Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek fórum

Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. aug. 23. 17:46
Olaszul Ti Amo,angolul I love u,németül Ich liebe dich,franciául meg majd elmondom ha kettesben leszünk.
2007. aug. 23. 17:45
Micimackó szereti a mézet,mert édes.S ha én lennék Micimackó jobban szeretnélek téged mint a mézet.
578. eva666
2007. máj. 1. 12:39

"Hiányzik a hangod, hiányzik a lényed

Hiányzik egész tested, hiányzik tényleg!

Bárcsak itt lennél s nem szenvednék már

Bárcsak azt mondanád itt várok rád."

577. eva666
2007. máj. 1. 12:39

"Távol messze Tőled szomorú az élet,

szívem azt dobogja látni szeretnélek.

Nem mondom, hogy szeress engem

nem mondom, hogy gondolj rám,

mert ha nem vagyok szívedbe zárva

hiába is mondanám."

576. eva666
2007. máj. 1. 12:38

"Ha rózsára gondolsz tövis jut eszedbe,

pedig van illat is.

Ha alélt kígyót látsz, felveszed öledbe,

pedig bánthat is.

Ha fáj a perc, már feketén látsz,

pedig van óra is.

Gondod a múlt, a jövőddel törődsz,

pedig van jelen is.

Gyenge vagy? Hát légy erős!

Ha fáj akkor is!

Álmok, nyelvek lopják füledbe ellenem a koshadt vádaik hadát,

ha kell légy süket is.

Rút káoszba ötlik arcukat, s röhögnek,

ha kell légy vak is.

Had beszéljenek, Neked van igazad,

ha nincs akkor is.

S ha már úgy érzed senkid sincs,

én vagyok akkor is!"

2007. ápr. 22. 13:11

Az angyalok úgy hívják: égi gyönyörűség.

Az ördögök úgy nevezik: pokoli kín.

Az emberek azt mondják: szerelem.


/Heine/

2007. ápr. 22. 13:08

Tőled tanultam meg igazán szeretni,

Boldog ragyogással vidáman nevetni,

Megtanultam kiolvasni a csillogó szemedből,

Ami felém árad szerelmes szívedből.


Tőled tanultam meg ölelni, csókolni,

Csapongó lélekkel vidáman dalolni,

Mindent ami szép és jó van, egyedül csak tőled kaptam,

Cserébe én neked a szívemet adtam.


/Sándor Jenő/

2007. ápr. 9. 16:54
Minden kincsem neked adnám, ha volna, de egyetlen kincsem Te vagy, és téged soha senkinek nem adnálak oda!
2007. febr. 18. 00:05

sms:

Mióta láttam a szemed tiszta fényét,

azóta nem tudok élni Nélküled.

Mióta megbűvölt egy pillanatnyi szépség

Azóta szeretlek én...

571. tinendo
2007. febr. 16. 21:33

sms:

Szerelemd szó, mi zeng a csendben, remény az, félszt nem ismerő. Oly hatalmas, enm gyűri semmi nyers erő. Igaza fenn ragyog a nappal, s el nem törli a zord idő.

570. tinendo
2007. febr. 16. 21:32

sms:

Mindenütt ot vagy, ahol valaha tudtalak, láttalak, szerettelek: út, orom, erdő veled integet, falu és város nappal és éjszaka folyton idéz, ősz hegy és tél hava.

569. tinendo
2007. febr. 16. 21:31

sms:

Igaz legyen szívednek minden dobbanása, arra hallgass senki másra. Mert csak úgy leszel az életben boldog, ha azt szereted, akiért a szíved dobog.

568. tinendo
2007. febr. 16. 21:30

sms:

Eljöttem érted, mert szeretlek téged. Reszket az ajkam, hoyg ajkadhoz érjen. Hogy átölelhesselek, magamhoz szoríthassalak, tüzes ajkammal lágyan csókoljalak.

567. tinendo
2007. febr. 16. 21:29

sms:

Viharfelhőt sodor a szél, sötét éjben búcsúzom én. Csak egy dallamot éneklek én légyan, ami fájó úton elkísér. Elmegyek, elmegyek most tőled, elsodor az élet tőled!

566. tinendo
2007. febr. 16. 21:27

sms:

Szólj egyetlen szót és nyújtom a kezem, mert amit te adhatsz az minden nekem. Mert csak azért élek, mert élsz és még azért, mert hív árny és remény. Ha nem vagy velem és elszorul a lélegzetem, már csak azért élek, mert élsz.

565. tinendo
2007. febr. 16. 21:26

sms:

Mi az? Felforrósodik a levegő, kikapcsol az agy, dobogni kezd a szívem, eláll a lélegzet és akivel ez történik, sms-t küld néked.

564. tinendo
2007. febr. 16. 21:25

sms:

Már ezer napja, hogy színedet sem látom. Már ezer éjszaka nyugtalan az álmom. Azt kívánom többet sose halljak felőled, vagy ha mégis visszatérsz, sose hagyj el többet!

563. tinendo
2007. febr. 16. 21:24

sms:

Elég volt egy perc, hogy megszeresselek, de nem elég egy élet, hogy elfeledjelek. Ne feledd szavamat, én mindig szeretlek!

562. tinendo
2007. febr. 16. 21:23

sms:

Te vagy az életem, te vagy a halálom, te vagy az örömöm, te vagy a bánatom. Te vagy a fény és te vagy az árnyék, te vagy minden, amire csak vágynék.

561. tinendo
2007. febr. 16. 21:22

sms:

Messze távol tőled, szomorú az élet, de szívem azt dobogja, hogy szeretlek téged!

560. tinendo
2007. febr. 16. 21:22

sms:

Én most elmegyek, de veled marad a szeretet, s ha jó leszel, az angyalkák küldenek neked valakit, aki majd nagyon szeret, s érted áldoz egy életet!

559. tinendo
2007. febr. 16. 21:21

SMS:

Lehetsz te bárki, ha egyedül avgy, bármilyen szél könnyen elsodorhat! Lehetsz te bárki, büszke és vad, de neked fáj, ha egyedül vagy!

558. tinendo
2007. febr. 16. 21:20

sms:

Este ha lefekszel, nyisd ki az ablakot és keresd meg az égen a legszebb csillagot! Ha megtalálod, gondolj rám, mert akire gondolsz ő is gondol rád!

557. tinendo
2007. febr. 16. 21:19

SMS:

Önnek 1 jó éjt puszis üzenete érkezett. Kérjük, hogy a cupp után hunyja le a szemét és álmodjon az üzenet küdőjével. CUPP!!

556. tinendo
2007. febr. 16. 21:18
Nemcsak azért szerettelek, ami voltál, hanem amivé voltam, amikor velem voltál. Nemcsak azért szerettelek amivé magad tetted, hanem azért is amivé engem tettél. Szerettelek, mert minden hitnél többet tettél velem, azért hogy jó legyek és jobban bármely végzetnél tetted, hogy boldog is legyek. Egyetlen érzés nélkül tetted ezt, szavak nélkül, jelek nélkü. Puszta lényed által művelted mndezt. S talán épp ez volt mára az életem lényege. Hittem én. Csalódot lett mára az életem.
555. tinendo
2007. febr. 16. 21:09

sms:

Ha a sűrű fellegek közül a Hold lenéz a földre, a lelkem benned üdvözö és rád gondol örökre.

554. tinendo
2007. febr. 16. 21:08

sms:

mit ér az élet, ha nincs egy perc amire szívesen emlékeznél és átérzed újra azon édes percek varázsát és tudni, hogy nem éltél hiába.

553. tinendo
2007. febr. 16. 21:07

sms:

úgy érzem enm tudok nélküled élni, mindent odaadnék, hogy egy pillanatot veeld tölthessek, mert az a pillanat több, mint az egész élet nélküled.

2007. febr. 14. 13:11

Szerelmes a Nap a Holdba,

A Hold meg a csillagokba,

Csillagok kék egekbe,

Én meg a Te szép szemedbe.

2007. febr. 14. 10:39

Sírok ha sírsz,ha ragyogsz,ragyogok,

néma barátod,rabszolgád vagyok,

alázatos és bizalmas barát,

aki nem kér semmit,csak néz és imád,

és nem akar lenni csak általad,

csak az árnyéka annak,ami vagy.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook