Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dioptriás napszemüveg fórum

Dioptriás napszemüveg (beszélgetős fórum)


2009. jún. 23. 13:02
Sziasztok, ismerős a téma, nekem egyik szemem 7-es, másik 3 dioptriás VOLT. Még éjjel a WC-re is úgy mentem, hogy felvettem a szmüveget, pedig talán ki se nyitotam a szemem. Kb94-ben az Archibasev orosz doki megcsinálta a szemem, azóta jól látok, csak olvasáshoz használtam szemüveget, messzire nem, most hogy öregszem, bejött amit jósolt, javult a szemem, kb 3 éve nem kell semmihez szemüveg, látok messzire is és olvasni is.
2009. jún. 20. 21:09

Páromnak fényre sötétedő, és dioptriás napszemüvege is van :)

Mind a kettőt nagyon szereti :)

11. lomé
2009. jún. 20. 15:30
Én annyira szeretem a dioptriás napszemüvegemet, hogy ha a napsütésről bemegyek egy épületbe akkor is elfelejtem levenni. Nekem nyugtatja a szemem. Akció volt az optikában, akkor csináltattam. Zöldes árnyalatú üvege van, az jobb a szemnek, mint más szín. Annyira vaksi vagyok, hogy egy sima mezei napszemüveggel mindennek nekimennék hihi.
10. vvicus (válaszként erre: 8. - Safirah)
2009. jún. 20. 14:24
Na az engem is érdekel, hogy hogyan nézhet ki??? Nekem meg a felhajthatóval az élményem mindig az volt, hogy 60as éveiben járó férfi, nagy pocakkal olvassa az újságot a strandon, és közben fel van hajtva a sötétített lencse...Ez elég hülyén nézett ki. Bár, gondolom, én ilyen esetben inkább leszedném, nem felhajtanám.
2009. jún. 20. 13:34
Sziasztok!Optikában nem próbáltátok még?Szerintem ott lehet kapni.
2009. jún. 20. 13:25
Engem is érdekelne, hogy hol lehet kapni ilyen lehajtható üveget és kb. milyen áron? Amúgy akinek van, nem néz ki bénán? Mert nekem régen a 80-as évek végén volt olyan, amit rá lehetett akasztani a szemüvegem keretére középen 2 kis füllel, de az nagyon hülyén nézett ki, mivel ugye más formája volt, mint a keretemnek, na meg könnyen le is esett....
2009. jún. 20. 12:01
Ja, bocsi, nekem rendes dioptriás napszemüvegem volt. Ilyen lehajtható cuccot hol lehet kapni? És ez viszonylag olcsó? Mert lehet, hogy nekem is kéne. Nincs most pénzem se fényre sötétedőre, se dioptriás napszemüvegre.
2009. jún. 20. 11:59
Volt, de elhagytam...:-( Pedig úgy szerettem, és olyan jó volt.
2009. jún. 20. 11:55

Baratom anyukaja is azt hasznalja, szereti.

A keresztanyamnak pedig napszemuvege van, persze a sajat dioptriajaval.

2009. jún. 20. 11:30
Igen,a párom nagyon szereti,söt van mikor elfelejtkezik róla,volt olyan,hogy villanyt kapcsolt,mert szerinte sötét van.Én meg felhajtottam nevetve a sötétitőjét.
2009. jún. 20. 11:23
mi van vele?
2009. jún. 20. 11:23

SZIASZTOK!Használ valaki esetleg dioptriás szemüveg elé helyezhető sötétítőt?

Meg lehet szokni?

A szemüvegem fényre sötétedik, de még így is bántja a szemem az erős nap.

2009. jún. 20. 11:21
Dioptriás napszemüveg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook