Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyitott szemmel alszik a gyermekem. fórum

Nyitott szemmel alszik a gyermekem. (beszélgetős fórum)


2011. febr. 22. 22:24
Okát nem tudom, de idővel kinövi. Légy türelmes RENDBEJÖN.
4. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 2. - Winny)
2009. jún. 18. 19:59
Arra gondolok, hogy esetleg öröklődik(?). Apukám is gyakran aludt így...de ez persze csak találgatás. Én is abban bízok, hogy elmúlik. Egyszer próbáltam lecsukni, de rögtön felébredt.
3. orsi26. (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 18. 19:54

Szia!

Igen volt,nekem a kisfiam szinte nyitott szemmel aludt,kb.2 hónapos koráig.Mondtam is védőnőnek stb.mondta,hogy ez nem normális,nézessem meg ha nem múlik el neurológussal,ideggyógyásszal.Volt,hogy le is fényképeztem,hogy nyitva vannak a szemei.És ez nagyon sokszor volt így,szinte minden alvásnál.És hiába,hogy elaludt,vártam,majd hátha kis idő múlva lecsukja,de nem nagyon szokta..végül mire orvoshoz vittem volna,lassan elmúlott nála.De tényleg nagyon zavaró volt,hogy nyitva vannak majdnem félig a szemei.

2009. jún. 18. 19:36
Még ilyet?Mi lehet az oka?
2009. jún. 18. 19:35

A kisebbik lányomnál gyakran vettem észre, hogy az egyik szemét csak félig, vagy egyáltalán nem csukja be, amikor alszik.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Engem zavar.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook