Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor jelez a teszt? fórum

Mikor jelez a teszt? (tudásbázis kérdés)


22. Ella89
2009. júl. 1. 14:07
Nem vagyok terhes. Tegnap megjött. Jó erős és nagyon görcsöl a hasam. :( De legalább biztos, hogy nincs újabb baba a dologban! :)
21. Cuncuu
2009. jún. 24. 13:11
Azért is fájhat a cicid mert nő :)
20. tengericsillag (válaszként erre: 19. - Ella89)
2009. jún. 23. 13:13
Szia!Akkor csak türelem!Azért közben csinálsz még tesztet nem?Majd még írj.
19. Ella89
2009. jún. 22. 17:28
Ma voltam orvosnál. Semmit se látott, de azt mondta, még nem is lehetne. Említettem a 2 negatív tesztet, de azt válaszolta, hogy az még jelentheti, hogy terhes vagyok, az esély megvan rá. Most abban reménykedek, hogy július elején megjön...
2009. jún. 20. 00:17

Sziasztok!

Nekem most 7 hónapos a kislányom .Teszteltem én is és még a várható mensi elött 2 csíkos volt a tesztem. Viszont, érdekes mert az orvosom akkor még Uh-n sem látott semmit csak meg volt vastagodva a méh nyálkahártyája. A mensi elmaradás után már látszott is valami . Már 7 hónapos a kis tündérem.

17. Ella89 (válaszként erre: 14. - B088f4f736)
2009. jún. 19. 18:39
Hétfőn megyek orvoshoz, eldöntöttem. De akkor is szeretné tudni az ember, mi (lehet) a baja, még mielőtt eljutna az orvoshoz. Ha nem menzesz, akkor mi? :S Gyenge volt, rövid meg miden, de ha nem menstruáció, akkor valami bajt jelzett volna? Lehet valami tényleg nincs rendben, mert néhány napja iszonyatosan görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, pedig most múlt el nemrég. Létezne, hogy még mindig húzódik vissza a méhem?!
16. tengericsillag (válaszként erre: 15. - *Pillango*)
2009. jún. 19. 16:42
Szia!Köszi.Én is ebben bízok a mensim is rendesen van mint máskor,tehát nem csak "imitt-amott".Akkor mitől fáj a cicim?
15. *Pillango* (válaszként erre: 3. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 16:38
ha megjött a mensid, és negatívak a tesztek, akkor nem valószinű.
14. b088f4f736 (válaszként erre: 1. - Ella89)
2009. jún. 19. 16:25
Szia, szerintem nem lesz gond, szülés után általában nagyon rendszertelen lehet a mensi, úgyhogy nem hinném, hogy baba van a dologban. Viszont jó lenne, ha elmennél egy orvoshoz, mert megtörténhet, hogy nem mensi volt a te esetedben, hiszen nagyon gyorsan megjött a mensid, ha csak 2 hónapja szültél és főleg 2x jött meg azóta! Nem ijesztgetni akarlak, de szerintem a doki a legbiztosabb...
13. tengericsillag (válaszként erre: 12. - 3530c3fcb5)
2009. jún. 19. 16:09
köszi!
12. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 3. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 16:00
Szerintem akkor nem vagy terhes!!!
11. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1. - Ella89)
2009. jún. 19. 15:59
Szia! Én 3 hónapja szültem és pont így voltam én is, én is azt hittem terhes lettem megint, de 6 nap késéssel megint megjött... Ugyanígy émelyegtem, meg hányingerem volt, rendesen berosáltam, de megjött. Szerintem neked is még nem állt be rendesen szülés óta.
2009. jún. 19. 15:55
Nekem a (nem)mensi első napján mutatott először pozitívat, előtte nem.
9. tengericsillag (válaszként erre: 7. - Ella89)
2009. jún. 19. 15:06

Igen,ilyen is van.meg olyan is aki terhesség alatt menstruál,vagy nem mutatja ki a teszt,vagy gyógyszer mellett lesz terhes.Ezért idegeskedik az ember mindig,aztán már a stressztől késik a menzesz,van hányinger.Velem sokszor előfordult már ,kitudja hány tesztet "fogyasztottam" el már életemben,aztán mégis csak egyszer voltam terhes,(szándékosan:))s azt a kimaradás után két nappal kimutatta a teszt.

Akkor mikor csinálsz újabb tesztet?

8. tengericsillag (válaszként erre: 5. - Agica81)
2009. jún. 19. 14:54

Szia!

Köszönöm a választ,ha már kedden nem leszek "beteg" akkor megyek el a nődokihoz,nem halogatom,mert kitudja ugye,valami okból fáj a cicim meg reggelente hányingerem van kicsit.Nekem is volt barna folyásom 2-3 napig mielött megjött volna.Azt nem tudtam h az is jele lehet terhességnek.

7. Ella89 (válaszként erre: 4. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 14:53
Igen, szülés után minden össze-vissza van. Amúgy nem szoptatok, elapadt a tejem. :( Viszont ismerek nem is egy olyan párt, akiknek a gyerekei között 10 hónap korkülönbség van, ezért idegeskedek. :S
6. lobo1 (válaszként erre: 1. - Ella89)
2009. jún. 19. 13:26

Szia!

Én sem hiszem, hogy terhes lennél, biztos a hormonok miatt van. Jobb ha reggel csinálsz tesztet, mert akkor koncentráltabb a vizelet.

Én amikor terhes lettem a teszt nem mutatta azt egyértelműen hogy terhes vagyok, pedig 2* megcsináltam. De a menzeszem sem jött meg, így elmentem dokihoz és 4 hetes terhes voltam. Kérdeztem a dokitól, hogy miért nem mutatta ki a teszt egyértelműen - azt mondta hogy a HCG koncentráció még nem volt akkora.

5. agica81 (válaszként erre: 3. - Tengericsillag)
2009. jún. 19. 12:47

Szia!

Ha a teszt is negatív,szerintem nem lehetsz terhes,ilyenkor már ki kellene mutatni bármelyik tesztnek,ha terhes lennél.

4. tengericsillag (válaszként erre: 1. - Ella89)
2009. jún. 19. 12:39

szia!

Én is valószinűnek tartom h. inkább még csak most rendeződik a menzeszed.Főleg ha szoptatsz is akkor biztos bezavar az is,nem?

Azt én is szeretném tudni mennyire biztosak a tesztek,és mikortól mutatja ki ha pozitiv,ilyenkor nem tud mást tenni az ember mint mikor rájön a pánik elrohan a gyógyszertárba tesztért,én is ezt teszem háromnaponta.

Szerintem menj el orvoshoz, h ő mit mond.

2009. jún. 19. 12:30

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni, lehetek e terhes ha 2 hete hányingerem van(nem állandóan)és fájnak a melleim, viszont a menstruációm is megjött időben (tegnap)eddig már 3 tesztet is csináltam de negativ lett(az utolsó tesztet kedd reggel csináltam, ma péntek van).

Elöre is köszi a válaszokat.

2. *Pillango* (válaszként erre: 1. - Ella89)
2009. jún. 19. 12:20
lehet, hogy még a szülés után nem állt be ilyen gyorsan a ciklusod. 2 hónapja szülés után nem aggódnék a kicsit más jellegü menszi miatt. de ha megnyugtat, tetsztelj megint 3 nap múlva.
2009. jún. 19. 12:16

2 hónapja szültem, azóta egyszer (vagy kétszer) megjött, május 18-29-ig tartott, majd június 6-9-ig. Utóbbira azt gondoltam, rendes menstruáció, hiszen görcsölt a hasam, de most elbizonytalanodtam, mert olvastam az ún. beágyazódásos vérzésről, ami barna színű, nekem is rózsaszínes-barnás volt és gyenge. Tegnap (június 18) csináltam egy tesztet (Lily gyorsteszt, elvileg elég megbízható) napközben, de negatív lett. Mostanában hányingerem van és émelygek, szédülök. Ezeket a vizsgaidőszaknak tudtam be, de a férjem elültette a bogarat a fülemben, ezért teszteltem.

Szerintetek csináljak még tesztet? És ha igen, mikor? Vagy a napközbeni negatívnak hihetek és megnyugodhatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook