Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


408. zsuzs80
2012. febr. 29. 14:03

Szia Palomita'

én ET+6. napos vagyok, s én sem érezek semmit.

A barátnőmnek 12 hétig semmilyen tünete nem volt.

Nyugi, a vérvételen úgy is kiderűl :)

407. nagymaya (válaszként erre: 406. - Napzuhany)
2012. febr. 29. 13:35
:( Nagyon szurkolok, hogy megnőjön a pocaklakó!
2012. febr. 29. 13:19
Sziasztok! Kicsit most kevésbé jó a hangulatom. Mit tegyen az ember lánya, ha sikerült a beültetés, de az embriócska nem akar a megfelelő méretre nőni? Nagy az esély, hogy ez is elhal. Most így azt mondanám, hogy megyünk tovább, de lelkileg nehéz ezt feldolgozni. Hétfőn megyek UH-ra és kiderül, hogy hogyan tovább. Egyenlőre pulzálást látnak, csak a mérettel van gond.
405. cien
2012. febr. 29. 11:42
Két hete volt a műtétem. A doki aki műtött azt mondta, hogy volt a petefészkemen 2 cysta valamint a hólyagfalához tapadva és a belek falához is, ezenkívül még sok apró cysta. Elmondta, hogy ő sem gondolta volna, de sikerült szépen kiszedni.
2012. febr. 29. 11:40

Sziasztok!

Palomita:én sem éreztem semmit a beültetés után,mégis terhes lettem.Szóval nyugi,nincs itt általános recept hogy mit kell csinálni vagy érezni,mindenkinek más.Mikor kell menned vérvételre?tesztet nem csináltál esetleg?Kihez jársz?Drukkolok neked/is!

403. nagymaya (válaszként erre: 402. - Cien)
2012. febr. 29. 11:28
Igen, nekem volt hat hónapos injekciós kúrám. Nekem javasolta a dokim, mert nem tudtak mindent kiszedni, és csak utána a lombikot. Milyen súlyos volt az endód, hogy rögtön lombikozhattok? Mikor műtöttek?
402. cien (válaszként erre: 401. - Nagymaya)
2012. febr. 29. 11:25
Én Bodnár dokihoz járok. Téged kezeltek a műtét után gyógyszerrel vagy injekció kúrával az endo miatt? Mert olvastam, hogy 6 hónapra leszokták állítani a menstruációt. Persze a lombik miatt nálam nem.
2012. febr. 29. 11:17

Sziasztok "újak"! :)

Palomita! Próbálj meg egy kicsit lazítani, és csak arra koncentrálni, hogy van a pocaknak lakója.

Cien! Egy cipőben járunk. Engem is endóval műtöttek még tavaly áprilisban. Azóta túl vagyunk egy sikertelen lombikon. Ha minden jól megy, áprilisban lesz a második.

Ti kihez jártok?

400. cien (válaszként erre: 399. - Palomita)
2012. febr. 29. 11:01

Sziasztok!


Szia Palomita! Én is eddig csak olvasgattam és úgy döntöttem én is regisztrálok. Tavaly szeptember óta járok a Debreceni Kaáliba volt egy beültim nekem a hasam fájdogált, szúrást éreztem és nagyon hamar fáradtam ahhoz képest, hogy nem sok mindent csináltam. De sajnos mégsem sikerült. Bízom benne, hogy neked sikerülni fog nem mindenkinek van tünete. Hinni kell benne, hogy sikerült! Mi márciusban kezdjük a 2-ik lombikot, most volt egy Laparoscópos hasi műtétem endometriosis miatt. Úgyhogy most várok és remélem sikerülni fog!

2012. febr. 29. 10:43

Sziasztok!


Egy ideje már olvasgatlak benneteket és úgy döntöttem, hogy beregisztrálok mert szeretnék beszélgetni veletek, jó lenne valakivel (valakikkel) megosztani a dolgaimat. Sorstársak vagyunk, én is a debreceni Kaáliba járok. Jelenleg ET+9. napon vagyok és iszonyatos idegörlőek ezek a napok számomra, nehezen tűröm a bizonytalanságot. Fogalmam sincs, hogy mit gondoljak, hogy sikerült-e vagy sem. Annyi a biztos, hogy nem érzek semmit, nincs semmilyen tünetem. Nem kéne már esetleg ilyenkor érezni valamit?

2012. febr. 25. 10:02

Szia! Semmi gond, lehet én is félreérthető voltam. Valami jelképesre gondoltam, ebben segített volna ha kapok tanácsot mit szeret. Már kaptam. :)

Mi tavaly ősszel kezdtünk, ez a 2.programom. Én azért nem fizettem, mert mi rögtön lombikkal kezdtünk, és az előzetes vizsgálatok is szinte mind megvoltak már. Otthon mindent megtudtunk csináltatni ami még kellett, nem került semmibe. Minden jót neked, remélem ez az utolsó próbálkozás, mindkettönknek! :)

397. metume
2012. febr. 24. 20:13

Sziasztok!

Végülis ma még nem volt punctio, mert túl kicsik még a peték.Bocsi Mirjam ,ha félreértettelek, de abból, hogy a doki hobbijáról kérdeztél nem egy doboz teát szűrtem le.... Egyébként Én Augusztus óta járok a Kaáliba, és mivel a Tb csak a lombik programot támogatja, csak ebben a hónapban járok ˝ingyen˝(persze minden hónapban befizetem a súlyos forintokat vállalkozóként), az előző 5 hónapban keményen fizettem mindenért Ultrahangok 8000, Inseminácio 45 000Ft és még sorolhatnám. Havonta több 10000Ft. Egyébként meg persze, hogy hálás az ember....De ha külföldön élnénk ez meg sem fordulna a fejünkben.

396. mirjam27 (válaszként erre: 393. - Metume)
2012. febr. 24. 16:30
Szia! Köszönöm az észrevételedet, de ha elolvastad amit írtam, akkor gondolom azt is láttad, hogy csupán tanácsot kértem és eszembe sem jutott hálapénzt adni! A beültikor beszélgettem erről csajokkal, és mindenkinben felmerült ez a kérdés, nincs ebben semmi rossz. Mindannyian tisztában vagyunk azzal, hogy itt nem az van, mint a közintézményekben. Ami az "ajándékot" illeti, én itt láttam már. Én személy szerint 1 kávé-t és 2 doboz teát vittem, nem előre, hanem beültikor a végén, amit egy közös "teaszobába" vittek ahová a doktor urak, biológusok és a nővérek is járnak. Szerintem abszolút nem nagy dolog tizen valahány embernek és a halomtól messze áll, ennyit úgy gondolom megérdemelnek a munkájukért,a kedvességükért. Egyébként a doktor úrnak pedig 1 üveg jó borra gondoltam, mert hallottam hogy szereti, végülis csak a gyerekemet köszönhetem majd neki, nem? Mellékesen nekem a pihenő időszakban is segített 1-1 vizsgálattal, ami nem lett volna kötelessége, mert akkor nem voltam programban. Én nem fizettem semmiért a gyógyszereken kívül, így érzem jónak, aki ezzel nem ért egyet ne tegye. Ennyi. Sok sikert neked!!! :) M.
395. kiwi08 (válaszként erre: 393. - Metume)
2012. febr. 24. 12:23
Írj majd mi volt, hányan lettek, hogy vagy...
394. nagymaya (válaszként erre: 393. - Metume)
2012. febr. 23. 18:32
Most miért Debrecenbe kell menned? Mi következik most?
393. metume
2012. febr. 23. 18:24

Sziasztok!

Holnap megyünk Debrecenbe, remélem minden renben lesz.Egyébként Mirjam a Kaáli honlapján ki van írva , hogy tilos a hálapénz. Én úgy vagyok vele ha értéket adsz az is parasolventiának számít. Meg hát azért szeretek oda járni, mert tiszta helyzet. Fizetek , számlát kapok. És ez így van jól, nem kell magamat és Őket sem kellemetlen helyzetbe hozni. Egyébként Én a Miskolci Kaáliba járok gyakrabban,nem tudok olyan időpotot vagy helyzetet amikor ezt meglehetne oldani,mert mindig tömve van a folyosó . Hát nem tudom hogyan néznének ránk ha beállítanánk egy halom ajándékkal. Nyugodtan kövezzetek meg, de Én erről így gondolkodom. Nem utolsó sorban tiszteletben tartom, hogy erre Ők felhívják a figyelmet. Elvégre ez nem Magyar cég , és ott nincs hálapénz és hálaajándék....

392. nagymaya (válaszként erre: 391. - Mirjam27)
2012. febr. 22. 21:34
Nincs ha. Sikeres lesz:-)
2012. febr. 22. 21:29
Ja, azt nem írtam hogy akkor ha sikeres lesz a lombik.
2012. febr. 22. 18:45

Én január közepén telefonáltam időpontért(rögtön a vetélés után)gondoltam majd úgyis csak májusra tudnak adni.Erre a TELEFONOS "KISASSZONY"FLEGMÁN KÖZÖLTE,HOGY MIT GONDOLOK ÉN,HOGY JANUÁRBAN ők honnan tudnák még a májust,majd telefonáljak áprilisban!!!

Csakhogy tudom jól hogy ha áprilisban telefonálok,akkor meg azt mondják hogy miért nem hívtam hamarabb?!

Azt hiszem lassan telefonálni fogok megint hogy írjanak be májusra.

2012. febr. 22. 18:24
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni egy kényes kérdésben? Azért kérdezem,mert tanácstalanok vagyunk, hogy milyen ajándékot illik adni ilyenkor a doktor úrnak. A nővéreknek is adtunk. Nem pénzre gondolok!!! Esetleg nem hallottatok valamit arról h Bodnár dokinak van e valami hobbija, ami segíthetne ebben? Dohányzik? Lehet hülyeséget kérdeztem, de hátha. :)
388. nagymaya (válaszként erre: 386. - Nikicsa)
2012. febr. 22. 13:22
Nála érthető, mert nincs minden nap Debrecenben. Mondjuk ez akkor is nagyon sok.
2012. febr. 22. 12:53
Szerintem itt akármelyik orvos segít , legfeljebb a gyógyszerezés más, és a nagyon sok beteges orvoshoz persze több időt kell várni. Nekem egyedül az nem stimmel, hogy 8.00-tól van vérvétel, mert a munkaidőm fél8tól kezdődik. A konzultáció meg aznap 11.00től lehetséges, ami azt jelenti, hogy így fél napom tutira elmegy, ha nem az egész. Február vége van és én már 6 nap szabit vettem ki. :((((((((
386. nikicsa (válaszként erre: 385. - Nagymaya)
2012. febr. 22. 12:49
Én Leskohoz járok!
385. nagymaya (válaszként erre: 384. - Nikicsa)
2012. febr. 22. 11:58
Tándorhoz járok. Június? Te jó ég! Te kihez jársz?
384. nikicsa (válaszként erre: 383. - Nagymaya)
2012. febr. 22. 10:56
Szia!Az április az még jo idöpont Én februárba kértem idöpontot és juniusra kaptam !!!Te melyik dokihoz jársz?
2012. febr. 22. 09:31

Sziasztok!

Hívtam ma a Kaálit időpontért. Beírtak áprilisra. De legközelebb, ha megjön a mensim, ki kell számolnom a középidőt, és akkorra UH időpontot kérnem. Még egy hónap kb. De elmegy az hamar:)

382. kiwi08 (válaszként erre: 380. - Metume)
2012. febr. 21. 20:11
Nálam 14. napra esett a leszívás. Mi 8-ra mentünk, én voltam az első. Gyors átöltözés hálóingpapucsköntösbe, bent már vártak, doki szép álmokat kívánt. Sztem max negyedóra lehetett az egész. Aztán 10 körül jöttem ki a pihenőből, addig ébredeztem meg lecsöpögött az infúzió. Hajrá petécskék!
381. nagymaya (válaszként erre: 380. - Metume)
2012. febr. 21. 18:57
De jó! Szépen haladsz előre:-) A leszívás nem tart sokáig. Kb. 10-15 perc az egész előkészítéssel együtt. Utána egy órát kell feküdni, majd egy órát a kényelmes fotelban ülni.
380. metume
2012. febr. 21. 18:34

Sziasztok!

Ma voltam a Kaáliban. Ma a ciklus 7. napján vagyok, és mindent rendben találtak. Azt mondta Leskó pénteken kell mennem Debrecenbe. Nektek hányadik napon szívták le a petéket? Úgy néz ki,hogy 4-5 petém lesz, végre eljutottam idáig..... Mennyi ideig tart a leszívás, utána meddig kell ott maradni?

379. nikicsa
2012. febr. 21. 15:25
Szia!Ezen a telefonszámon tudsz idöpontot kérni:06/52/411-717 és az 55808-as melléket üsd be ez a szám közvetlenül a dr.Szakszon Katalinhoz kapcsol!De csak:hétfön,szerdán és pénteken van ott akkor probáld hívni!Egy végtelenül kedves és aranyos nö!!!Ö majd mindent elmagyaráz!A cím Debreceni Egyetem Orvos-és Egészségtudományi Centrum 4012 Debrecen Nagyerdei krt.98.Gyermekgyógyászati Klinika!Remélem sikerülni fog sok szerencsét!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook