Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már valaki a Comói tónál Közületek? El tudja valaki mondani, hogy a legegyszerűbb eljutni? Van reptér arrafelé, vagy csak autós progi? fórum

Volt már valaki a Comói tónál Közületek? El tudja valaki mondani, hogy a legegyszerűbb eljutni? Van reptér arrafelé, vagy csak autós progi? (tudásbázis kérdés)

5. emagdi (válaszként erre: 4. - Kovacserika2)
2009. jún. 19. 12:03

hát az útviszonyok (kanyargós meredek stb) gyanítom nem változó tényezők:)

nyilván sok turista is van mindig, főleg jó időben.

de attól függetlenül szerintem érdemes elmenni kirándulni arra. (és még mindig bérelt kocsival a legegyszerűbb szerintem, meg akkor oda megy az ember és addig marad amíg akar)

2009. jún. 19. 11:58
Szia!Kb. 4 évvel ezelött voltam föszezonban és totális dugó volt,órákig tartott pár km megtétele.Jó szük szakaszok egyes útrészeknél,vezetöi bravúr volt nem balesetet okozni.Lehet,azóta jobb lett a helyzet.Jó nyaralást,nagyon szép tó!
2009. jún. 19. 11:51
KÖSZIKEEEEE
2009. jún. 19. 11:19

milánó, bergamo a közeli repterek:)


onnan aztán vagy autóval, vagy busszal, vonattal tudsz eljutni a tóhoz. nyilván autóal a legjobb és legcélszerűbb

2009. jún. 19. 11:13
Volt már valaki a Comói tónál Közületek? El tudja valaki mondani, hogy a legegyszerűbb eljutni? Van reptér arrafelé, vagy csak autós progi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook