Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megerősítések! fórum

Megerősítések! (beszélgetős fórum)


4. eszter_good (válaszként erre: 3. - 5e76004fb5)
2009. jún. 18. 10:28

Igen, tudom, csak van amikor nem úgy működik az agyam, ahogy szeretném :)

De most már menni fog :)

2009. jún. 18. 09:55

Szia! Nekmem is megállapították, hogy candida gombám van, de vérvizsgálatból ki lehet szűrni.

Sajnos csak azt tudom mondani, hogy agyban dől el a dolog. Ha nem kínzod magad azzal, hogy nem szabad, akkor valóban nagyon nehéz. Inkább azt táplálod a tudatodnak, hogy ezt szabad talán könyebben megy.

2009. jún. 18. 09:43

Ma reggel nem vagyok túl jól, szükségem lenne támogatásra. A Candida-diétám negyedik napján tartok. Soha nem vizsgáltak meg, hogy van-e candidám, avagy sem, de az ismét visszatért gombám ellen ezt tartom a leghatékonyabb harcnak. Csakis az egészségemért diétázom most, nem pedig egy olyan súlyos betegséggel küzdök, mert az Ex-candidások fórumban lévők, ezért nem is mertem odamenni panaszkodni.

Szóval az a baj, hogy elképesztően kívánom az édességet… A szám ki van száradva, inni nem bírok, úgy összerándult a gyomrom és csak olyan dolgokra bírok gondolni, amit most nem szabad… (tej, édesség(!), ecetes savanyúság stb. stb.). Biztos azért van, mert most fog megjönni, na de könyörgöm… a sírás környékez.


ÖNMEGERŐSÍTÉS: meg tudom csinálni, ezért is csinálom meg! Teljesen meg vagyok róla győződve, hogy az egészségemet szolgálom ezzel és ez továbbra is arra sarkall, hogy helyt álljak. A rám váró nehézségek eltörpülnek a TÖKÉLETES EGÉSZSÉG nyújtotta boldogság mellett. Ez az út, amin járok a teljes élethez vezet!

2009. jún. 18. 09:43

Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy leírhassa bárki, milyen nehézséggel áll szemben az életvitelében, életmódjában, diétájában – akár étkezés, akár mozgás terén, vagy csak lelkileg megtörte az elhatározását a világ. A fórum célja, hogy a nehézség után maga a hozzászóló fogalmazza meg a ÖNMEGERŐSÍTÉST is. Fontos, hogy a megerősítésben „NEM” szó nélkül fogalmazzunk!

Aztán az önmegerősítés után jöhet mások megerősítése, hátha valakiben éppen annyi az energia, hogy tud belőle másokat is támogatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook