie, hogy boldog legyél. Néha azt kívánom, csak az enyém légy, néha, bárcsak ne ismernélek, A fájdalom,a vágy, testemnek lassú méreg. Bárcsak lehetnék egy megálló, ahol érdemes megállni, s néha visszanézni, mielőtt tovább mennél, s másé lennél, egy picit újra rám találni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook