Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hónaposan szeparációs félelem, szorongás, lehetséges? fórum

10 hónaposan szeparációs félelem, szorongás, lehetséges? (tudásbázis kérdés)


11. Nikice (válaszként erre: 4. - 405fb874de)
2009. jún. 22. 07:58
Ahh, akkor azt hiszem megkaptam a keresett választ a kérdésemre. Lilien lányom a héten tölti a 8-at, és nem hagyhatom sehol, nem megy át idegenek ölébe, bújik a nyakamba, plusz leszokott a különalvásról. Mindig fog valahol éjjel (leginkább a hajamba csimpaszkodik). Ez egy hete megy nálunk.
2009. jún. 19. 16:13
:) csak menj hozzá nyugodtan ha hív, és ne mutasd ki hogy meglep ezzel a ragaszkodással...ha dolgod van akkor is menj el, határozottan nem kell aggódni kis sírás miatt, minél gyorsabban kilépsz az ajtón annál jobb, én sem búcsúzkodtam, sokszor észre se vette hogy elmentem akkor az apja elmondta neki hová mentem és miért.Meg ha sokat van másokkal az is segít,megszokja hogy nem csak beléd csimpaszkodhat, nekem majd mindennap jött egy pár órára a barátnőm.de párom is sokat vigyázott rá elvitte sétálni játszótérre boltba ügyintézni,vagy csak a mamához.
2009. jún. 19. 16:08
December óta Nándi sem szopizik és mindenkitől elfogadja a kaját. Remélem hamar elmúlik.
2009. jún. 19. 16:07
A napirend majdnem ugyan az lett volna csak a helyszín más. A reggeli és esti buszozást kivéve ua.
2009. jún. 19. 16:05
mondjuk nálunk ilyen nem volt, hogy csak velem lett volna el, bárkivel megmaradt.apjával mamákkal barátnőmmel.sosem sírt ha leszaladtam a boltba ilyesmi,bár nekünk azért mert nem szopizott felváltva etettük és felváltva vigyáztunk rá már az első napoktól.biztos elmúlik :)
2009. jún. 19. 16:02
nem tudom én nem vettem ilyet észre.Illetve jött utánam és jó volt hogy látott, de az egész lakásba jöhetett ahol nekem éppen dolgom volt.ha távolabb voltam, mindig mondtam neki mit csinálok és hogy mindjárt megyek vissza, egy idő után megnyugodott vagy eljátszott...de ha fogzás meleg front stb. lehet hogy csak simán nyűgös, vagy nem ugyanaz a napirend.
2009. jún. 19. 15:59
Nem történt semmi különös csak az utóbbi pár napban minden reggel elmentünk anyuhoz, hogy többet lehessen friss levegőn. Ma nem mentünk és egyfolytában rajtam lóg. Meg tegnap se tudtam elmenni tőle, mindíg karnyújtásnyira kellett, hogy legyek.
2009. jún. 19. 15:59
Én úgy tudom, hogy lehet. 8 hónapos kor körül egyszer, ebbe a 10 belefér és másfél éves kor körül ismét. Nem tudsz tenni sokat, szeretgesd sokat önszántadból és meg fog szűnni. Legalábbis nálunk egyik napról a másikra feloldódott.
2009. jún. 19. 15:57
mi történt?
2009. jún. 19. 15:57
Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e a 10 hónapos fiamnak szeparációs szorongása és, ha igen meddig tart és mit tegyek, hogy ne csak rajtam csüngve legyen nyugodt.
2009. jún. 19. 15:56
10 hónaposan szeparációs félelem, szorongás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook