Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


18. Bogyesz1122 (válaszként erre: 17. - Anetta80)
2009. okt. 11. 04:40

Neked szedik közben a petesejtjeidet...

Így apának ezt magának kell megoldani...

17. anetta80 (válaszként erre: 16. - Bogyesz1122)
2009. okt. 9. 18:14

Amikor mi voltunk Szűcs dokinál, akkor 10 ezer ft volt egy spermaanalízis plusz a herék ultrahangos vizsgálata. Most ha jól tudom, akkor már 12 ezer, de ez nem 100%!

És én nem mehetek vele a szobába segíteni?:)

16. Bogyesz1122 (válaszként erre: 15. - Anetta80)
2009. okt. 6. 16:01

Szia,


Mi is Szűcs dokihoz jártunk, csak a rendelőbe. Nekem írhatnál a magánrendelős árakról...

A Kaáliba nem jó az otthoni, ott bemegy egy szobába, míg közben neked is veszik a petesejtet..

2009. okt. 5. 22:37

Sziasztok!


Új vagyok még ezen a fórumon, de a debreceni Kaáliban is. Nemrégen jelentkeztünk be a párommal, egyelőre a szükséges papírok beszerzésénél tartunk. (antsz, nőgyógyászati leletek stb)

Úgy gondolom, hogy az internetes fórumokból, blogokból nagyjából tisztában vagyunk a folyamat menetével, kivéve egy dolgot, amit eddig nem találtunk meg sehol. Mégpedig a spermaadás módjáról!:) Ami leginkább persze a páromat érdekelné. Szóval, ez hogyan milyen módon történik a debreceni Kaáiban? Kapunk egy különszobát, vagy esetleg csak ő egyedül? Vagy netán otthonról hozott anyag is jó? A párom volt Szűcs doktornál korábban kivizsgáláson magánrendelésen, ott pl az otthoni anyag is jó volt, csak 1 órán belül kellett bevinni. Előre is köszi a válaszokat! :)Hajrá mindenkinek! :)

2009. okt. 4. 16:34

Ha-hó!

Látogat még ide néha vki?

13. 10d89b51ea (válaszként erre: 11. - Cepheus)
2009. júl. 1. 21:01
köszi:))
12. bfa2a66e9e (válaszként erre: 1. - Pocokfa)
2009. júl. 1. 20:11
Szia én is nyíregyi vagyok a meddőségi után mentem a debreceni Kaáli intézetbe. Nekem Tándor Zoltán volt a kezelő orvosom igaz még a vizitdíjas időben voltam. Az ottani nővérek nagyon kedvesek és segítőkészek! Bár a beültetés után a baba elhalt 8 hetes korában. A konzultációs díj 12ezer,de a további vizsgálatokat inkább itt helybe csináltasd meg tb alapon! Hormon,vérvétel,Ántsz stb. Sok sikert! Utazással együtt a hormoninjekciók 120e Ft-ba dukált!
11. Cepheus (válaszként erre: 10. - 10d89b51ea)
2009. júl. 1. 13:17
Sok sikert!
2009. júl. 1. 09:52

Én is a debreceni Káli-ba járok, csak jót tudok mondani róla:)

ma megyek UH-ra, és ugy nézz ki, hogy pénteken már a leszivás lesz:)


nagyon meg vagyok elégedve a dokimmal.


Tb-re csináltasd meg a vizsgálatokat.

2009. júl. 1. 09:22
Mi is a Debreceni Kaáliba jártunk, igaz már 5 éve. Második beültetés sikerült. Bodnár Béla dokihoz jártunk, rendes volt nagyon, de szerintem a másik doki is rendes. Sose kellett órákig várakoznunk, mindenki kedves volt velünk. Jó tapasztalataim vannak.
8. Cepheus (válaszként erre: 6. - Pocokfa)
2009. jún. 29. 15:37
Sajnos nem tudok orvost ajánlani, sok jó van, de alig ismerem őket. A Kaáliban nem hiszem, hogy csinálnak laparoszkópiát, nekem egy másik városban volt.
7. db2225bc4d (válaszként erre: 6. - Pocokfa)
2009. jún. 29. 14:06

Szia!

Én is a Kaáliba járok csak a Pestre. Nekem már volt több laparom, de ezeket az otthoni kórházban végeztették, mert ott a műtő nincs nagy műtétekre berendezkedve. Szerintem nem nagy különbség lehet ebben a többi intézetéhez képest.

2009. jún. 29. 13:48

Értem.

Akkor ezek szerint a Klinikán kell egy másik orvost keresnem, hogy megcsinálja a laparoszkópiát. Tudsz esetleg valakit ajánlani?

Vagy esetleg ezt a Kaáliban is megcsinálják? És ott vajon mennyiért? Ha sima kórházban műtenek, úgyis adni kell a borítékot, akkor már éppen fizethetek a Kaáliban is.

5. Cepheus (válaszként erre: 4. - Pocokfa)
2009. jún. 29. 13:30
Nem rendelnek a Klinikán, így is mindig csúszás van, annyian vannak a Kaáliban is. Leggyorsabban úgy kapsz időpontot, ha hagyod, hogy ők utaljanak ahhoz a dokihoz, ahol hamarabb van hely, mi így tettünk.
2009. jún. 29. 12:59

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Melyik orvost ajánlanátok a Kaáliban? Vagy lehet egyáltalán választani? És ők rendelnek esetleg a Klinikán is, mert nekem laparoszkópiás műtétem lesz, és nem szeretném, ha Nyíregyházán csinálnák.

2009. jún. 20. 15:53

SZIASZTOK!

Én is a Debreceni Kaáliba járok.Szerdán volt 3.beültim.Csatlakozom,az előttem szólóhoz.Nekem is pozitív véleményem van róluk.A lányok kedvesek,és segítenek mindenben,az orvosok nagyon jó szakemberek és tudják a dolgukat.


A meddőségiben is jártam volt 6 sikertelen inszeminációm.Ott is aranyosak az aszisztensek is és az orvosok is.

Ha tudok bármiben segítek.

2009. jún. 20. 12:21

Szia!


Amit tudsz, érdemes megcsináltatni tb-re. Az első konzi 12ezer, itt csak beszélgettek, és kapsz árlistát is. Nekem az inszeminációk meddőségi osztályon kórházban voltak, csak a lombikra mentünk a Kaáliba. A Kaáliban az inszem is fizetős, asszem 40ezer. 5 lombikot támogat az állam, de maga a gyógyszerköltség is százezres nagyságrendű. Kérdezz még, mit írjak.


A 2. lombikunk sikeres lett, én a debreceni Kaáli Intézettel maximálisan meg vagyok elégedve.

2009. jún. 19. 09:30

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy elmeséli a debreceni Kaáli intézetről szerzett tapasztalatait? Én nyíregyházi vagyok, eddig oda jártam a meddőségire, de nem igazán vagyok megelégedve velük, szeretnék átmenni Debrecenbe. De ott nem ismerek egy orvost sem, nem tudom, kihez érdemes mennem. Érdekelne az is, hogy magánintézmény lévén mennyibe kerülnek itt a vizsgálatok stb. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook