Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok fórum

Debreceni Kaáli-ról tapasztalatok (beszélgetős fórum)


438. Leila2
2012. márc. 1. 20:41
Azonkívül az endokrinológus alulműködő pajzsmirigyet állapított meg, és ez sem segíti a spontán terhességet.
437. Leila2
2012. márc. 1. 20:38

Szia nagymaya!

Két éve próbálkozunk, de a spontán terhesség nem jön össze. A PCT-m is pozitív sajnos.

436. nagymaya (válaszként erre: 435. - Leila2)
2012. márc. 1. 20:36

Szia Leila!

Miért kell nálatok a lombik?

435. Leila2
2012. márc. 1. 20:33
Sziasztok! Átolvastam az előzmények nagy részét és bátorságot merítettem belőle, így holnap bejelentkezek én is a debreceni Kaáli-ba. Bár nagyon félek, mert nem tudom mi vár rám.Ma voltam nőgyógyásznál és IVF-et javasolt.
434. zsuzs80 (válaszként erre: 430. - Palomita)
2012. márc. 1. 20:33

Palomita' ne pánikolj !!!

nyugalom,nem szabad idegeskedni. Ha netán mégsem sikerülne akkor úgy kell felfogni,hogy az Égiek így rendelkeztek. Tudom sovány vigasz ez mindenkinek,de nem szabad magunkat hibáztatni ezért. Optimistának kell lenni :)

Nekem ma elkezdődött a mindjárt megjön érzés,ebben az a legfurcsább,hogy nekem sosem volt előtte semmilyen tünetem se,mindig napra pontos,s csak akkor tudatosul,hogy megjött mikor már látom.

433. cien (válaszként erre: 431. - Palomita)
2012. márc. 1. 20:24
Március végén, ha minden rendben lesz.
432. Palomita (válaszként erre: 428. - 7d6739e46c)
2012. márc. 1. 20:18
Én is megcsinálnám, a vasárnapot gondoltam megfelelő napnak, de fogalmam sincs, hogy mi lesz velem addig.
431. Palomita (válaszként erre: 425. - Cien)
2012. márc. 1. 20:15

Nagyon szívesen, máskor is! :)


Mikor kezded a másodikat?

430. Palomita (válaszként erre: 423. - Zsuzs80)
2012. márc. 1. 20:14
Én kedden mennék vérvételre, feltéve, ha addig nem lesz késő... Elkezdtem vérezgetni. :( Tisztára be vagyok pánikolva.
429. metume
2012. márc. 1. 16:43
Na most már izgulok!!Nagyon drukkolok mindenkinek aki nemsokára tesztelni fog!
428. 7d6739e46c (válaszként erre: 423. - Zsuzs80)
2012. márc. 1. 15:16
Én is az előtte való tesztelés híve vagyok.Nem jó ott szembesülni az esetleges rossz hírrel...
427. 7d6739e46c (válaszként erre: 419. - Palomita)
2012. márc. 1. 15:14
lehet nem ad biztos képet,de nekem már ET+8 napon ott volt a 2 csík:)))))
426. kiwi08 (válaszként erre: 414. - Metume)
2012. márc. 1. 10:29

Én sem vittem ilyen papírokat, úgyhogy lapítottam, de nem kérték :)

De tényleg nem olyan mély altatás, de azért fincsi.

425. cien (válaszként erre: 417. - Palomita)
2012. febr. 29. 20:07
Tényleg te adtad meg a kezdő lökést, hogy én is írjak és ezt köszönöm!:-) Légy nyugodt, pihenj sokat és higgy ez a legfontosabb! Én is így teszek és már nagyon várom a második lombikot.
424. cien
2012. febr. 29. 20:01
Köszönöm szépen én is a kedves fogadtatást, jól esik.
423. zsuzs80 (válaszként erre: 420. - Palomita)
2012. febr. 29. 19:54

Szia Palomita'

igen várakozunk,s én is viszont remélem,hogy neked is sikerül :)s mindenkinek !

Nekem 8-án kell mennem,előtte való reggel szerintem ellövök 1 tesztet,azért hogy valamennyire tisztában legyek hogy mizu,s ne ott legyek rosszul....

de bízunk s reménykedünk :D

422. Palomita (válaszként erre: 414. - Metume)
2012. febr. 29. 19:37

Tudtommal a punctiot mindig altatásban csinálják, pont azért, hogy nehogy megmozdulj a leszívás közben. Nyugi, nem mély altatás csak vénás, felületes.

Nekem se volt 1 hónapnál frisebb vérképem mert novemberi volt. Akkor csinálták a histeroscopiát és oda kellett a vérkép meg az altatóorvosi javaslat, hogy altatható vagyok és azt simán elfogadták még februárban is. Az összes eredményem le van fűzve, onnan a doki kinézhette, ha akarta.

421. Palomita (válaszként erre: 410. - Metume)
2012. febr. 29. 19:28

Értelemszerűen töltsd ki, amit nem tudsz hagyd ki, majd a recepciós lányok megoldják.

Én pont azt a részt hagytam ki, hogy mennyit ültessenek vissza. Azt tudtam, hogy max. 3-at lehet, de mégis dilemmában voltam. Megkérdeztem a punctio után a dokit, hogy mit javasol és azt mondta, hogy max. 2-t jelölhetek meg. Azt mondta, hogy 2-ből még lehetnek ikrek, de ha 3-at kérnék vissza és optimális esetben 3 baba lenne az már nagyon sok. De azt is mondta, hogy attól is függ, hogy a peték hogyan osztódnak, egyáltalán mennyi lesz az, amit felhasználhatunk. Végül összesen 2 maradt, így a kérdés nem is volt kérdés többé.

420. Palomita (válaszként erre: 408. - Zsuzs80)
2012. febr. 29. 19:22

Akkor jeleneg Te is a várakozás napjaid éled. Kitartás, remélem sikerült és lesz babád! :)


Pont ez az, amitől félek, hogy majd ott kiderül és mit fog mondani a doki és azt hogyan.

419. Palomita (válaszként erre: 404. - 7d6739e46c)
2012. febr. 29. 19:17

Kedden megyek vérvételre. Tesztet még nem mertem csinálni, szerintem még nem telt el elég idő, nemigen adna valós képet. B.B dokihoz járok.

Köszi, kedves vagy! :)

418. Palomita (válaszként erre: 401. - Nagymaya)
2012. febr. 29. 19:14
Laza vagyok, elfoglalom magamat, nem ezen jár egész nap az eszem, de azért mégiscsak szeretném tudni, hogy van-e valaki odabent vagy sem. Ez a várakozás a legnehezebb időszak...
417. Palomita (válaszként erre: 400. - Cien)
2012. febr. 29. 19:12

Ezek szerint neked a kezdő "lökés" hiányzott és máris írtál. Ha ezt én adtam meg, akkor örülök! :)


Én novemberben voltam először az intézetben, utána két hónap kihagyással februárban már a programban is találtam magamat.

Próbálok hinni, de amíg biztosat nem tudok addig eléggé idegesítő a helyzet.


A következő biztos sikerülni fog!!!

2012. febr. 29. 19:08
Köszönöm a kedves fogadtatást, aranyosak vagytok! :)
415. 7d6739e46c (válaszként erre: 414. - Metume)
2012. febr. 29. 18:26
Azt hiszem tőlem az elején kértek általános labort,meg EKG meg nyilatkozatot az altatáshoz a házidokitól.De én nem vittem nyilatkozatot és nem is kérte senki,a labort meg EKG-t meg sem nézték.Az altatáshoz a lényeg az a lap,amit kaptál és ki kell tölteni.Nyugi,altatni fognak,csak azt nem aki külön kérni hogy ne altassák.
414. metume
2012. febr. 29. 18:21

Köszi csajok a sok választ. Még annyi kérdeznék, hogy mindenkit elaltatnak ugye? Mert a lap elején ugy ezzel kezdődik, hogy lehet altatás nélkül is...

Azt nekem nem mondta Leskó, hogy egy hónapnál frissebb vérkép, stb kellenek. Nem is kért ilyet, olyat meg pláne nem ,hogy háziorvos nyilatkozzon, hogy az altatásnak nincs ellenjavallata....

Nektek kérték ezt?

Amúgy üdv az új fórumozónak.

2012. febr. 29. 17:36

Sziasztok!De jó hogy már itt jártok csajok!Ez nagyon izgi időszak,tudom.Szorítok nektek,gyertek a hírekkel!

Napzuhany,bízz benne hogy nem lesz semmi gond.

Metume':én sem tudtam kitölteni mindent,amit nem tudtam azt üresen hagytam és ott reggel segítettek.

412. kiwi08 (válaszként erre: 410. - Metume)
2012. febr. 29. 17:25

Nagyon jó! Örülök nektek!

Mi is így voltunk. A fő adatokat töltsétek ki, meg írjátok alá.

Hogy hányat kértek vissza beszéld meg vele ha még fel tudod hívni, nekünk simán beírtak 3-at, aztán még lehet módosítani mikor megvan az eredmény.

Az ICSI-t meg az asszisztált hatcinget is simán aláhúzta nekünk a csajszi, gondolom így szokták. A fagyasztás meg attól is függ mennyi marad, és az már pénz kérdés is.

Amúgy meg segítenek, nagyon rendik.

411. zsuzs80
2012. febr. 29. 16:45

Szia metume'

amire tudod a választ azt tölsd ki,amit meg nem azt megkérdezed, recepciós lányok segíteni fognak.

Mi sem tudtunk válaszolni...,hogy hányat ültessenek vissza, hiszen azt sem tudtuk előre, hogy mennyi fog rendesen osztodni.

ne izgulj minden rendben lesz

410. metume
2012. febr. 29. 16:37

Hali csajok!

Végre elég nagyok a petéim, a hosszú kezelés miatt nőttekilyen lassan. Végül 3pete lesz .Pénteken lesz Punctio. De miután kijöttünk a dokitól a pultnál az adminisztrátorok a kezünkbe nyomtak egy adag papírt,hogy töltsük ki. Előtte kérdezte Leskó, hogy van -e kérdésük---akkor még nem volt... Most meg ez a papírhalom teli van olyan kérdésekkel amiről kérdeznék. De gondolom Pénteken már nem fogok tudni kérdezni. Ti otthon töltöttétek ki? Kaptatok elég felvilágosítást? Nyilatkozni kell, hogy hányat ültetnek vissza stb..

Írjátok már le légyszi részletesen amit ezzel kapcsolatban tudni kell, ha van valakinek ideje.

Nagyon nagyon köszi....

409. kiwi08 (válaszként erre: 408. - Zsuzs80)
2012. febr. 29. 15:48
Hello Csajok! ET+7 naposan csatlakoznék az előttem szólókhoz. Semmi jel. Max az hogy éjszaka 3szor kelek fel pisilni, de az biztos a gyogyik miatt van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook