Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vicces esküvői ajándék fiatal párnak! Mit vennétek? fórum

Vicces esküvői ajándék fiatal párnak! Mit vennétek? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. lego.andi (válaszként erre: 18. - Injah83)
2012. máj. 25. 10:40
Szia: esetleg nem tudod,h ilyet hol készítenek?Mintha valamelyik könyvtárban hallottam volna,de nem emlékszem.
2012. máj. 25. 10:39

mi augusztusban megyünk esküvőre és úgy terveztem,h kívánságfát készítek.valamiilyesmit:

[link]

2012. máj. 25. 06:37
De aranyos, megnéztem..
33. ezso
2012. máj. 24. 22:53

Ásó, kapa, nagyharang


[link]

2011. ápr. 8. 13:18

Mókásakat írtatok.

Szerintem nem árt ha tudunk dolgokat a párról. Ha útban a baba, és azért az esküvő, más " tárgyakon " gondolkodnék.

Vagy már nem először házasodik egyik fél se, akkor más mókás, de hasznos is lehet egyben..

2011. ápr. 7. 13:50
Köszi a válaszokat, ezek nagyon jók! Pénzt tervezünk nászajándékként és azt szeretnénk ötletes formában átadni :)
30. hemej
2011. ápr. 7. 12:00
mi egy elsösegély ládát csináltunk és mindenhez írtunk egy kis üzit.Volt benne egy óvszer,terheségi teszt,tasakos leves(ha a kaja valamiért nem sikerülne legyen mit enni),egy gyertya,gyufa,egy vacsora kettesbe utalvány,... stb nagyon be jött a párnak
29. gatto4 (válaszként erre: 27. - Gatto4)
2011. ápr. 7. 11:56
Ezt másik fórumra írtam, de látom már össze is vonták :)
28. Kálbá (válaszként erre: 26. - F01353af05)
2011. ápr. 7. 11:54
mi egyszer azt csináltuk, hogy pénzt szeretett volna az ifjú pár és az egész összeget felváltottuk papír kétszázasra (akkor még volt) és bele egy nagy dobozba és úgy adtuk oda, volt vihogás:D
27. gatto4
2011. ápr. 7. 11:53
2011. ápr. 7. 11:48

Sziasztok!

Hamarosan esküvőre megyünk és szeretnénk valami vicces ajándékkal meglepni a párt. Tudtok esetleg valamilyen ötletet adni? :)

2010. szept. 17. 12:20

Én a Windows Movie Maker segítségével készítettem videót. Az örök igazság: ismerni kell, kit ajándékozol meg, az ajándék csak úgy "ütős". A zenét és a képeket is jól kell összeválogatni, hogy találjon az ajándék.. :)

Másik ötlet, szintén képekkel, egy keményfedeles fényképalbum, amit azt hiszem, a PhotoHall-nál, vagy DM-ben is elkészítenek neked.

24. Szibor
2010. jún. 2. 22:52
Kis papírokra írsz különböző dolgpkat, amit szívesen csinálnak együtt az emberek, pl. biciklitúra, vacsora meghívás, stb... . És ezeket a kis cimkéket felcsipteted egy kinyitott esernyőre, a násznépből pedig sorra jöhetnek a vállalkozó kedvű emberek (akik persze nem tudják, hogy mivel fogják majd meglepni az ifjú párt) és húznak egy cetlit. Láttam ilyet és jól sült el. Mi bicikli túrára vittük az ifjú párt, igaz csak 1 év múlva, de jól éreztük magunkat.
23. t.Ili (válaszként erre: 21. - Szitaszivárvány)
2010. jún. 1. 22:32
Ez nagyon jó ötlet!
22. rexona
2010. jún. 1. 12:38

a neten van -mindenki áruháza-.

ott is jó dolgokat lehet kapni.

2010. jún. 1. 12:18

Sziasztok!

Mi a hétvégén voltunk esküvőn. A párról tudni kell, hogy mindkettőjüknek második házassága,meg van mindenük és természetesen nagyon jó a kapcsolatunk, így az ajándékunk nem volt sértő, sőt, nagy örömöt okoztunk vele. Egy erotikus társasjátékot kaptak. :-)

20. t.Ili (válaszként erre: 18. - Injah83)
2010. máj. 30. 22:25

Azt még megcsinálhatod>Kell hozzá 10-20csokor petrezselyem.A vendég fogadáskor átadod.A menyasszonynak el kell adni,pl.100ft/csokor--addig nem mehet férjhez.A násznép gyorsan szétkapkodja.

Mondjuk ez egy lánybúcsún is jó.Csináltatsz egy pólót,olyan felírással,hogy> SZOMBATON FÉRJHEZ MEGYEK!Kimentek délután a városba,és a menyasszonynak el kell adnia a sok petrezselymet.

Ne félj,a járókelők segítenek,de olcsón kell adnia.

19. t.Ili
2010. máj. 30. 22:10

Amit én láttam;egy menyasszonyi csokor>;fakanalak,habverő,tésztaszűrő,teaszűrő,levesszedőkanál,nyújtófa,üvegmosó-autómosó kefe,stb

Fehér tüllbe csomagolva,apró cetlikkel,hogy mikor és hogyan használja,csilli-villin díszítve.


A másik:Csorba tányérok,bögrék,szépen eggyessével becsomagolva,ráírva;1,veszekedés,2,veszekedés,3,veszekedés.De szólni kell,hogy akkor bontsa ki.

2010. máj. 30. 19:12
Hamarosan megyünk újra... most olyat készítek ami elég időígényes, de nagyon ütős lehet. Egy Esküvői Újságot készítek, ami ki lesz nyomtatva több példányba és meg lesz szerkesztve Powerpointba is, ezt ki lehet majd vetíteni a vacsi közben zenével. Az újságba több fotó lesz a párról gyerekkortól a jelenig, vicces hozzászólásokkal. Az újság nem újság cikkek nélkül, ezek is mind vicces témákra épülnek, lesznek benne viccek, vicces képek, vicces játék (golf játék: mi kell hozzá? 2 labda 1 ütő..., 18 karikás) leírással :)Már nincs sok időm, remélem jól fog sikerülni!
2010. máj. 25. 12:52
Hú, lett volna itt ötlet, csak kicsit későn jöttek. Végül is a házasság nélkülözhetetlen kellékeit kapták egy kis pénzzel kiegészítve. De ha legközelebb lesz lakodalom paki és injah ötlete is kiváló :)
16. 5e76004fb5 (válaszként erre: 14. - Injah83)
2010. máj. 25. 11:41
Ez nekem is tetszik Jó ötlet!!
2010. máj. 25. 11:13
Mi most a hétvégén voltunk eskünőn.Én egy szeretkező párt készítettem sógyurmából.Csimáltam egy szív alaku alapot,ez lett az ágy.A fiú hanyatt feküdt,a lány rajta ült.Az arcuk helyére ragasztottam a kinyomtatott fényképüket csirizzel és a szív szélére dugtam be a pénzeket kicsi vájatokba,majd celofánba csomagoltam.Műszaki rajzlapból kiégettem egy szívet,arra írtam a jókívándágot.
2010. máj. 24. 19:47

Jó ajándék a következő is: egy nagy tégla (építkezési) lyukaiba pénzt lehet tenni, oldalára felírni: Ez legyen boldogságotok alapköve! Majd becsomagolni egy dobozba masnival átkötni. Amikor átveszik az ajándékot elképzelni sem tudják, hogy mi lehet benne ugyanis nagyon nehéz.

Másik: Egy esernyőbe sok-sok papír pénzt tenni, összecsukni majd becsomagolni. Amikor átadjátok mondjátok, hogy nyissák ki az ajándékot.... amikor kinyitják az ernyőt (mondani kell, hogy felfele tartsa), akkor a sok pénz szanaszét fog hullani és akkor mi azt mondtuk, hogy pénzeső hulljon Rátok. Az ernyő kiválasztása nagyon fontos! én vagy 12 db-ot próbáltam ki mire sikerült olyat választani ami az első gombnyomásra kipattan úgy, hogy szét is nyílik gyorsan (ha nem így történik akkor elvész a meglepetés öröme!) Még otthon a 80 db 1000 forintossal is elprobáltam a jelenetet és nagyon klassz volt :) de azért izgultam, hogy minden ok legyen.

2010. máj. 7. 10:01
plüs bevonatos bilincs.. :D
2010. máj. 7. 09:37
Kámaszutra.
2010. máj. 6. 22:50
Ismét esküvőre megyünk, még valakinek van valami ötlete? Vagy nekik is hasonló ajándékot adjunk? :)
10. csapoari (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2009. aug. 10. 23:17

Egyszerű és gyors: Ásó, kapa, nagyharang.

Első kettő gyermek méretű, baumaxx, praktiker, egyszerű vasműszaki is árulja.

A nagyharang bonyolultabb, kell hozzá egy kaspó és ezüst vagy arany színű festék, belekötni egy fémdarabot egy csini madzaggal, hogy kolompoljon.


Mi ezt kaptuk, és imádtuk!

9. caravell (válaszként erre: 8. - Moncsicsi83)
2009. jún. 23. 08:29
Miért ne? Egyfelől tényleg hasznos, másfelől jópofa. De embere válogatja, soha nem mindegy, ki az ajándékozott.
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Caravell)
2009. jún. 22. 22:39
:) ÉS ez jó ötlet? Szerinted örülnének neki?
2009. jún. 22. 15:04
Értelmező kéziszótárt (CD-t), hogy mindig egy nyelvet beszéljenek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook