Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden kozmetikumra allergiás vagyok, csak a növényekből készült jó. Szemceruzára és arcpírosítóra lenne szükségem, tudnátok segíteni? fórum

Minden kozmetikumra allergiás vagyok, csak a növényekből készült jó. Szemceruzára és arcpírosítóra lenne szükségem, tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 17. 23:01
az Yves Rocher termékei is mind növényből készülnek, és igen a dm saját márkékat is érdemes megpróbálni
2009. júl. 17. 22:23

Szia!

Próbáld ki a Forever-től a Sonya termékeket.Természetes alapanyagúak,itt a színeket is a vírág szirmokból vonták ki.Használom őket azért merem ajánlani.

5. 00346cf747 (válaszként erre: 1. - Murva)
2009. jún. 19. 08:45

Szia.

Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz. Nem tudom, hogy az Alverde termékek összes tagja kiállta-e a próbát, de úgy tudom, hogy köztük vannak biológiailag tiszták, tartósítószertől, színezéktől, illattól, adalékanyagoktól mentesek.

2009. jún. 19. 08:40
A Clinique cuccokba nincs annyi szemet, kicsit draga, de ha megteheted probald ki.
2009. jún. 19. 00:18
Ha a drogériába be mész ott segitenek neked hogy milyen márkák növényi eredetüek.Engem is ők mentettek meg mivel allergiás jellegű ekcémám volt teljesen eleven volt mind a két lábam a bőrgyógyász nem tudott mit kezdeni csak annyit mondot allergia vizsgálatot nem csinélhatnak.A drogériába az eladó bele nézett egy könyvbe és meg mondta hogy étel allergiám van és semmi olyat ne egyek amibe E330tól E335ig lévő adalékok vannak.Azóta helyre jött a lábam igy én csak az tudom tanácsolni kérj tőlük tanácsot.Bizto szivesen segitenek.
2009. jún. 18. 23:51

Úgy tudom a dm saját márkája növényi alapból készült, de olvasd át, hátha bejön:

[link]

2009. jún. 18. 23:46
Minden kozmetikumra allergiás vagyok csak növényekből készültet használhatnák.Szemceruzára és arcpírosítóra lenne szükségem,tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook