Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vichy Normaderm fórum

Vichy Normaderm (beszélgetős fórum)


1 2
53. BONJIgirl (válaszként erre: 51. - BONJIgirl)
2010. szept. 30. 20:04
Már nem aktuális a bejegyzés!
52. Anda39
2010. szept. 29. 13:15

Most vettem a Normaderm tri activ krémet, mert már untam,hogy fénylik a bőröm a többi arckrémemtől. Pár napja használom, úgyhogy azon kívül, hogy tényleg matt a bőröm, még mást nem tapasztaltam - nem lettem szebb :) meg ilyesmi.

Amúgy használtam már pár fajta Vichy arckrémet, de azt mondom, nem volt érdemes annyi pénzt rájuk költeni, mert semmit nem javítottak a bőrömön.

2010. szept. 1. 11:24

Sziasztok!


Én rendesen megjártam a Vichyvel! A sok pozitív vélemény után eldöntöttem, hogy veszek egy Normaderm Mélytisztító Gélt(400ml-is) és egy Pro Mat-ot! Mindössze 3-szor használtam a termékeket,de apró kis kidudorodások jöttek ki az egész arcomon.. A bőrgyógyász megállapította h kiszárította a bőrömet,és írt fel rá valami krémet...

Nem tudom,miért történt most ez, hiszen már 2 tubus Nappali krémet is elhasználtam az elmúlt egy évben...


Ha valakinek mégis bevált, akkor tőlem megveheti a két krémet 5000Ft-ért! Ha csak az egyikre tartasz igényt,azt is viheted. (Darabja 2500.-)


email címem: bonji@freemail.hu


Üdv.:Judit

2010. márc. 29. 21:10
Szerintem nem, ha használsz mellé hidratáló krémet is.
2010. márc. 29. 19:26

Sziasztok!

én is most szeretnék venni a most reklámokban látható normadermet, amihez ajándék szárító stift van.

Vegyes bőröm van nagyon zsíros , mitesszeres , de közben száraz is a felszíne!

Nem tudom vajon a krém szárító hatása öregíti-e a bőrt!Mert szerintem nagy valószínűséggel igen!

Szerintetek?

Előre is köszi a választ!

2009. okt. 26. 10:32
Sziasztok! Én csak ajánlani tudom a Vichy Normaderm termékcsaládot, nekem tökéletesen bevált. Arctisztításra a mélytisztító gélt használom, éjszakára a Normaderm Nuit/Night krémet, nappalra pedig a Normaderm Pro Mat krémet. Először csak az éjszakait használtam, mert a páromtól azt kaptam ajándékba egy Vichy dezodorral együtt, reggelente csillogásmentes és egyenletes volt mindig a bőröm, de nappal továbbra is szenvedtem a csillogástól, így nézelődve a Vichy honlapján rátaláltam a Pro Mat nappali arckrémre, ami egész napra matt hatást biztosít, amihez olyan szerencsém volt, hogy épp a mélytisztító gélt ajándékba adják ingyen, szóval ezt a három terméket használom az arcomra és maradéktalanul meg vagyok velük elégedve. Drágának drága, de eddig meg egyfolytában váltogattam a kozmetikumokat, mert elégedetlen voltam, akkor inkább legyen drága, de jó.
2009. júl. 3. 19:40

Nekem a Vichy Normaderm mélytisztító géljét ajánlották itt is ls a patikában is. Mondták, hogy valaki lehet hgy érzékeny az összetevőire, de ha nem, akkor csodákat tesz a bőrrel!

Hát sajnos én az első kategóriába tartozom, pedig itt a Hoxán is mindenki ezt ajánlotta, rengeteg jó tapasztalatot olvastam róla.

Úgyhogy ha valaki olyan szerencsés, hogy nem érzékeny a bőre rá, akkor szívesen eladom.

A patikában 3299 Ft-ért vettem, egyszer használtam, szóval majdnem teli, 150 ml pumpás.

2500 Ft-ért eladnám valakinek, akinek ezek a termékek beváltak.:) Ha valakit érdekel, írjon privit.

46. Katthy (válaszként erre: 45. - Veronika27)
2009. jún. 23. 11:34

Akár ez is lehet, bár ha olyan helyen sérül meg a bőröm - pl. comb - ahol nem éri nap, ugyanúgy bebarnul, mintha az alkaromat kaparja meg a macska, vagy elkaparok egy patit.

A citromlé jó ötlet, köszi, a többit meg a bőrgyógyász tán kiokoskodja... :)

45. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Katthy)
2009. jún. 23. 09:45

Azért barnult be a helye, mert UV érte. Ezért is nem ajánlott pl. arctisztítás után napozni. Egy kozmetikus segíthet ezeken, bár ha csak pl. pattanás helye barnult be, akkor próbáld meg a citrom levét, mint halványító.

Egyébként a vírusos, gombás, baktériumos megbetegedések után is maradhatnak foltok a bőrön.

44. Veronika27 (válaszként erre: 22. - B_hanna)
2009. jún. 23. 09:39

Ez azért van így, mert a szőr nem egyszerre nő. 3 fázisa van: növekedési, átmeneti és nyugalmi fázis. Ez hajnál is így van. Szóval van, amikor nem nő a szőr.


Egyébként a szőr megerősödését nem csak a borotva okozhatja! Sokaknak eszébe sem jut, de a napfény meg a szolárium UV sugarai, a nemi hormonokat tartalmazó gyógyszerek, a placentás készítmények is ehhez vezetnek.

43. Katthy (válaszként erre: 42. - Kenza23)
2009. jún. 22. 17:51
Nekem is vízhiányos, és vígan elvagyok a normadermmel... bár csak az éjszakait használom, lehet, hogy a nappalival együtt már sok lenne, a fene tudja.
2009. jún. 22. 17:07
olyan krémet még nem találtak fel,ami mindekinek beválik. Ha vízhiányos a bőrőd akkor tényleg nem jó rá a normaderm. Az csak a zsíros bőrre jó, a kveretre már ritkábban jó. Barátnőm kevert arcbőrre propoliszos krémet használ.Neki az vált be, nekem meg nem.
41. hópihe1989 (válaszként erre: 40. - Katthy)
2009. jún. 22. 16:48
Nem, mert az én arcom amellett hogy pattanásos még vízhiányos is, így az enyémet túlságosan kiszárította. Nem tudom már mit kenjek a fejemre. :(
40. Katthy (válaszként erre: 39. - Hópihe1989)
2009. jún. 22. 15:33
Neked nem jött be?
2009. jún. 22. 12:33
Én megválnék Vichy Normaderm arclemosómtól. Kevés hiányzik belőle.
38. Stripy
2009. jún. 22. 03:51
Aztaaa ez olyan lett mint egy rossz teve reklam:D:D:D:D:D:D Kivetel h ez igaz:)))
37. Stripy
2009. jún. 22. 03:50
Sztem sem jossz ki dragabban a Vichy termekekkel.Ha azt veszed h hany kremet veszel meg ami nem hasznal es meg artasz is vele a borodnek.A Vichybol nem kell markonyit kenni az arcodra,sztem a legjobb valasztas.Es valoban sprolsz a make-up-on is:))En amiota a korabban belinkelt tisztitot hasznalom kremet sem kell az arcomra kenni(csak a szem kore szoktam),mert tokeletesen hidratal is es a borom is megtalalta az egyensulyt.Furdesnel hasznalom en is a melytisztitot:))
36. Kenza23 (válaszként erre: 35. - B_hanna)
2009. jún. 22. 01:32
Én kozmezikai ipraban dolgozom, és meglepődom ,hogy olyan krémeket vesznek meg több tiz ezerért amit én soha nem tudnék megvenni..A normaderm család Nekem 2-3 hónapig elég, és minden nap kenem. 3havonta költök rájuk olyan 10-12 ezret,cserébe leszoktam a dohányzásról..Nem kell hatvanféle alapozót használnom, a pattanásos bőrömre mert már nem az.Nem kell kozmetikushoz járnom egy hónapban többször is kezelésre,nyomkodásra. A bőrgyógyász által felírt kenegetős oldat úgy kiszárította a bőrőm, hogy hámlani kezdett. Vettem arckrémet,hogy regenerálja,nem is egyet, nem kettőt, mindtől olyan ragyák jöttek ki az arcomon..elajándékoztam mindet..Nem volt olcsó az sem.Termékminta útján ismertem meg a Normadermet, egészen pontosan a mélytisztító gélt. Első alkalommal úgy lepucolta rólam a mitesszereket, főleg az orromról,azt hittem rosszul látok.Meglepődtem! Főleg azon,amikor a kollégáim két nap után, kérdezték mit csináltam az arcommal, hogy ilyen szép matt?.A minta után vettem gélt, hidratáló nappalit, éjszakait,promat,.. ezeket használom most. A gél elég jó sokáig,pedig nappal és este is azzal mosokarcot. és azt hiszem 2900 forint volt,mellé járt ajándék is.
35. b_hanna (válaszként erre: 33. - Kenza23)
2009. jún. 22. 00:26
Nem hinném, hogy rossz lenne, csak hát elég borsos az ára...
34. Bernkie (válaszként erre: 33. - Kenza23)
2009. jún. 21. 23:49
Az biztos!!!Szerintem is próbáljátok ki, a vendégeimnek is tetszik!!!
2009. jún. 21. 22:14
nekem a legjobb választásom volt a normaderm család..szinte minden mást kipróbáltam előtte. Egy próbát mindnekinek megér..
2009. jún. 21. 15:55
Én amúgy a NIVEA VISAGE Oxygen Power Élénkítő arclemosó zselét használom egy ideje. Nagyon szeretem. Nem szárítja az arcom és szépen kitisztítja :)
31. Katthy (válaszként erre: 29. - Stripy)
2009. jún. 21. 11:39
Köszi szépen, megyek is bankot rabolni, aztán jól bevásárolok! XD
2009. jún. 21. 10:00
sziasztok! Eladó egy vichy normaderm arc tisztító gél. egyszer használt. ha valakit érdekel, sarkany@velvet.hu cimre irjatok megegyezünk.
29. Stripy (válaszként erre: 9. - Katthy)
2009. jún. 21. 04:55

Sziasztok!

Nekem is ez volt a problemam regen es eleg sok szarsagot a kepere kentem ami meg rosszabba tette.Kiprobaltam a Proactiv-ot is.Ti ne tegyetek!!!!Addig jo amig hasznalod utan jon a szornyuseg....4szer rosszabb lesz mint volt.Raadasul Magyarorszagon nem is az van a flakonban aminek kellene lennie...Szoval el kezdtem hasznalni a Vichy termekeket es azt tudom mondani h szuper jok.Csak meg kell talalni a borodnek megfelelot.Nekem pl.ez jott be a legeslegjobban arctisztitasnak:

[link]

Sztem probald ki Katthy:))Es ne hasznalj alkoholosat,mert ha szaritod a borod akkor meg inkabb zsirosodni fog, mivel probalja majd vissza allitani az egyensulyt.Nekem ez a tapasztalatom. Remelem segitettem vmennyit:))

28. Bernkie (válaszként erre: 27. - Katthy)
2009. jún. 20. 23:50
Nagyon szívesen!Remélem h sikerrel jársz majd!
27. Katthy
2009. jún. 20. 23:35
Ok, az lesz előbb vagy utóbb... köszi még egyszer a segítséget!
26. Bernkie (válaszként erre: 23. - Katthy)
2009. jún. 20. 18:15
Hát a sebek gyógyulása nem csak a a bőr érzékenységétől függ.Azt rengeteg tényező befolyásolja.Például a dohányosoknak is nehezeben gyógyulnak a sebeik.Mert a bőr vérellátását rontja a dohányzás.Ugyanakkor a cukorbetegeknek is nehezebben gyógyulnak a sebeik.Szerintem az lenne a legjobb,ha elmennél egy bőrgyógyászhoz mert azért pl.egy elkapart pattanásnak nem szabadna hetekig,hónapokig megmaradnia.Ez nem igazán a kozmetikához kapcsolódik és ehhez nem nagyon értek.De ha elmész egy bőrgyógyászhoz,akkor ő biztosan többet tud mondani.
25. Bernkie (válaszként erre: 22. - B_hanna)
2009. jún. 20. 17:59
Akkor én sem tudom,ha látnám akkor tudnám de íg nehéz megmondani.
24. Katthy (válaszként erre: 20. - B_hanna)
2009. jún. 20. 17:19
Komolyan száraz bőrre van?! Nem csoda, ha nekem sem használ... XDD Pedig aki ajánlotta, határozottan állította, hogy vegyes-zsíros bőrre van... szépen átvertek :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook