Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Majomredő, sydney vonal fórum

Majomredő, sydney vonal (beszélgetős fórum)


2007. máj. 9. 20:20
Volt egy ilyen film is, similar-line, de magyarul nem találtam, és van az ilyen tenyereseknek külön honlapja is. Állítólag, állítólag és mégegyszer állítólag jár bizonyos személyiségbeli jegyekkel, de nem igazolt. Kíváncsi leszek a fiamra...
7. 984ff08d0b (válaszként erre: 6. - Nayloon)
2007. máj. 9. 20:18

Semmi extrát nem jelent, ha nincs egyéb kísérő jellegzetesség...a down-kór egyik tünete lehet, de ezen kívül még sok mindennek kell együttállnia, hogy down-kórnak, vagy annak egy fajtájának nyilvánítsák.

Bencinek van keresztredője, na de semmi egyéb...ezért önálló "tünetként" csupán egy emléke az anno állítólagos majomőseinknek.

2007. máj. 9. 18:03
én még sosem hallottam majomredőről
5. 984ff08d0b (válaszként erre: 4. - Sello5)
2007. máj. 9. 18:02
nyugi, semmi :)
2007. máj. 9. 16:24
az enyém is vonalas és akkor most mi van?
2007. jan. 12. 19:58

Köszi Bercsi,

közben én is körülnéztem, párom mindkét szülejének a jobb tenyere vonalas :) (nem kockás...)

2007. jan. 10. 11:47

Nekem a középsuliban volt egy olyan osztálytársam, akink mindössze 2 vonal volt az egész tenyerén, keresztbe, sehol semmi más.

Nagyon érdekes volt, mint látvány, de a srácban semmi különös nem volt.

2007. jan. 10. 11:41

Érdekelne, ki mit tud a témáról.

Majomredőnek hívjuk azt a vonalat, ami a hüvelykujjon kívüli négy ujj alatt végigfut keresztben a tenyéren. Tehát nem válik ketté, vagy nem két külön vonalként kerülgeti egymást a tenyéren.

Most nem kifejezetten mint a Down-kór tünete, hanem mint önállóan megjelenő dolog foglalkoztat.

Kíváncsi vagyok, láttál-e már ilyet, neked van-e, családodban van-e, volt-e, és mit tapasztaltál, hogy öröklődött tovább, esetleg van-e olyan személyiségjellemző, amit csak egy ilyen embernél figyeltél meg? Ha egyik sem, de érdekel a dolog, akkor is írj, esetleg, ha kérhetlek szépen nézz körül az otthoni tenyerekben. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook