Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2.5 éves kisfiam nem eszik semmit a bölcsiben.... fórum

2.5 éves kisfiam nem eszik semmit a bölcsiben.... (beszélgetős fórum)


8. Az idő partján (válaszként erre: 1. - Bebekriszti)
2013. jún. 15. 08:24

Ne aggódj emiatt! Elfog jönni az idő,mikor kieszi az egész hűtőt!

Az enyémek sem ettek,otthon is csak rajzfilm nézés közben tudtam szó szerint megtömni őket,most eszembe jutott az a fénykép,mikor már belefáradtam a terelős etetésbe,és fogtam kezébe adtam egy rántott csirkecombot...azt a habzsolást!

2013. jún. 15. 08:17
Nekem sem evett a bölcsiben kisfiam,de én nem vittem semmit,mert ha éhes volt,egy két falatot csak evett.Gondozónénik javasolták,hogy ne vigyek otthoni kaját,mert utánna mindig azt akarja.Max 2 hétig tartott,akorra folyamatosan többet evett,megoldódott.Egyébként gondozónőktől is függ hogy állnak hozzá.Oviban nagy a létszám,és még annyira sem tudnak odafigyelni,mint bölcsiben.
2009. jún. 18. 20:03
A lányom sem evett kezdetben a bölcsiben, bár ők 10-en vannak két gondozónénire és nagyon odafigyelnek rájuk. Egy hónapig tartott, mire sikerült beszoktatnom, szerencsére vele lehettem és figyeltem, hogy eszik-e.
2009. jún. 18. 20:01
Ha esetleg az otthonit vinnéd be egy pár napig?
4. eddit (válaszként erre: 3. - Bebekriszti)
2009. jún. 18. 14:32
Szerintem ott komolyabban veszik a velük való törődést. A bölcsiben nagyon picik vannak, akiket még pelenkázni kell és ez nem ugyanaz mint az ovi. Én nem bántam meg..de amíg nem szobatiszta, addig te sem viheted sajnos:(
3. bebekriszti (válaszként erre: 2. - Eddit)
2009. jún. 18. 14:08

Nagyon messze vagyunk még a szobatisztaságtól....

Azonkívűl szereti a gondozónénit! Az oviban miben lenne más a helyzet??

2. eddit (válaszként erre: 1. - Bebekriszti)
2009. jún. 18. 14:05
Vedd ki és írasd be oviba. Nálam is volt ilyen gond anno, csak nekem még nem is szóltak,h nem eszik a gyerek. Abból láttam h fogy....és mivel szobatiszta volt, így átírattam oviba...
2009. jún. 18. 14:03

Mindíg is problémák voltak az evéssel nála...Nagyon sokáig turmixoltam az ennivalóját...Február óta jár bölcsibe és a gondozónéni mindíg avval fogad amikor értemegyek: " Barni ma se evett semmit.."

Mindíg délben viszem haza így otthon nagy nehezen meg tudom etetni,(ott is nyűglődünk),de ez így akkor se mehet sokáig....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook