Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék "Women of earth" EDP-t az Avontól, de már évek óta nincs a katalógusban. Lehet még máshonnan szerezni? fórum

Szeretnék "Women of earth" EDP-t az Avontól, de már évek óta nincs a katalógusban. Lehet még máshonnan szerezni? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 3. 06:10
Mindig a legjobbak tunnek el... sunny skies-t en is szerettem, women of earth a noverem kedvence volt, oriflame is eltuntette a together-t... kar... nem biztos, h valaha visszajon bamrelyik is...
7. 793a9334d7 (válaszként erre: 1. - Genlips)
2010. aug. 4. 21:22

Tuti, hogy nem. Nekem is ez a kedvencem, még van egy kicsi az üveg alján, aztán búcsúzhatok tőle.

Én sem értem, miért kell megszüntetni a legjobb termékeket.

Talán írj az AVON honlapjára. Volt már olyan, aminek a gyártását visszaállították.

6. suzanne7 (válaszként erre: 4. - Cloe08)
2009. jún. 25. 18:45

Szia!

Te érdekelt lehetsz ebbe a témába, ezért fordulok Hozzád.Esetleg a Sunny skies parfümről is tudnál nekem érdeklődni?Nagyon szerettem ezt a parfümöt az Avontól, de sajna megszűnt:(.

Válaszod, segítséged előre is köszönöm:)!!

2009. jún. 25. 18:15
hú de szerettem én is ezt ezt a parfümöt!!! Én is örülnék ha lenne újra! Az impulse-tól mint dezodor az o2 tipusút szerettem nagyon!!Arról tud valaki valmit? tudom, hogy nem avon:)
4. Cloe08 (válaszként erre: 1. - Genlips)
2009. jún. 20. 08:31
Jelenleg nincs, de utánakérdezek! Termékekkel kapcsolatban meg csinálnak olyat, hogy újra forgalomba hozzák... Jelzek, ha sikerült vmit kiderítenem:)
2009. jún. 19. 20:18

Sajna ue. volt a rare gold-dal is!

Ami jó az kiveszik... de nem tudom miért!


egyetértek az előttem szólóval! Kapcsolat teremtés... és adják tovább a kérésedet! Aztán hátha befut valakihez a drót akinek még van!

Sok sikert!

2009. jún. 19. 17:09

Nézd meg az online aukciós oldalakat, hátha ott még találsz.

Ha mégsem, írj néhány eladónak, akik Avonos dolgokat árulnak, hátha be tudják szerezni.

2009. jún. 19. 16:40
Szeretnék egy "Women of earth" parfümöt az Avontól, de már évek óta nincs a katalógusban. Lehet máshonnan szerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook