Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki érti ezt? fórum

Ki érti ezt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ki érti ezt?

1 2
2010. szept. 17. 14:53
Igen furcsa kalandot kereső férfi, akihez nem való egy rendes, becsületes lány, aki tartós kapcsolatra vágyik és nem valamiféle átmenetire és zűrzavarosra. Ő csak a haverjainak élt, de legalább maradt volna egyedül és ne keserítette volna meg az életedet, hanem inkább saját magának tartozzon számadással ő egy kezelhetetlen típus ő csak ebben a világban tud létezni neki nem való semmilyen partner, mert önző és csak a másoknak él. Bármennyire is fájó ott kell hagyni és akadjon olyan, aki megbecsül tégedet. Üdv.Ágnes
2009. szept. 19. 22:35
Szia!Tudom,hogy mar viszonylag régen történt ez az eset,azota biztos sokkal jobban vagy. Most én vagyok hasonló helyzetben:( 3éve voltunk egyutt a baratommal.az utolso 1evben mar nagyon sokat veszekedtunk,de vegul mindig sikerult megbekelnunk,egeszen idaig.Szerinte en mindig jelentektelen dolgokon ragodom és vitazom,sztem meg épp az ellenkezoje,nagyon sokminden bant amit ugy erzem ki kell mondanom. Most mar banom mert az egesz kapcsolatunkat tonkretette.A lenyeg az,h egy ilyen veszekedes utan masnap szakitottunk,pedig meg szeretjuk egymast legalbbis en ot biztos. ugy gondolta,h mar nem vagyok neki annyira fontos,h elviselje mindezt..4napig birtam nelkule.Bar ez tunt esszerunek,h szakitsunk hiszen nem ertjuk meg egymast,de 3ev utan nem tudok egyik naprol a masikra lezarni egy kapcsolatot.nagyon szenvedek,ma felhivtam,gondoltam hianyzom neki...talan kibekulhetunk.hat sajnos nem.azt mondta,h nem akar mar tolem semmit,mar nem szeret eléggé.ezt meg is ertenem csak mult heten meg en voltam elete noje akivel eltudta volna kepzelni az eletet,most meg hirtelen mar nem akar tolem semmit.megszakad a szivem.ha ket ember szereti egymast akkor megtud bocsajtani en megtudtam neki o mert nem?csak hitegetett a szeretetevel eddig is?Nagyon kikeszultem nem tudom mihez kezdjek nelkule.ketsegbe ejt,h akar orokre elveszíthetem.Hagyjak neki idot?de mi a garancia ,h rajon arra h szeret...:(
2009. szept. 2. 12:12
szia˘! Talán te megértesz azért irok neked elsősorban! de más véleménye is érdekelne! Én is hasónló helyzetben vagyok csak nekem 400km-re lakik az illető. Fél éve tart körülbelül eés nekem is úgy tünt minden rendben de volt egy kis bibi. Volt titkolni valóm a múltammal kapcsolatban,mert múszáj volt ,mert ha elmondom neki biztos el sem kezdődik az egész köztünk. Aztán elmondtam nagyrészt az ő ösztönzésére.Nagyon rosszul reagálta le. azóta tart még a kapcsolat de már nem olyan mint régen,nem tudom mit kellene tegyek ,folytassam vagy ne ,hülyeségeken veszekszünk azóta.szerinted vagy szerintetek mit csináljak ,hogy lehetne jobb ez a kapcsolat? MÁR BELE FÁRADTAM MERT AZÓTA NAGYON SOK MINDENT MEG KELLETT VÁLTOSZTATNOM!(és még sem vagyok elég jó neki) de viszont nem tudom otthagyni mert túlságossan megszerettem!
2009. aug. 3. 19:48

Köszönöm mindenkinek a jó szavakat:)

Puszi mindenkinek!

2009. júl. 29. 15:43
Kedves Renáta! Ne bánkódj a kedvesed után, tényleg nem érdemel meg téged. Lehet hogy most úgy érzed, megszakad a szived, de hidd el nem fog. Legközelebb óvatosabb légy! tapasztalatból mondom, körülbelül neken is ez a történetem. Fel a fejjel!!
45. Gligi
2009. júl. 27. 20:43

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, de hidd jobb, hogy most az elején megtörtént mindez, mintha több idő alatt anyagilag jobban összeépültök és akkor következik be a szakítás!

Fel a fejjel ! Fiatal vagy előtted az élet és valahol utad során találkozol a nagy Ő-vel aki szeret,tisztel,megért és támogat :-)

44. vekvik
2009. júl. 27. 16:06

Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Tavaly ilyenkor velem is hasonló történt, csak azzal a különbséggel, hogy mi nem laktunk együtt.

Ez is kb 1 hónap alatt zajlott. Nem akart velem beszélni, nem hívott, pedig ingyen beszéltünk egymással. Azt mondta, hagyjam békén mert tanul én meg folyamat sakkoztam, hogy vajon mi a baj. Ha meg rákérdeztem felkapta a vizet. Aztán egyik este telefonon kinyögte, hogy szakít velem, mert másba szerelmes és attól a lánytól egy óra alatt többet kapott, mint tőlem egy év alatt. Ráadásul értünk is ő kűzdött többet. Tudom milyen rossz a tehetetlenség, de próbáld meg magad össze szedni és túl lépni!!! MUSZÁJ!!! Ha gonodlod menj el pszichológushoz, hidd el sokat segít. KITARTÁS!!!

Együtt érzek veled!!!

2009. jún. 27. 18:00
Sajnálom h így alakult a kapcsolatod. Nekem is feltünt a cikkedben, h vajon mitől változhatott meg ennyire a párod?? A haverok teledumálták a fejét, vagy megrémült mihelyt komolyra fordult köztetek a dolog? Ha yg bánt veled, akkor nem érdmeelt meg téged. Ki az a nő, aki ezeket el bírja türni? Velem is hasonlókat játszott el az exem. Nehéz volt a felejtés,de megérte. Máig nem tudom én sem mivel érdemeltem ki azokat a dolgokat, amiket elkövetett ellenem. De hidd el, találsz majd egy olyan férfit, aki meg is tud becsülni. Csak kérlek tarts ki és légy erős!!!
2009. jún. 26. 12:33
Nehéz túl tenni magad a csalódáson,de szép lassan sikerül majd ,hidd el.Azt mondják,"kutya harapást szörével".Vagyis ne hagyd magad csak azért is mutasd meg,menjél társaságba.És ismerkedj!!!!!!! szia
2009. jún. 26. 07:16

Nagyon sajnállak, szerintem én még jobban összetörtem volna...

Remélem azért a vizsgád sikerült!!

Pasi van még elég, egyszer biztosan te is megtalálod az igazit, és boldogabb leszel mint valaha:)Járj szórakozni, legyél nyitott, tereld el a gondolataid, úgy majd könnyebb lesz felejteni.

Kitartást!!

2009. jún. 25. 17:58
köszi szépen:)
2009. jún. 25. 17:22

Hééééé, hát nehogy már egy ilyen ember után szomorkodj!!!!!


Nem érzéketlen vagyok, de én is jártam sok évvel ezelőtt nagyon hasonló cipőben - csak ott több év után lett ez a vége - és mondhatom, hogy minden szomorkodásra, búslakodásra pazarolt óra, perc : KÁR. Egy percet sem ér meg, hidd el, villámgyorsan lépj tovább, és nevess azon, hogy olyan szerencsés vagy, hogy megszabadított a sorsod egy ilyen jellemtelen, hazug alaktól. Sok szerencsét!!!!!

2009. jún. 25. 07:18

A véleményem ugyanaz, mint több előttem szólónak. Túl gyorsan összeköltöztetek!!!!

Minden kapcsolat lángolással kezdődik és ha mindenkivel azonnal összeköltöznénk...ááá! Nem szabad! A puding próbája az evés? Ja. De nem ezé a pudingé.

Hagyni kellett volna egy kis időt, hogy jobban megismerjétek egymást, hogy a lángolás ne csak lángolás, hanem izzás legyen...az sokkal tartósabb. A hirtelen fellángolás általában hirtelen hamuvá is ég...kellett volna az a jó néhány hónap (a Te esetedben inkább év...túl fiatal vagy), hogy ilyen komoly döntésre szánd el magad.

Lehet, hogy néhány hónap együtt járás után Te mondtad volna, hogy "köszönöm szépen, inkább mégsem. Nem ezt a lovat akartam."

És hogy a pasi ilyen flegma módon szakított...hmmm...ha előtte jobban megismerted volna, kiderült volna számodra, hogy ez a nagynak tűnő szerelem nem is annyira nagy.

Hidd el, csak elkápráztatott a kezdeti lelkesedése! Megrogytál attól, hogy valaki ilyen kitartóan ostromol, hogy TE kellesz neki, hogy TE vagy számára (akkor) a világ közepe és egyszerűen megadón a karjaiba omlottál.

Megkockáztatom, még az az érzés sem szerelem, amit érzel. Csak heves lelkesedés , vagy lángolás, ahogy a cikkben írtad. És most, hogy lelépett, magadra maradtál az érzéseiddel, amit persze az ember ilyenkor sokkal intenzívebben él meg. És viszonzás nélkül könnyen lehet keverni a szerelemmel...

Ne aggódj, el fog múlni! Néhány hónap múlva már nem úgy fogsz rá gondolni, mint életed nagy szerelmére.

Idővel újra nyitott leszel egy új kapcsolatra, de akkor vigyázz! Nehogy azonnal összeköltözzetek!!!

2009. jún. 24. 21:38
Remélem! Fő az optimizmus:)
36. 40163fd81d (válaszként erre: 35. - B. Renáta)
2009. jún. 24. 21:05
Menni fog:))
35. B. Renáta (válaszként erre: 34. - 40163fd81d)
2009. jún. 24. 19:51
hát eggyenlőre őrülök, ha összetudom szedni magam!
34. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - B. Renáta)
2009. jún. 24. 18:36
Sajnálom,hogy ez történt,de igen,köszönd meg,hogy megszabadultál tőle:)))
33. B. Renáta (válaszként erre: 32. - 40163fd81d)
2009. jún. 24. 18:32

Szia! Hát megköszönni biztos nem fogom neki ezt a helyzetet! mert ugyanis ő hozzám nemvolt őszinte én mindent mástól tudtam meg na meg tőlle amikor részegvolt és nemtudott már magáról! Na meg az msn előzményeiből..... szóval elég csúnyán elbánt velem!

Ja és ami a legjobb az az, hogy 3 hétmúlva rájött a szakítás után, hogy ő mégis szeret! És elkezdett könyörögni meg megsajnáltatta magát mert volt egy motorbalesete ami nemvolt komoly viszont nagyon ügyesen kijátszotta az érzelmeimet! Gyenge pillanatomba kibékültünk egymásnak örültünk 1 napig még lefeküdt velem aztán csinált egy nagy balhét majd azóta nemis jelentkezett és ennek már több mint 2 hete! Nemis tudok rólla semmit! Szóval elég eggyértelmű, hogy mi baja volt....! Szóval sikerült mégjobban összetörnie és ezt köszönjem meg??????

32. 40163fd81d (válaszként erre: 3. - B. Renáta)
2009. jún. 24. 10:41

Szerintem köszönd meg majd neki alkalomadtán,hogy őszinte volt veled.

Egy regiment férfi és nő futkos a világban,aki mivel nem akarja megbántani a párját,csak sodródik az eseményekkel,közös ez,közös az,gyerek,család stb.....közben teljesen más felé akar menni,mást szeretne,nem érzi jól magát a kapcsolatba.

Tudom ,most ez a dolog,szemétségnek tűnik,de szerintem egyáltalán nem az.

A szemétség az ,ha valaki áltatja önmagát,vele együtt a párját is,hogy majd jobb lesz.

31. 6f773a273c (válaszként erre: 12. - Moonika80)
2009. jún. 24. 10:28
Hagyd ott a francba!ez egy szaralak!!nem érdemel meg Téged!Hidd el ha a másik feled lenne,az azt jelentené,hogy ő is akar Téged testestül-lelkestül!A csaj nevét meg add meg,mert kibelezzük közösen:P !
2009. jún. 24. 10:21

Az ilyen pasikat a töküknél fogva kéne felakasztani egy lakatlan szigeten egy jóó magas fára!Rohadjon ki a bele,már megbocsássatok!Természetes,hogy nem ilyet érdemelsz,én csak azon csodálkozom,hogy eddig birtad,és azt is birtad hogy csajokhoz járkál!Én már akkor utána néztem volna,és mondtam volna,hogy megyek veled,vagy vége az egésznek(my way,or the high way!)!!!Csodálom a kitartásodat,nem lehet most könnyű Neked,de hidd el akár holnap,akár egy hónap múlva de biztos,hogy megismersz egy olyan fiúval,aki Hozzád való,és megbecsül Téged!De egy ilyen féreggel nem lett volna jó,ha együtt maradsz!ő sem tudta,hogy mit akar,akkor meg fölösleges belelovallni Magad egy ilyen "furcsa" kapcsolatba!Hidd el így történt a legjobban a dolog,és próbálj meg minél többet lenni a barátaiddal,szüleiddel,akik segitik feledtetni ezt a dolgot!Sok szerencsét!



LE AZ ILYEN PASIKKAL!!!!!!!!!

2009. jún. 22. 18:01
A történetből ítélve, nem veled van baj, hanem vele, az ő éretlenségével vagy jellemével, mert szerintem a lényeg abban van, hogy ő nem tud párkapcsolatban élni. Sajnálom, hogy te ittad meg ennek a levét. De nem érdemes búsulni.
28. B. Renáta (válaszként erre: 27. - 478b491e88)
2009. jún. 22. 16:33

Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!!!

Szívesen elolvasom a te történetedet-is!

Puszi!

2009. jún. 22. 15:09

Szia Reni!

Hidd el nekem ,ez a pasi a nyomodba se er,nekem is volt ilyen kapcsolatom,de en 2 evig huztam,nem kivanom senkinek ezt amin te is atmesz! Viszont nalam egy dolog jott be.Kinyitottam a szememet es ha hiszed ha nem a ferjem ott volt elottem,csak vak voltam,nem is vettem rola tudomast.

Igy neked is csak azt tanacsolom,nyitott szemmel jarj es az igazi mar ott van valahol es CSAK TEGED VAR! :D Szivesen meselek,ha akarod priviben. Ha nem vagy egyedul konnyebben tulteszed magad rajta. Egy jobarat ilyenkor a legnagyobb kincs;) Puszi,ne csuggedj!

2009. jún. 22. 06:47

Szervusz kedves Reni!


Én semmi kivetnivalót nem találok abban, hogy már az elején összeköltöztetek. A puding próbája, hogy megesszük. Sokkal őszintébb ez, hogy amikor tulajdonképpen átestek a szerelem vakká és süketté tevő ágyban megtapasztalható élményein a hétköznapok folyamatos elvárásainak ez a fiatalember képtelen volt megfelelni. Hamar előjöttek az emberi problémák, a becsület a tisztesség hiánya, az hogy felelőséggel kellene tartoznom egy ember felé és kötelezettségeim vannak vele szemben.

Szabadúlj meg tőle, amilyen hamar csak tudsz!!!

Te az elvárható módon jártál el ebben a kapcsolatban, mindvégig emberként vállaltad a problémákat, a hiba nem benned van és ne legyél mártír egy olyan ember miatt, aki a kisujjadat sem érdemli meg.

Örülj, neki, hogy tanulópénzt aránylag olcsón kifizetted és legközelebb sokkal óvatosabb legyél. Az igazi férfi, aki szereti a párját, az a tenyerén hordozza,óvja, félti és imádja minden tekintetben. Ezt ne felejtsd el soha!

Szeretettel üdvözöllek forsterh

2009. jún. 21. 20:06

Sziazstok!

Köszönöm szépen a sok tanácsot! Nagyon aranyosak vagytok!

puszi!

2009. jún. 21. 19:30

Szia Reni!

Kicsit még "nyalogasd" a sebeidet, de aztán lépj tovább, nem érdemel meg egyetlen könnycseppet sem. Gondol arra, hogy ő milyen könnyen lépett tovább a dolgon, ez erőt kell, hogy adjon! Sok sikert, és hdd el, mindig jön jobb.

2009. jún. 21. 17:47

Szerintem is az a baj hogy azonnal szinte azonnal összeköltöztetek, nagyon elsiettétek. Neked komoly szándékaid voltak és ő ettől beijedt inkább lelépett...

Nem kellett volna így elsietni, és már rögtön jövőt tervezni pár hónap után.

2009. jún. 21. 17:34
nagyon elsiettétek a dolgokat, túl gyorsan összeköltöztetek... :( a pasas biztosan berezelt. :(
21. Monro
2009. jún. 21. 09:56

Kedves Reni!

Bízony ezek a történetek nagyon szomorúak, de ugazából tanulságosak is. Nagyon korán összeköltöznek mostanság a a fiatalok, nem számolva a következményekkel. Igaz az a régi mondás, hogy lakva ismeri meg egymást az ember. A mi időnkben nem volt divat az összeköltözés, igazából házasság után csiszolódtunk össze, de valahogyan jobban megbecsültek a férfiak, mint most. Ezek a pasik csak azt szeretnék mint a basák. Körülöttük egy biztos pont, aután jöhetnek a háremek, akiket cserélgetik s természetesnek veszik, ők mindent, de egy nő semmit!! Na, ez nem működik! Hidd el, rájössz hamarosan, hogy ez a pasi nemsokat érdemelt tőled meg. Kívánom, hogy megtaláld az életben azt a társat, aki megbecsül és igazán szívből szeret! Nagyon kiadtad magad ennek az embernek, ezt amait nem szabad. Egy nő legyen kiismerhetetlen, ne fogadja el a hibáit a férfinak, hanem rögtön próbálja kimondani sérelmeit, s ha a másik düh kitöréssel reagál, el kell gondolkodni azon, hogy érdemes.e tovább? Túl türelmes és alázatos voltál mert nagyon szeretted.

Fiatal vagy, előtted az élet, legyenek céljaid s minden rendbe jön. Bocsánat, hogy hosszú voltam.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook