Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek fórum

Valentin napi szerelmes sms-ek, idézetek, versek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
310. tinendo
2007. febr. 5. 10:14
Gyűlölöm a napot, mert érinthet téged. Gyűlölöm a holdat, mert veled lehet éjjel. Gyűlölöm a vizet, mert ajkadhoz érhet. Elmondani nem lehet, úgy szeretlek téged.
309. tinendo
2007. febr. 5. 10:14
Vannak olyan pillanatok az életben, amikor annyira hiányzik nekünk valaki, hogy ki szeretnénk őt szakítani az álmainkból és úgy igazából meg szeretnénk ölelni.
308. tinendo
2007. febr. 5. 10:13
Az ördög jött el értem, a lelkemet kérte. Én oda adtam neki, mert téged ígért cserébe.
307. tinendo
2007. febr. 5. 10:13

Szerelmes sms


# Többet ér egy pillantás ezer hamis szónál, egyetlenegy érintés ezer hamis csóknál. S ha édes ajkadról már csak bántást kapok, te ne nem láthatod, de én belül meghalok.


# Szeretném a szívemet kitépni, s virág helyett az ablakodba tenni. Hogyha látnád a hervadó szívemet, akkor tudnád, hogy igazán szeretlek.


# Csalódni kell, hogy boldog lehess. Gyűlölni kell, hogy újból szeress. Kell tudni nevetni és sírni, valakit megunni és újból visszahívni. Csalódni kell százszor, csalódni ezerszer, hogy boldog lehess egyetlen egyszer.


# Hiába tagadnám, régóta szeretlek, könnyeim titokban érted peregnek. Kértem a Jóistent tanítson feledni, válasza ez volt, téged kell szeretni.


# Öröm és bánat együtt van szívemben, egy könnycsepp is megcsillan szememben. Ha kérdeznéd, mi bajom, csak annyit tudnék mondani, hiányzol és nem tudlak feledni.


# Van aki könnyen megkapja azt akit szeret, van aki csak csendben sír és szenved. Van aki könnyek nélkül tud feledni, s van aki meghal, mert igazán tud szeretni.


# Este, ha kigyúlnak a csillagok, úgy fáj, hogy te ott, és én itt vagyok. Felsír bennem a hozzád hívó vágy, s rólad álmodom át az egész éjszakát.


# Álmodj szerelmes meséket és mindig az legyen a vége, hogy szeretlek téged.


# Azt mondják, amikor megszülettél, esett az eső. De nem az eső esett, csak Isten sírt, mert elveszítette a legszebb angyalát.


Párnád arcom, mely bőrödhöz simul. Paplanod karom, mely átölel szótlanul. Ágyad testem, mely testedhez ér. Álmodban vigyázzon rád az éj.

306. tinendo
2007. febr. 5. 10:12
Öröm és bánat együtt van szívemben, egy könnycsepp is megcsillan szememben. Ha kérdeznéd, mi bajom, csak annyit tudnék mondani, hiányzol és nem tudlak feledni.
305. tinendo
2007. febr. 5. 10:12
Csalódni kell, hogy boldog lehess. Gyűlölni kell, hogy újból szeress. Kell tudni nevetni és sírni, valakit megunni és újból visszahívni. Csalódni kell százszor, csalódni ezerszer, hogy boldog lehess egyetlen egyszer.
304. tinendo
2007. febr. 5. 10:12
Többet ér egy pillantás ezer hamis szónál, egyetlenegy érintés ezer hamis csóknál. S ha édes ajkadról már csak bántást kapok, te ne nem láthatod, de én belül meghalok.
303. tinendo
2007. febr. 5. 10:11
Kis üzenet mondd meg néki, hogy a szívem még a régi. Hogy én mindig őt imádom, boldogságom tőle várom.
302. tinendo
2007. febr. 5. 10:10
Te nem tudhatod milyen az, ha igazán szeretsz, ha valakit egy életen át sohasem feledsz. Ha minden egyes nap az emlékével fekszel és másnap reggel újra csak rágondolva kelsz fel.
301. tinendo
2007. febr. 5. 10:10
Sohase gondoltam, hogy ilyen szép az élet, mióta ismerlek csak azóta élek. Szívem szíveddel lágyan összedobban, szeretlek napról-napra, jobban és jobban.
300. tinendo
2007. febr. 5. 10:10
Miért nem hiszed el, hogy nem szeretek mást? Miért nem hiszed el nekem ezt a vallomást? Ha nekem születtél, miért nem vagy az enyém? Ha nem nekem születtél, miért születtem én?
299. tinendo
2007. febr. 5. 10:08
Ha egyszer eltünnél, és egy jótündér csillagokká szórna szét, az olyan széppé tenné az eget, hogy az emberiség beleszeretne az éjszakába.
298. tinendo
2007. febr. 5. 10:08
Te vagy az egyetlen ki örömöt okoz, nélküled az életem egy bezárt doboz. Várom a percet, mikor újra láthatlak, s a dobozból kitörnek a titkos vágyak.
297. tinendo
2007. febr. 5. 10:08
Van egy álmom, amelyben a legfontosabb szerepet neked szánom. Ha egyszer valóra váltom, én leszek a legboldogabb a világon.
296. tinendo
2007. febr. 5. 10:08
Ha egy érintésed fájna, és a pokolba jutnék érte, egész életem veled tölteném és nevetnék a tűzben.
295. tinendo
2007. febr. 5. 10:08
Piros rózsa árnyékában esküszöm én neked, hogy nem fogok mást szeretni, csak egyedül téged.
294. tinendo
2007. febr. 5. 10:07
Én sosem voltam szerelmes, én nem voltam soha engedelmes. De most valami furcsát érzek, hogyha a csillogó szemedbe nézek. Egyedül csak neked vagyok engedelmes, úgy hiszem most vagyok szerelmes.
293. tinendo
2007. febr. 5. 10:07
Vágyok arra a csókra, mely bőrömet simítja. Vágyom az érintésre, mely enyém maradna örökre.
292. tinendo
2007. febr. 5. 10:07
Eltűnődöm mennyit vártam rád, hosszú éveken át, többet, mint gondolnád. Eltűnődöm mennyit álmodoztam én, s ami eddig álom volt, most mind az enyém.
291. tinendo
2007. febr. 5. 10:07
Csak azért mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti azt, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével.
290. tinendo
2007. febr. 5. 10:07
Amikor baj van, mindig egyedül érzed magad. Megkésve, de rájössz miből fakad. Rájössz miből ered, és azt is elismered, nem rossz dolog, ha van aki szeret.
289. tinendo
2007. febr. 5. 10:07
Kicsiny szívem érted dobban, úgy zakatol, majd felrobban. Ez a szív csak érted remeg, és azt mondja, még mindig szeret.
288. tinendo
2007. febr. 5. 10:06
Bárhol is jársz, melletted ott vagyok, vigyázok rád, ha alszik az angyalod. Egyedül nem hagylak sohasem, ígérd meg te is ezt nekem.
287. tinendo
2007. febr. 5. 10:06
Álmodj néha rólam, és én ott leszek veled, ha megérint a hajnal korábban ébredek. Szólj néha hozzám, ha hiányzom neked, keress álmaidban és én ott leszek veled.
286. tinendo
2007. febr. 5. 10:06
A legmagasabb ház legfelső ablakából ordítanám, szeretlek, torkom szakadtából. A kiabálást addig nem is hagynám abba, amíg a világon már mindenki hallja.
285. tinendo
2007. febr. 5. 10:06
Szeretnék a szél fuvallatával simogatni, a nap sugarával melegíteni. Szeretnék én a levegő lenni, mert így mindig veled tudnék lenni.
284. tinendo
2007. febr. 5. 10:06
Ha egy könnycsepp legördül az arcomon, az azért van, mert hiányzol nagyon. A hiányod megszokni soha se fogom, mert itt élsz a szívemben, s ez jó nagyon.
283. tinendo
2007. febr. 5. 10:06
Kék álomsziget ahová hívlak, túl az óperencián, ahol az orchideák nyílnak. Ahol nincsen más, csak csókok és nyár, szerelmes, hosszú, forró éjszakák.
282. tinendo
2007. febr. 5. 10:05
Te nem tudhatod milyen az érzéstől égni, minden egyes nap csupán viszonzást remélni. Te nem tudhatod milyen az csakis érte élni, és milyen rossz állandóan csalódástól félni.
281. tinendo
2007. febr. 5. 10:05
Könnyebb a kősziklának lágy vízzé válni, mint két igaz szívnek egymástól elválni. Mert ha két igaz szív egymástól elválik, még az édes méz is keserűvé válik.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook