Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. dec. 25. 09:48
Békés, boldog szeretetben pihenésben teljes karácsonyi ünnepeket kívánok!
137. nagymaya (válaszként erre: 136. - Zergecica)
2011. dec. 23. 10:06
Köszi! Aranyos vagy. Próbálok még hinni.
2011. dec. 23. 09:21

Ne add fel Maya!

A kedd messze van! Gondolok rád!

2011. dec. 23. 08:28
Ma reggel negativat teszteltem :-( Ha nem jön meg, kedden megyek vérvételre. Addig még ott van egy halvány kis reménysugár.
134. 7d6739e46c (válaszként erre: 133. - Zergecica)
2011. dec. 22. 16:12

A lombikos terhesség automatikusan veszélyeztetett terhességnek számít.Én a munkakörömből kifolyólag /fertőző betegekkel dolgozom és sugárterhelés alatt/beülti után nem mentem már egy napot sem dolgozni,táppénzen vagyok.

De ha a te munkád ülő munka akkor szerintem menjél,mert annyi kell az embernek,otthon sem feküdnél egész nap.A beülti utáni második héten én suliba jártam,egész nap ültem a padban,másfél óránként volt 15 perc szünet,csak akkor állhattam fel,gondolhatod hogy nem volt kellemes!

De a munkahelyeden megteheted hogy időnként elállsz és megmozgatod magad és az jót is tesz,mert szerintem az egy helyben ücsörgés sem olyan jó folyamatosan,mert ugye gyűrődik az ember pocakja.

ha muszáj akkor szerintem menj be kicsit dolgozgatni,nehogy aztán a főnököddel gyűljön meg a bajod.

2011. dec. 22. 15:48

G-VJ, szerinted bemehetek jövő héten dolgozgatni egy félnapocskára? a főnököm már hétfőn látni akart de közöltem hogy karácsony lesz. Legszívesebben pihiznék. Bár kocsival járok dolgozni, ülök a jó meleg irodában, hát nem tudom. Te mit mondaasz?

köszi

2011. dec. 22. 15:37
És dolgozol vagy pihizel otthon? Mondják sokan hogy a lombik miatt veszélyeztetett terhesség valószínű. de gondolom a kor, is szerepet játszik.
2011. dec. 22. 15:35
szia G-VJ, debrecenbe asa ena hormont néztek, ugyanis T3 és T4 a pajzsmirigyem jó volt, normál tartományban van. Viszont nem mondta senki hogy menjek endokrinologiára. De a multkor Debrecenbe az egyik ultrahangos nővérke mondta hogy neki is hasonló baja van látva a vérvétel eredményt, ő javasolta a pajzsmirigy vizsgálatot.
130. 7d6739e46c (válaszként erre: 128. - Zergecica)
2011. dec. 22. 15:24
Én Tándor dokihoz jártam,de a Kaáliból a 3.UH után már "elengedik" az embert,szóval mostmár nem járok oda.Az immunológián nem néztek neked pajzsmirigy hormonokat?nekem igen.Meg a CA125-öt is.
129. 7d6739e46c (válaszként erre: 127. - Zergecica)
2011. dec. 22. 15:22

Köszönöm.Et=embrió transzfer=beültetés

Én beültetés után a 7-8.napon teszteltem nagyon halvány pozitívat.Annyit tezsteltem a beülti után,hogy szinte minden tesztről van már tapasztalatom.Én javaslom a Corax rózsaszín dobozos tesztjét,a DM-ben lehet Kapni/én legalábbis ott vettem/hiába 25-ös érzékenységű,jobb mint egynémely 10-es.

Nekem a vérvétel a beülti utáni 11.napon volt,a teszt már akkor tuti mutat,de mondom nekem már hamarabb is mutatott.

2011. dec. 22. 13:06
G-VJ te kihez jársz? első lombik volt? Én miskolcra jártam ott volt 4inszem, úgy kerültem Debrecenbe dr leskó által. nekem is a 4. inszem utánn derült ki teljesen véletlenül hogy endometriozisom van a hormonlaborra a nőgyógyászom a CA125 véletlenül behúzta. Tünetem nem volt. az autoimmun eredetét sem tudom, Debrecenben voltam immunologián ott derült ki, de még a pajzsmirigyemet meg akarom nézetni, ugyanis diagnózis volt az okot nem keresték. tehát én megyek de most nem megyek mert pihizek. hát ez van.
2011. dec. 22. 12:55

gratulálok neked G-VJ! Kezdő vagyok a Et a beültit jelenti? A beültetés nekem 19-én volt,nekem vv-re 01.03. kell menni akkor Et+15 nap. Mikor tesztelhetek? Hú mert akkor még tesztet is vennem kell! Ezt a doki nem mondta de kíváncsi vagyok.

amúgy a pici fájdogáláson kÍvül nem érzek semmit.

126. nagymaya (válaszként erre: 125. - 7d6739e46c)
2011. dec. 21. 19:11
Most számoltam, hogy nem is jól írtam. Péntek lesz a 11.nap. Néha eszembe jut, hogy csinálok egyet hamarabb, de aztán lebeszélem magam róla.
125. 7d6739e46c (válaszként erre: 122. - Nagymaya)
2011. dec. 21. 19:06

Becsületre méltó a türelmed!Jól bírod!

Nekem Et+11-en kellett menni a vv-re és én előtte már teszteltem.

124. 7d6739e46c (válaszként erre: 120. - Zergecica)
2011. dec. 21. 19:05

Én most vagyok 13+4 hetes babás!

Aranyos vagy Maya,kívánom is szívemből hogy te is itt tarts nemsokára!

És mindenkinek,aki babára vágyik!!!!!

Néha nekem is fájdogált a hasam alja,de nem volt vészes fájdalom,aztán már nem is nagyon érzetem,csak napi néhány szúrkálást és aggódtam is,hogy miért nem fáj???!!!De végülis jó lett így:))))

De olvastam olyat is,akinek végig fájt a hasa és sikerült.Szóval nem lehet tudni.

2011. dec. 21. 17:13
Én már szivesen járnék ott ahol G-VJ:-D
2011. dec. 21. 17:09
Ja, és rendes terhességi teszt. Három fajtát is beszereztem. Lassan telnek a napok, de már csak kettőt kell aludni:-
121. nagymaya (válaszként erre: 119. - Zergecica)
2011. dec. 21. 17:06
Nem szokták ajánlani a tesztelést, ezt a dokim is elmondta, de most kivételt tesz. 23- án már ET+ 14. nap lesz. Ugye ilyenkor másnak már vérvétel van-ahogy számolom, neked is így lesz-, de az ünnep miatt már pénteken nem csinálnak vérvételt-gondolom szabadság miatt. Na ezért mondta a doki, hogy csináljak tesztet 23- án és az azt követő napokon. Ha pozitív 27- én vérvétel, ha negatív és vannak mensis jelek, mint barnázás, vérzés, akkor csak telefonálni kell, hogy a továbiakat megbeszéljük. De ez a második verzió kizárt dolog:-)
2011. dec. 21. 17:01
G-VJte hol tartasz? köszönöm a biztatást. Néha a hasam alja fájdogál, ez normális?
2011. dec. 21. 16:57
a 23-i teszt érdemes? nekem ilyet nem mondtak. rendes terhességi tesztet vettél? nekem csak vérvételt mondtak abból derül ki hogy a hormonok emelkedtek-e, aztán megint. Mikor volt a beültim volt ott egy másik sorstárs akinek második lombikja volt, ő mondta a sok pihit, vérvételt.
2011. dec. 21. 16:54
helok, majd gondolok rád nagymaya!!! leskóhoz járok én is. nekem 01.03. vérvétel. Hol van még az? Én feleslegesen nem csinálok semmit, feküdjek leskó azt mondta. Én pedig úgy vagyok vele ez kellemesebb mint az 50 szurit ismét beadni magamnak. karácsony ide vagy oda nekem az lenne a legjobb ha az évem jó hírrel indulna.
117. nagymaya (válaszként erre: 116. - 7d6739e46c)
2011. dec. 20. 12:53
27-én kell menni vérvételre, 23-án lehet tesztelni. Most az ünnep miatt így oldjuk meg. Sajnos 27-én Tándor nem dolgozik, így Leskóhoz kell menni a vérvétel után. Bár a jó hírt bárkitől jó hallani;-)
2011. dec. 20. 12:09

Sziasztok!Mikor mentek vv-re?Szorítok nektek!

Én a beülti után a 4.napon már mentem vásárolgatni,mert akkor volt a Glamour napok.De nagyon elfáradtam,mire végig jártam a Plazat.2.napig kb.csak wc-re jártam ki,de utána már kajátmelegíteni,meg elmosni a saját tányérjaimat persze lehetett.A könnyű házimunkákat megcsináltam,csak kb.10 perc fentlét után feküdtem 20 percet.

Nekem azt mondták anno hogy az sem jó ha csak fekszel,mert akkor nem olyan jó a keringés a medence területén.


Maya:én emlékszem rá,hogy a beülti után valamelyik éjszaka úgy leizzadtam,hogy a pizsit csavarni lehetett volna...pedig nem vagyok izzadékony.Biztosan ezt a hormonok teszik.

115. nagymaya (válaszként erre: 114. - Zergecica)
2011. dec. 20. 10:31

Hát, de kedves a főnököd. Szerintem felejtsen el erre az évre:-)

Én Tándorhoz járok. Nekem még a gugolást és a hajolást se mondta, csak a pihenést, sétálgatást, meg azt, hogy ne emeljek. A kajamelegítés belefér, főleg, hogy te is egyedül vagy otthon napközben.

Ma nincs jó napom, kicsit parázok is, mert olyan mensis érzésem van. Éjszaka is felébredtem, hogy szakad rólam a víz, és fáj a hasam. Nem vészesen, de olyan, mintha meg akarna jönni:-( Szerencsére ezt már mástól is hallottam, akinek aztán mégis sikerült, de azért van bennem félsz.

2011. dec. 20. 10:01

Hát én is pihenek, hason fekszem a nap nagy részében.ha fél órát álok stb már fáj picit a hasam, tehát fekszek. Itt a karácsony a menüt az anyós főzi, nem merek belevágni. A főnököm pedignyaggat hogy jövő héten megyek e már dolgozni. Neked is leskó az orvosod? Gugolás, hajoláskiilőve és a hirtelen mozdulatok. folyadék, fehérjedús étrend. neked mondtak még valamit? 1-1 teafőzzés mikro belefér ugye?

Főleg hogy egyedül vagyok itthon. Minden mozdulatom meggondolom.

113. nagymaya (válaszként erre: 112. - Zergecica)
2011. dec. 19. 16:31

Helló!

Örülök, hogy minden OK. Nem tudom, mennyire kell szigorúan venni a pihenést, minden esetre én betartottam. Sőt, még tartom is:-) Még most is nagyrészt pihenek, sétálgatok, könnyű házimunkát elvégzek- bár a férjem még ezt sem nézi jó szemmel:-) Nem is volt soha ilyen jó dolgom, mint most. A harmadik napon úgy gondoltam, hogy én már mennyi mindent megtudok csinálni, estére fájt is a hasam, úgyhogy inkább beláttam, hogy be kell tartani a pihit.

Milyen autoimmun betegséged van? Nekem is endóm volt-remélem tényleg csak volt.

2011. dec. 19. 16:12
heloka, megvolt ma abeülti.3 sejtecskéből amit leszívtak 1et ültettek vissza. picit meg is sirattam őket mikor kitoltak pihizni. leskóhoz járok, ugyanis Miskolcra jártam hozzá, onnan az ismeretség. 4 inszem, endometriozis, autoimmun betegség most lombik. nagyon reménykedem. csak ez a 3-5 nap intnzív pihi ne lenne. Legszívesebben lemennék a térképről, helyette alfában vagyok és minden negatívat kízárok. Mennyire kell komolyan venni apihenést? 37 vagyok tehát tuti a pihi, no gugolás, lehajlás, mit nem tehetek még? a fehérjedús étrend és asok folyadékon kívül?? írjatok
111. 7d6739e46c (válaszként erre: 110. - Nagymaya)
2011. dec. 17. 19:31
Szorítok nagyon.Nekem ez a sírás az 5-6 héten kezdődött csak.Lehet te érzékenyebb vagy.
110. nagymaya (válaszként erre: 109. - 7d6739e46c)
2011. dec. 17. 18:06

A puffadás nekem is megvan, hol jobban, hol kevésbé. Leginkább úgy nézek ki mint aki már három hónapos kismami:-)

A türelmem is változó, de azért minden este úgy fekszem le, hogy elmondom: már csak x- et kell aludni:-)

A hangulatom általában jó, bár most épp nem túl rózsás. Ja, és mindenen meghatódom. Sírógép lettem:-)

109. 7d6739e46c (válaszként erre: 108. - Nagymaya)
2011. dec. 17. 17:58
Ez volt nekem is a nagy dilemma mindig,hogy most akkor fájjon,vagy ne fájjon?De egy hét után már nekem is inkább csak napi párszor kicsikét nyilallot,más semmi.Pedig a punkció után kb.1 hétig elég rendesen puffadtam,feszültem.Bírod türelemmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook