Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek fórum

Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
190. tinendo
2007. jan. 29. 12:34

Vers:

Millio apró csók, ezer szerelmes ölelés,

éjszakákon át tartó forró szeretkezés!

Vad szerelem és örült szenvedély,

ez az ami bennem él!

Arra vágyom veled legyek,

csakis Téged szeresselek!

De rettegek hogy elillan a pillanat,

s valaki tőlem elraga.

Nem kisérsz majd utamon,

s nem marad más csak a fájdalom.

Nem lesz több közös ébredés,

s nem marad más csak az emlékezés.

Egyedül veled boldog ez az élet,

ezért kérlek SZERESS MÍG ÉLEK!!!!!

189. tinendo
2007. jan. 29. 12:33

Vers:

Vannak, akik már nem is gondolnak másra,


Egész lényüket elfedi a fájdalom homálya.


Ők azok, kik nem kapnak örömöt, boldogságot,


Már nem látnak szépet, nem találják az igazságot.



Nem rosszak ők, nem gonoszak, csak kétségbeesettek.


Félnek már élni, úgy érzik, a halálban is csak jobb jöhet.


Pedig boldogok lehetnének, hisz szerelmesek nagyon,


Sőt, nem is reménytelenül, ugyanúgy szeretik őket viszont.



Az élet elvitte őket messzire egymástól, s minden hiába,


A Sors könyvében ez az igaz szerelem mégsem volt megírva.


Hiába minden türelmes várakozás, küzdelem, magány és szenvedés.


Fenn az égben nem írták alá, szerintük ez csak egy tévedés.



Sokan szenvednek mások is, nem csak mi vagyunk a világon,


De túl gyenge vagyok, már aludni sem tudok éjjel az ágyon.


Nem várom meg, míg e szerelem nélkül lelkem elsorvad,


Helyette még a nap vége előtt kést mártok magamba…

188. tinendo
2007. jan. 29. 12:31

Szívem, hogy miért fáj..

E sóhaj mit jelent..

Rózsás arcod..

Elém képzelem..

Talán majd megtudod..

Lelkem mély érzelmét, ha..

Egybe olvasod versem..

Kezdő nyolc betűjét!

187. tinendo
2007. jan. 29. 12:28
Sms: Úgy szeress mint még soha, mintha szíved szívem volna. Csak egy percig szeress, míg elmondom, imádlak. Csak egy óráig szeress, míg megsúgom, kívánlak. Szeress egy napig, míg csókolni tudlak. Szeress egy életen át, és én is mindig szeretni foglak. Nyugszik a hajnal, pihen a táj, nem tudok aludni, mert valami fáj.
186. tinendo
2007. jan. 29. 12:28
sms: Megnéztem a szótárban a vonzó, a helyes, az édes, és a szexi szavak értelmezését, és nem csodálkoztam rajta, hogy a te neved volt odaírva.
185. tinendo
2007. jan. 29. 12:27

sms: "A nap vigyázzon Rád, ha nem fogom kezed,

A hold kísérjen utadon, ha nem vagyok veled.

A szél örüljön helyettem, amikor nevetsz.

De én legyek az egyetlen, akit szeretsz!"

184. tinendo
2007. jan. 29. 12:26
Sms: Veled van értelme a szónak, veled lehet szép a holnap. Veled születnek az álmok, veled magamra találok. Ne hagyj el bármerre lépek, fogd a kezem és szeress kérlek!
183. tinendo
2007. jan. 29. 12:26
sms: Álmodtam rólad, majd ébren kerestelek, érezni akartam ujjaid szoritását, hallani végre szavak suttogását, arcodat simitani, adni csókot 100-at, testedet érezni nem az üres ágyat, szemeidben úszni mikor felém ragyog, ha veled lehetek olyan boldog vagyok. De te nam voltál tegnap, csak csendben szerettelek, mert azt távolról is érzem hogy kezedben a kezem.
182. tinendo
2007. jan. 29. 12:25
sms: Mint felkelő nap a tó tükrét, Úgy tölti be szívemet az egyedüllét! De szememben a remény ott csillog, talán egyszer én is leszek boldog! Ne nézz a múltba mert könnyezel, Ne nézd a jövőt mert boldogabb nem leszel! CSak a jelennek élj, vidáman nevess, S csak azt tedd amit én SZERESS!!!!
181. tinendo
2007. jan. 29. 12:25
sms: Amikor neved halkan elsuttogom, hozzád bújni, némán az lenne most jó. Átölelni tested, mint medret a folyó, behunyt szemmel andalogni féltve örzött álmodban, s csókkal ébredni ölelő karodban.
180. tinendo
2007. jan. 29. 12:24
sms: Valami édes, valami fájó bús merengés úgy elfog néha mikor az úton mellettem elmész... úgy-úgy szeretnék visszafordulni és nézni utánad-nem szabad. S könnyem, érzem elönti bús szempillámat. Valami édes, valami titkos égi sejtés száll:valami súgja hogy te is éppen arra gondoltál.
179. tinendo
2007. jan. 29. 12:24
sms: Oly furcsák az emberek, a lelkük sír az ajkuk nevet. Egymásról azt hisszük, boldog talán s irigykedünk minden szaván. Azt hisszük ha a másik szeme ragyog gondolatai tiszták szabadok. S nem vesszük észre hogy vennénk észre, hogy a könnyei égnek csillogó szemébe. Hazugság az egész életünk, hisz akkor is sírunk ha nevetünk.
178. tinendo
2007. jan. 29. 12:24
sms: Szeretlek, bár tudom nem lehet, más nézi tüzét ragyogó szemednek, várlak , bár tudom felesleges, nem én vagyok az aki veled lehet. Sírok, bár tudom nem éri meg, szenvedéseimet te nem érted meg remélek, bár tudom értelmetlen, szerelmem örökké reménytelen. Felednélek bár tudom lehetetlen, arcod szívemnek feledhetetlen. Hallgatok bár nagyon nehéz,pedig csak szeretlek ennyi az egész.
177. tinendo
2007. jan. 29. 12:23
sms: Te vagy az életem, te vagy a szerelmem. Ha megcsókolsz, boldogságot hozol nekem.
176. tinendo
2007. jan. 29. 12:21
sms: Mikor előszőr néztem a szemedbe, tudtam a szívem tied lesz örökre. Érzem, hogy soha nem tudlak feledni csak akkor leszek másé, ha el fognak temetni!
175. tinendo
2007. jan. 29. 12:20
sms: Ha azokra gondolsz, kik téged szeretnek, rám is gondolj, mert én is szeretlek!
174. eva1229
2007. jan. 22. 22:35
"Szerelem: mikor egyik a másikat repülni hagyja, de ha zuhan fél szárnyát kölcsön adja"
2007. jan. 21. 13:45
A párnámra könny hull,mert nem lehetek veled, szívemben fény ragyog, mert NAGYON SZERETLEK!!!
2007. jan. 20. 08:55
Nevet a szél, süvít és zokog, szeretni mást én sohasem fogok, míg égen csillag ragyog, én addig tied vagyok!
171. Rika1
2007. jan. 20. 05:56

Álmod lennék ezüst éjben

Nyugtalan remegő holdfényben,

zaklatott vágyteli álom

amilyenre régóta vágyom.

170. eva1229
2007. jan. 19. 15:20

Régóta lappang egy gondolat a fejemben,

Egy aprócska dobbanás itt bent a szívemben,

Kimondani nem könnyű, de megteszem,

Mert tudnod kell, hogy csak VELED létezem

169. eva1229
2007. jan. 19. 15:19
Önnek 1 jó éjt puszis üzenete érkezett: Kérem a cuppanás elmúlása után aludjon el és álmodjon a feladóról! CUPP! :)
168. tinendo
2007. jan. 19. 14:23
sms: Ha a csillingelő hangodat hallhatom, úgy érzem bearanyozod a napom, s egyszer talán a füledbe súghatom, Kicsim jó veled nagyon!
167. tinendo
2007. jan. 19. 14:19
sms: Add nekem az álmod, mely lelkedben él, add nekem a szerelmed, mely szívedben él! Add nekem magadat, testedet, lelkedet és én ÖRÖKKÖN-ÖRÖKKÉ SZERETLEK!
166. tinendo
2007. jan. 19. 14:19
sms: Fáj az emlék, mégis öröm, álmaimban minden percem veled töltöm! Nem tudlak és nem is foglak elfeledni, kár, hogy így kellett megtanulnom SZERETNI!
2007. jan. 18. 11:18
Leszáll az est, jön egy manó, apró, álmot hozó. Kicsiny zsákja vállát nyomja, aludni fogsz, ő már tudja. Bebújik melléd az ágyba, és füledbe súgja: Te Drága!
2007. jan. 18. 07:51
A szerelem vágy,hogy akit szeretünk,szeressen benünnket.
2007. jan. 18. 07:49

A férfi és a nő két lezárt szelence,

és a kulcs mindkettőhöz a másikban van.

162. tinendo
2007. jan. 17. 21:00
sms: téli éjel álmodj csodaszépet, álmodd, hogy megcsókol egy szőke srác Téged! Átölel karjával és azt súgja Néked: Ugye nem haragszol, hogy SZERETLEK TÉGED?
161. tinendo
2007. jan. 17. 20:59
sms: Boldogságod szirmot bontson, örökké csak virágozzon, szerelmesed hozzád bújjon, forró szíved megborzongjon, Te vagy kit mindig imádok, Boldog Valentin napot kívánok!!
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook