Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek fórum

Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek (beszélgetős fórum)


100. tinendo
2007. jan. 15. 21:14
sms: Elvitted tőlem a napot, a holdat és minden csillagot. Többé szivárványt sem láthatok, nem mámorítanak illatok. Nélkülük még elvagyok, de nélküled én meghalok.
2007. jan. 15. 21:14
sms: Szerettem volna neked valami okosat, szépet, izgatót, szexiset küldeni, de nem fértem fel a kijelzőre. :)
2007. jan. 15. 12:02
Szeretném, ha tudnád, hogy szeretlek téged, szeretném ha tudnád csak miattad élek! Szeretnék a szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nem tudok nélküled élni!
97. monee
2007. jan. 15. 08:30

Szeretlek és szerelmem egy végtelen áradat,

mint földet az özönvíz,eltemette múltamat!

Nem tudom mi voltam eddig,ám de azt sem,mi leszek.

Tőled függ,hogy fényes sugár,vagy sötét árnyék leszek!

2007. jan. 14. 08:42

„Nyugszik a hajnal, pihen a táj, nem tudok aludni, mert valami fáj.

Téged kereslek, utánad vágyom, mert nem hiányzott így még senki a világon!

2007. jan. 13. 13:10
sms: Fáj a szív ha igazán szeret, mert fájdalom nélkül szeretni nem lehet. Valakit megismerni egy perc is elég, de elfeledni egy élet is kevés!
2007. jan. 13. 13:09
sms: Egy pillanat alatt elfoglaltad szívem, egy új érzést gyújtottál fel bennem. Ez az érzés még most is szüntelenül lángol, s minden percben nagyon hiányzol!
2007. jan. 13. 13:07
sms: A szívem csakis érted dobog, nélküled nem tudnám mi a mosoly. Egyformán cseng a szavunk,de ez érthető, hisz egyek vagyunk. Boldoggá tesznek a veled eltöltött évek, ezért örökre a szívembe zártalak téged.
2007. jan. 13. 13:04
sms: Valentin nap, a szerelem napja ez, amit minden ember a szívében érez. Nincs előle menekvés, kit eltalál örökre belevész. De ez nem baj mert a szerelem, egy erő, minek hatalma végtelen!!!SZERETLEK!!!
2007. jan. 13. 13:03
sms: Valentin napon ajándékot kapok, amit én adok arra vigyázzál nagyon, mert az én vagyok! Szeretlek!
2007. jan. 13. 13:03
sms: Szeretném elmondani, hogy szeretlek téged szeretném a szívemet odaadni neked. Szeretnék a két szemedbe mélyen belenézni és elmondani, hogy nélküled nem bírok élni!!!
2007. jan. 13. 13:01
sms: Kell a föld, hogy legyen élet, kell a nap, hogy legyenek fények, kell a határ, hogy ne legyen végtelen, s kellesz te, hogy boldog legyen az életem. Szeretlek!
2007. jan. 13. 13:01
sms: Ha pihenni térek, könny szökik a szemembe. Ha virágot látok, te jutsz eszembe. Ha aludni térek, csak rólad álmodok. Ha felébredek, csak rólad vágyakozom!
2007. jan. 13. 13:00
sms: Ha este lenyugszik a nap, s nem vagy velem, szívem fáj és hiányzol nekem. Szeretném, ha velem lennél, fognád két kezem, s a fülembe súgnád, SZERETLEK!
2007. jan. 13. 13:00
sms: Gondolatom körülötted kering minden nap vajon mikor láthatlak? Ha most ott lennék veled, elringatnálak, s ha már alszol, füledbe súgnám: KÍVÁNLAK!
2007. jan. 13. 12:59
sms: Gondolatban mindig veled vagyok, árnyak sem tompíthatják az érzést, mit megfogadok: boldoggá akarlak tenni téged, s a szerelem oltárára felírni neved. A nevet, mit szívembe is jól bevések, kérlek, tedd te is ugyanezt; őrizd meg nevemet!
2007. jan. 13. 12:57
sms: Bársonyos reggel köszöntsön téged, de gyönyörű álmod ne érjen véget. A nap simogasson, mintha ott lennék nálad, mintha én simogatnám gyengéden a vállad.
2007. jan. 13. 12:56
sms: Nem tudom leszünk-e egymásé, de az érzés mit adsz nekem, bent marad a szívemben, mintha itt lennél mellettem!
2007. jan. 13. 12:56
sms: Lehetek én bárhol, szívem erősen lángol. Ez a szív hozzád menne. Segíts, hogy így legyen, hogy szíven szíved legyen.
2007. jan. 13. 12:55
sms: Ki az? Ó- Betűvel kezdődik és borzasztóan szeret? Ó, hát az én vagyok!
2007. jan. 13. 12:55
sms: Ha szeretlek, akkor hazugság amit igaznak hittem én, hazugság a sírás, a bánat, s összetörtnek hitt remény. Egy átálmodott kárhozat, amely még szebbéfogja tenni az eljövendő álmokat.
2007. jan. 13. 12:54
sms: Éjszaka felriadok, nem vagy itt velem. Utolsó hangod, mosolyod még jelként él bennem. Csak tudd: bennem élsz, Kedvesem!
2007. jan. 13. 12:54
Sms: A kezet csak megfogni szabad. Elengedni vétek!Eldobni átok! Egymásba simuló kezek tartják össze az eget és a világot. Boldog Valentin Napot!
2007. jan. 13. 12:53
sms: Várom azt a napot, amikor megtörik az átok, várom a napot, mikor nem leszel már álom. Várom a napot, hogy megöleljelek, s füledbe súgjam, mennyire SZERETLEK!
2007. jan. 13. 12:53
sms: Tudod, hosszú álom az élet, valaki rosszat álmodik, valaki szépet. Én azt szeretném, ha mi együtt ámodnánk valami szépet, s álmunk soha nem érne véget!
2007. jan. 13. 12:52
sms: Szeretnék szeretni, szerelmet szerezni, szerelmes szívemet szívedhez szegezni. Szólj hát szaporán szívemnek szép szerelme, szerelmes szívedet szeretni szabad-e?
2007. jan. 13. 12:51
sms: Féltelek! Ha tehetném, vigyáznám minden léptedet. Vigyáznék Rád, mint egy angyal, hisz Te vagy az, aki már akkor hiányzik, mikor ébred a hajnal.
2007. jan. 13. 12:51
sms: Feküdj az ágyba, betakarlak!Hunyd le a szemed, megcsókollak. Álmodj rózsát, szép világot, álmodra majd én vigyázok!Távol vagyok, mégis veled, ugye érzed, fogom a kezed!
2007. jan. 13. 12:50
sms: Az élet egy játék, melyben folyamatosan fejlődnünk kell. A szerelem maga pedig a játék megfejtése. Én tudom, hogy mi ketten nyerni fogunk.
2007. jan. 13. 12:50
sms: Írok valakinek, ki nem is várja. Könnyes szemem mindig csak őt látja. Írok valakinek remegve, s félve. Egyetlen órában mindent elmesélve. Most csak arra kérlek pár sort te is írjál. De ha szíved másé, sose válaszoljál. Valaki mindig csak rólad álmodik, valaki szemében miattad könny ragyog. És ez a valaki, hidd el én vagyok. Ha fába betüt vésnek, belepi a moha. De a szív mely téged szeret, nem feled el soha.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook